Şimdi Ara

Max Hp

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 70 lvl gördüğüm ss lerde full str bir charın max Hp si 9-10k. Ama 90lvl full str charların ss lerinde Hp lerin 25-26k ya ulaştığını görüyorum. Acaba bunun nasıl olduğunu bilen var mı? Yeni bi skill falan mı gelio? Yoksa 70ten sonra daha fazla mı hp veriyor her point?
    Not: Bu sorumun cvbını aramada bulamadığım için bu topic i açtım.

• guzel soru ama bu soruyu cewaplayabilecek lvl 70 ustu adam bulmak lazm
  • Bizde 70+ lvl yok ama belki bi bilen vardır umuduyla açtım topiği.
  • Simdi umarsizca lvl 70 ustu adam bekliyoz
  • Yarım saattir bi cvp yok. İnşallah sabah biri cvplar da meraktan kurtururuz. İyi geceler
  • şimdi strsi 250 olan bi adamın lvl atladıı zaman 250 hp gelir her str ye bastıı zaman yani daha fazla hp gelio
  • o zaman str si 50 olan in hp si 50 str si 300olanin hp si 300 mu artio?
  • str statları 50 olanların 50 artıo yani bnm bildiim bu
  • heuksal ın passive skili daha fazla hp veriyor olabilir lvl70 den sonra.. bir de 90 a kadar verdiği str ler ile iyice artıyordur. Bir de bu adamların (yani 90 olabilen adamların) üstünde de %100 str, bolca hp - mp veren itemler vardır büyük ihtimal. Eh toplayınca yaklaşıyor sanırım o rakama
  • Arkadaşlar şu konuyo sen nokktayı koyayım.
    En son heuksal passive 60'da ondan başka passive yok.Naıl bu kadar hpsi oluyo sorusuna cevap is lvl arttıkça strnin getirdigi hp miktarı artıyor yani mesela lvl 1 adama 30 hp getiriyorsa lvl 85 adama 70 getiriyor boylece adamaların hpsi 23k'ya ulaşıyor
  • Herkese cvplar için teşekkürler.
  • hocam serverda 500 hp scrolları var yarım saat hp yi 500 artırıyo bu kore serverınde hp yi 5000 artıran bi scroll filan olmasın
  • lvl 70'de 9-10k canı varsa full str değildir.

normalde 12k civarı canları oluyor lvl 70'lerin ama yeni alchemy sistemiyle 13k hatta 14k bile mümkün. en azından 14k olmasa da ona yakın olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi idontknow -- 21 Temmuz 2006; 12:56:58 >
  • her an her şey olabilir
    ben alpsde full str blade oynuyorum lvl 15 suan
    70 olunca kaç k canım olcak solerim size merak etmeyin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.