Şimdi Ara

Max 2000TL'ye kadar, iş amaçlı oyun oynanmayacak laptop tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Annem için bir laptop alacağım,
    bilgisayarda asla oyun oynanmayacak, yapılacak en eğlenceli işlem çeşitli web sitelerinden Dizi takibi olabilir.
    Cihaz genellikle powerpoint, word, mail alışverişi ve yoğun yazı yazma amaçlı kullanılacak.

Bu sebeplerle,

Tercihen,
    olabildiğince hafif,
    ekran kalitesi yüksek (daha az göz yorar diye),
    klavyesi ışıklı,
    şarj dayanımı mümkün olduğunca yüksek,
    en az 14" ekranlı
    usb 3.0 'ı olan

bir cihaz arıyuorum.
    edit:marka tercihim yok demiştim ama; ASUS 'a her zaman bi sempatim var, servisi iyi, garantisi sağlam. HP'ler genelde beni üzdü hep bi süre sonra sorun çıkarmaya başlıyor. Lenovo, ACER hiç denemedim, kardeşim MSI 'la ciddi sorun yaşadı servisiyle o yüzden biraz uzağım.

aşırı çeşit arasında boğulmuş durumdayım, annem hala HP XP'li bir cihaz kullanıyor, yine böyle uzun süre kullanabileceği bir cihaz arıyorum.

Yardımlarını için şimdiden çok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geem -- 8 Mayıs 2015; 16:08:54 >

• 5. nesil+ full hd ekranı var.ama 14 inç full hd olmasa de pek sorun olmaz.
    http://www.istanbulbilisim.com.tr/toshiba-satellite-e45-b4100-notebook-fiyati,154337.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kozmic Blues -- 8 Mayıs 2015; 20:34:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: geem

Selam arkadaşlar,

Annem için bir laptop alacağım,
    bilgisayarda asla oyun oynanmayacak, yapılacak en eğlenceli işlem çeşitli web sitelerinden Dizi takibi olabilir.
    Cihaz genellikle powerpoint, word, mail alışverişi ve yoğun yazı yazma amaçlı kullanılacak.

Bu sebeplerle,

Tercihen,
    olabildiğince hafif,
    ekran kalitesi yüksek (daha az göz yorar diye),
    klavyesi ışıklı,
    şarj dayanımı mümkün olduğunca yüksek,
    en az 14" ekranlı
    usb 3.0 'ı olan

bir cihaz arıyuorum.
    edit:marka tercihim yok demiştim ama; ASUS 'a her zaman bi sempatim var, servisi iyi, garantisi sağlam. HP'ler genelde beni üzdü hep bi süre sonra sorun çıkarmaya başlıyor. Lenovo, ACER hiç denemedim, kardeşim MSI 'la ciddi sorun yaşadı servisiyle o yüzden biraz uzağım.

aşırı çeşit arasında boğulmuş durumdayım, annem hala HP XP'li bir cihaz kullanıyor, yine böyle uzun süre kullanabileceği bir cihaz arıyorum.

Yardımlarını için şimdiden çok teşekkür ederim.

http://www.sadecenotebook.com/lenovo-m3070-59-428539-pmu400353

• Pamplin hocam, lenovo güzel görünüyor, bunu alabilirim. ebrar bilgisayar hatırladığım kadarıyla köklü bir firmaydı, bir sorun yaşaatmazlar. 8gb da olsa SSD'li olması ayrıca iyi olmuş.
    bu cihaz bana en az 3000 TL lik bircihaz gibi geldi, benim görmediğim bir eksisi mi var?
    yanlış anlama benim bahsettiğimihtiyaçların hepsine cevap veren özellikleri var, meraktan soruyorum.

Atscan, bu ikiseçenek de güzel görünüyor, biri 4,biri 3mb cache 'li birinde 850 birinde 840 ekran kartı var, onun dışında bir fark göremedim,doğru mudur? 4mb cache olanı almak daha doğru olabilirgibi geldi. ekran kartıylaişimiz olmayacağı için.

halloven hocam, zaman ayırıp baktığıniçin teşekkür ederim, ama freedos gelmesi ve 13.3 ekran nedeniyle benimihtiyacıma hitap etmiyor tam.
  • Ben Lenovo Flex 2 14 aldım geçen ay, 2000 tl. Klavyesi ışıklı, ektanı dokunmatik, fullhd ve ips ekran, tavsiye ederim...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu modeli incele istersen hafif ve ince tasarıma sahip tavsiye ederim

http://www.pcdepo.com/dell-inspiron-7347-t03w45c-ultrabook?keyword=T03W45C
  • arkadaşlar, tavsiyeler için teşekkür ederim
    annem karar değiştirip 15.6 istedi, ona teknosa'dan bir adet toshiba aldık 2.199 tl 'yehttp://www.teknosa.com/urunler/125032854/toshiba-satellite-l50-b-1nh-gumus-notebook şu cihazı.
    diğerlerine göre biraz daha ince ve hafif olduğu için tercih ettik.
    yola çıktığımızdan farklı bir alım olmuş oldu.

tavsiyeler ve zamanınız için teşekkür edeirm.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.