Şimdi Ara

Max 3800 civarı oyuncu laptobu tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bu aralar laptop araştırıyorumda pek bir bilgim yok aklıma monster geldi direk onlara baktım gözüme bu iliştihttp://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A5-V7-1-3.html#.V-Wl8co8XqA
    3.500 tl Ama bunda 240 gb ssd var hdd yok onu 1tb hdd alırsam 200 TL daha 3.700 ediyor sanırım aynı modelin ssd olmayıp 1 tb hdd lisi olanı var o da aynı 3.500 tl bi de şunu gördümhttp://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A5-V8-1.html#.V-WnSMo8XqB ama bunda da hdd yok ssd var hdd ekleyince 4.100 oluyo bu da beni aşıyo başka markalara da baktım ama monsterlardan özellik olarak pek de farklısını bulamadım siz ne önerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vergosa -- 24 Eylül 2016; 1:09:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Updateeeeeeee

• 3900₺ lik olanı almanı öneririm. Almışken iyisini al. Bi müddet idare edersin sonra HDD takarsın.

• Bütçeni biraz arttırabilirsenhttp://www.sanalmarketim.com/msi-gl72-6qf641xtr-core-i76700hq-8gb-128gb-ssd1tb-gtx960m-4gb-173-full-hd-freedos/p_64051/ bunu almanı öneririm. Ama son 3800 se monster en iyi tercih olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: CpT-aizeN

3900₺ lik olanı almanı öneririm. Almışken iyisini al. Bi müddet idare edersin sonra HDD takarsın.

şimdi ona 1 tb harddisk ekleyince 4100 oluyo ona gore değerlendirmek lazım 240 gb ssd nın olması cok artı bı sey ama sonradan hdd alıp da onu takmakla fılan ugrasmak ıstemıyorum belkı de dedıgın gıbı de yapabilrim ama hdd yı nasıl takarım hiç bi bilgim yok sonra da ekran kartının 965 olması ıyı ama sımdı 960 ile arasında ne kadar fark vardır? 3500 liğe 1 tb ekleyince 3700 oluyo ama onda özelleştirme imkanı yok sanırım nasıl eklenir bilmiyorum bi de ddr 3 şimdi sorum 3700 tl ye gtx 960 lı ddr3 8g ramlisi mi yoksa 4.100 e gtx 965 li ddr4 8 gb li olanı mı yani aradaki 400 tl bu farka değer diyosanız onu tercih edicem ben bilemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cicia

Bütçeni biraz arttırabilirsenhttp://www.sanalmarketim.com/msi-gl72-6qf641xtr-core-i76700hq-8gb-128gb-ssd1tb-gtx960m-4gb-173-full-hd-freedos/p_64051/ bunu almanı öneririm. Ama son 3800 se monster en iyi tercih olur.

senin tavsiye ettiğin de iyi ama şimdi senin 3950 lik tavsiye ettiğin msı ın ustune 150 tl daha koysam msı ya gore artı olarak gtx 965 + 120 gb daha ssd'ım olcak o yuzden monster daha mantıklı gıbı ama ıste 4100 butcemı asıyo ama o fıyata gercekten degıcekse almayı dusunuyorum başka modellere de bakıyorum ama pek ona yakınını bulamadım

• Ddr 4 ram ve gtx 965m olması çok büyük artı. 5-15 fps artışı var kartlar arasında. Bence değer. HDD olayını da elinize para geçince alırsınız bi bilgisayarciya da götürüp taktirirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: CpT-aizeN

Ddr 4 ram ve gtx 965m olması çok büyük artı. 5-15 fps artışı var kartlar arasında. Bence değer. HDD olayını da elinize para geçince alırsınız bi bilgisayarciya da götürüp taktirirsiniz.

Eğer dediğiniz gibi büyük oyunlarda 5 ila 15 fps farkı olacaksa büyük bi rakam ve de ben de değer diye düşünüyorum şimdi İstanbul'da öğrenciyim de bayağı şehre uzaktayım ondan direk hdd ekleyin 4100 e almayı düşünüyorum bu hafta içinde başka sitelere markalara da baktım ama bu fiyata bunun yanından geçebilecek bir sisteme rastlamadım

• Öncelikle merhaba

Ben 17.3 inc ekranlı 960lı moster abra alıcaktım alıcam alıcam derken baya bir vakit geçti.sonra bir gün siteye giricem tam alıcam 965 liler gelmiş ama oda ne sadece 15.6inclik var 17.3 yok ama rami bile daha iyi ssd herşeyi bende bir aksilik olmassa 1tb lık hdd ekletip alıcam ekimin 20si gibi sipariş ederim baya ödemem var.

Almanızı tavsiye ederim en iyi kalite bu fiyata
    Ayrıca tasarımı ve kırmızı aydınlatmalı klavye ve arka egzoz çıkışları muhteşem

• quote:

Orijinalden alıntı: Coastr

Öncelikle merhaba

Ben 17.3 inc ekranlı 960lı moster abra alıcaktım alıcam alıcam derken baya bir vakit geçti.sonra bir gün siteye giricem tam alıcam 965 liler gelmiş ama oda ne sadece 15.6inclik var 17.3 yok ama rami bile daha iyi ssd herşeyi bende bir aksilik olmassa 1tb lık hdd ekletip alıcam ekimin 20si gibi sipariş ederim baya ödemem var.

Almanızı tavsiye ederim en iyi kalite bu fiyata
    Ayrıca tasarımı ve kırmızı aydınlatmalı klavye ve arka egzoz çıkışları muhteşem

Merhaba teşekkürler yorumunuz için ekranının daha ufak olduğunu bilmiyodum şimdi dikkat ettim dediğiniz gibi bu fiyata bundan iyisi yok bir inç ne kadar ediyo bilmiyorum ama umarım normalim altında değildir ekran boyu ben de bu hafta içerisinde almayı düşünüyorum

• Ben 15.6 da kullandım 17.3 de arada çok fark yok
    Bende 17.3 inc varken masamın en ucunda duvara dayalı duruyordu ve aramızda 120cm felan var ama 15.6 kullanırken aramızdaki mesafe 70-80 cm oluyordu çünkü uzak tutunca küçülüyor baya ama iyi yani bu fiyata en iyisi bu bende alıcam işallah en büyük korkum stoklarda yok yazısı işallah bitmez 20gün içinde almayı düşünüyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.