Şimdi Ara

Max 2000 liraya fotoğraf makinesi tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu islerden anlamam hic slr vs vs bi suru özellik var . Suan fotografcilik kursu mu ne ona giden arkadasım icin maksimum 2 bin liraya en iyi özelliklerde ne alabiliriz yardımcı olur musunuz ?canon tavsiye etmişler ama model bilmiyorum saygılar kolay gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İkinci el temiz canon eos 7d almalısınız. Mutlaka ikinci el temiz Canon 7d dur hatta bende var! Almak isterseniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçtiğimiz hafta içinde 6000 shuterde Nikon d7100 ve 18-105 Vr lens birlikte 2300 e aldım. makina çok temiz, sahibinden i takip ederseniz temiz ikinci el makine bulabilirsiniz.
    o fiyatlara Nikon da alınabilecek en iyi makina d7100 dür., 2 hafta önce aynı kitin kapalı kutusunu da 3100 e almıştım ama az kullanılmış 5-10 bin çekimde bir d7100 acele etmezseniz 2000-2500 arası fiyatlara bulunabilir.
  • Alırken lensin IS STM olmasına dikkat et hocam ben alırken ona dikkat etmemişim birdaha lens almak zorunda kaldım.Canon 700D 18-55 IS STM ile birlikte 2200 lira civarı satışı var hocam.O fiyata alınabilecek en iyi kombinasyon bu bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DiazLou -- 29 Mayıs 2017; 0:30:1 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.