Şimdi Ara

Max: 2500 TL'lik OYUN LAPTOPU ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
2
Favori
359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 1 ay sonra oyun laptopu almayı düşünüyorum. Bütçem 2.500 TL belki 2.800 TL'ye çıkabilirm.

Monster abra a5 v2.1 modellerine baktıum ama stoklarda tükenmiş.

Ben BF4, Gta 5, Fifa 16 gibi oyunları high'de oynayacak bir laptop arıyorum.

Yardım ederseniz sevinirim.

• Yukarı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2500 tlye gta5 fifa 15 high ayarlarla oynicak laptop sanmiyorum

• Medium da olabilir

• http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=10616

buna bakabilirsin verdiğim linkte sorduğun oyun testlerinin olduğu video da var.
  • 2500 liraya orta sevye bi oyun laptopu alırsın ama seni en fazla 2 sene götürür.kendimden biliyorum 2 sene önce aldım şuan witcher 3 ü 15 fps zor kaldırıyo.sadece oyun için alıyosan oyun konsollarına bir bak bence
  • açıkçası 950m li laptoplar 3-4 sene med ayarlarda götürür bakma bunların ultra sevdasına hd ekranda mediumda oynarsın 950mde 3 sene civarı , 860m - 960m lerde fhdde 3-4 sene idare eder high ayarlarda dikkatini çekerim ultra demiyorum . ultra sevdası nedir bu yahu :D elin gavuru alıyor idare ediyor herşeyin en iyisi olmak zorunda değil bence idareli kullanmayı bilmek lazım . ancak 940m gibi ekran kartları 850m ile aynı fiyat ancak daha az performans veriyor bu yüzden deyeceğini sanmam . en az 850m öneririm zaten asus x550jx de 950m var hd ekranda yeterde artar. ben acer v17 nitro aldım 2600e birde ssd taktım 2700 tl ye toplam 860m li laptopum oldu 17.3 inch hemde. öneririm dostum sağlam bilgisayar kronik bir sıkıntı görmedim daha
  • Bende sizin gibi düşünüyorum hocam asus n550 jv 239h nasıl dır yorum yapabilecek olan var mı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.