Şimdi Ara

Max 750 TL Android Telefon Önerileri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, Formdaşlarım Max 750 TL ve altında bir fiyata almayı düşündüğüm Android telefon önerilerinizi bekliyorum.

Aklımda bir kaç model var kullanan formdaşlarım yorumlarını belirtirse bir fikir sahibi olmam bakımından çok iyi olur.

Lenovo K5 Plus fiyat indirimlere göre 750 TL civarı oluyor Vatan'da normal fiyatı 850 TL,
    Lenovo K5 Fiyat genellikle mağazalara göre değişken 700 TL altında,
    General Mobile GM 5 Fiyat 650 - 700 arası değişiyor, benim baktıklarım bunlar sizin öneririlerini de bekliyorum. Fiyat/Performans olarak almayı planlıyorum.

• GM5'in kronik sorunu yoksa alınabilir. Uzun süre güncel kalacaktır zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alabiliyorsan 850tlye lenovo moto g4 al bunun dışında xiaomi mi4te alınabilir.
  • K5 Plus iyi bir tercih olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gm5'e bulaşmayın derim güncel olması kronik sorunu olmayacağı anlamına gelmiyor :)

K5 ve k5 plus'a bakılabilir.
  • skywalker06 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hani bütçemi aşar 750 TL Max aşağısı olursa bu segmentte bir cihaz bakıyorum.
  • Teşekkürler bakıyorum kullanım senaryosuna göre değerlendiriyorum.
    Kullanıcı yorumları benim için önemli Formda Kullanan kişilerinde fikrini almak istiyorum.
  • Bataryasında bir problem olduğu ve Jarjın sıkıntılı olduğu söyleniyor hocam işgillendirmiyor değil.

Ama k5'i inceliyorum..
  • Teşekkürler hocam zaten pek seçenek yok Vestel'e bakıyorum, ince eleyip sık dokuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evokartal

Teşekkürler hocam zaten pek seçenek yok Vestel'e bakıyorum, ince eleyip sık dokuyorum.

'Ince eleyip sık dokumakla' güzel bir şey yapıyorsunuz.

Velakin vestel telefonları da almak bir nevi intihar olur.
  • evokartal kullanıcısına yanıt
    xiaomi mi4e de bakabilirsin fiyatına göre iyi bir telefon gibi duruyor forumda bir araştır istersen.
  • evokartal kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle en doğrusu.

• Konuyu takipteyim.Ben de 600 civarı telefon bakıyordum ama ihtiyaçlarıma göre çöp telefonlar var.2 gb ramli, snap 410 veya dengi işlemcili cihazlar 700 tl den başlıyor, bu performans farkı için 100 tl daha arttırdım bütçeyi.Vestel venus v3 5070, lenovo k5, gm 5 arasında kaldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şubatta Vestelin Ve Nokianın modelleri gelecek hocam eğer Sar değeri rezalet olmazsa 800-900 lira seviyesinden girer 799 a alırsınız.

Snap 430 var.

• kty28 kullanıcısına yanıt
    Snap 410 lu cihazlar 700-750 tl ye satılırken, snap 430 lu cihazlar 900 den aşağı gelmez diye tahmin ediyorum ama 750 tl civarına gelirse çok iyi olur(mağaza fiyatları).Şubatta kesin gelecek mi?

• Normalde asla önermem yine de temkinli yaklaşıyorum ama vestel 5580 vodafone da peşin fiyatına 699 tl bu fiyata ozellikleri ile ekran kasa oranı ile kullanıcı bulursan bir kullanıcı yorumlarına bak derim.Baya ön yargılıyım vestele karşı ama özelliklerine bakınca 699 tl iyi bir rakam.

• quote:

Orijinalden alıntı: musanpa

Normalde asla önermem yine de temkinli yaklaşıyorum ama vestel 5580 vodafone da peşin fiyatına 699 tl bu fiyata ozellikleri ile ekran kasa oranı ile kullanıcı bulursan bir kullanıcı yorumlarına bak derim.Baya ön yargılıyım vestele karşı ama özelliklerine bakınca 699 tl iyi bir rakam.

Hocam işlemcisi zayıf yanı o da tam zayıf sayılmaz Teknosa Preo P2 işlemcisi ile aynı işlemciyi kullanıyor.

Onun dışında 699 Türk Lirasına Ram, Hafıza, Kamera, Android Sürümü gerçekten iyi.

• kty28 kullanıcısına yanıt
    Mtk işlemcinin performansı, snap 2xx performansının bir tık üstü denebilir mi?699 tl ye çok iyi telefon fakat faturalı tarifede kalma sözü istiyor. Faturasızları da düşünseler keşke.

• k5 ve k5 plus aynı sensörü kullanıyor kamera çok iyi değil yorumları yapılıyor.
    şu an gm discovery kullanıyorum 720p ekran var bu alacağım 1080p ve üstü çözünürlükte olsun istiyorum.

ram Konusuna gelince Mobil yazılım geliştiriyorum ve Real olarak kodları direk Telefona derlettirip orada çalıştırıyorum ve şuan ki telefonda 1 GB ram var yetmiyor o yüzden en az 2 ve üzeri lazım.

işlemci modeline göre performans ve ısınma sorunu olmasın istiyorum.

Yukarıda belirttiğim maddelerde aradığım fiyata uygun cihaz bulamadım, Kesin bir özelliği düşük yada sorunlu...

o yüzden,
    üzerine bir 350 400 TL daha koyup 1000 TL bandına bakmaya karar verdim. Fromdaşlarım Teşekkür ederim bilgiler için.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.