Şimdi Ara

MaviBilgisayar Kuru sabitledi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
4.012
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kuru sabitledi iyi de. 790GX anakart yok doğru düzgün. Biostar ve ECS nin 790GX anakartlarından getirmeleri lazım.
  • Mavi bilgisayardan alışveriş yapanlara birşey sormak istiyorum pc toplayıp kargo edilirken her ürün ayrı ayrımı paket edilip gönderiliyor yada tek paket halinde mi hazırlanıyor örneğin 8 adet parça aldığımızı düşünürsek kargo ücreti çok fazla tutar.

Birde parçaları birleştirmek gibi bir hizmetleri varmış eğer böyle olursa tahminen bir kasa istanbula kargo ücreti ne kadar tutar.
  • kur sabit ama ürün çeşidi az. doğru düzgün 22'' monitör yok.
  • NERESİ UCUZ BU ÜRÜNÜ SİZE BEN 450TL VERİM
    http://www.mavibilgisayar.com/ud/11079
  • Dolar 1.79 oldu şu an
  • aynı ram amazonda 90$ satiliyordu 1600 mhz ddr 3 6 gb suan biraz cıktı ama tr aynı tami 1000 milyara kadar fiyat ceken yerler var

amazon karti olan suan 6 gb 1600 mhz ddr3 rami 84$ alir aynı tam burda 800 ytl asatarlar mavninde fiyati belli bakin farka

http://www.amazon.com/OCZ-OCZ3G1600LV6GK-PC3-12800-Triple-Channel/dp/B001IT4BWA/ref=sr_1_45?ie=UTF8&s=pc&qid=1236284408&sr=1-45
  • ramler stokta yok. doğru düzgün 22" monitör yok sitede. kampanyalı ürün nerdeyse yok gibi bişey yani
  • quote:

Orjinalden alıntı: Vanilla__

ramler stokta yok. doğru düzgün 22" monitör yok sitede. kampanyalı ürün nerdeyse yok gibi bişey yani

Kampanya ürünleri yarın saat 10.00'dan itibaren satışa sunulacak...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Intensifier

quote:

ramler stokta yok. doğru düzgün 22" monitör yok sitede. kampanyalı ürün nerdeyse yok gibi bişey yani

Kampanya ürünleri yarın saat 10.00'dan itibaren satışa sunulacak...

kampanyaya girecek ürünler stokta yoktu ama yarın girecekse güzel. ram'ler bitmeden yetişirim inş.

• ben satıyom isteyene ocz ddr3 1600mhz 6gb olan rami 400 veriyom tek almak isteyen 3 bölsün fiyatı kuru sabitleme buna denir

üründe bu
    http://www.mavibilgisayar.com/ud/11079
  • quote:

Millet mavi'nin şöle bi saçmalığı var eğer k.girişi yapmazsanız yani sitenin üyesi değilseniz tam olarak stoklarında olan tüm ürünleri göremiyosunuz nedendir bilmiyorum,ama üyelere özel gösterimler yapıyor.... Hemen örnek veriyim;

Buyrun;
     MaviBilgisayar Kuru sabitledi

İşte sonuç böle

• quote:

Orjinalden alıntı: black_67

PC toplama bölümünde aradığım bu parçalar olsa kaçırmazdım

ep45 ds3l anakart
    feell hurricane kasa
    2253 bw monitör

2253 bw mu? onu napıcan 2233 bw alsana alette 20000:1 kontrast var ve 22" ler arasındaki tek 2o bin kont. monitör... şiddetle tavsiye ederim çünkü ben kullanıyorum özellikle film ve PS (photoshop)'ta çok işe yarıyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: KeShhh®

quote:

Millet mavi'nin şöle bi saçmalığı var eğer k.girişi yapmazsanız yani sitenin üyesi değilseniz tam olarak stoklarında olan tüm ürünleri göremiyosunuz nedendir bilmiyorum,ama üyelere özel gösterimler yapıyor.... Hemen örnek veriyim;

Buyrun;

İşte sonuç böle

hocam her seferinde zaten 15 ürün gösteriyor direkt listeye basınca tamamını gösteriyor bu sefer. illa ki üye girişi yapmaya gerek yok

• Yok yok bu haftada bişey çıkmaz maviden
  • nasıl kampanyaymış bu.kuru sabitledik diyorlar cep telefonu fiyatları aynen duruyor!!ben birşey anlamadım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: KeShhh®

quote:

Orjinalden alıntı: black_67

PC toplama bölümünde aradığım bu parçalar olsa kaçırmazdım

ep45 ds3l anakart
    feell hurricane kasa
    2253 bw monitör

2253 bw mu? onu napıcan 2233 bw alsana alette 20000:1 kontrast var ve 22" ler arasındaki tek 2o bin kont. monitör... şiddetle tavsiye ederim çünkü ben kullanıyorum özellikle film ve PS (photoshop)'ta çok işe yarıyor...

İki ürünüde yan yana çalışırken gördüm kesinlikle 2233 bw renklerde daha üstün ama ben oyun oynamak için alacağım için 2 ms tepki süresi dikkatimi çekti bunun için 2253 bw daha uygun görüyorum hem biraz daha şık görünüşü var.

• mavibilgisayar artık klasikleşen haftasonu nakit %18 indirim olayını bu hafta yapmamış, kuru sabitlediği için.

Fakat dolar nerdeyse 1.8 'ne tırmandığı için en uygun fiyatlar mavide diyebilirim.

ama şu var 1 hafta önce bir lcd monitörü nakit 220 liraya alacaktım bu hafta sonu 230 liraya falanjavascript:void(opener.AddText('[sm\=alala.gif]'));self.focus();
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.