Şimdi Ara

MAVİ EKRAN HATASI ( RAM DEĞİŞTİ YİNE AYNI YARDIM LUTFEN ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ne oldu dostum anakartın işlemcin geldimi garantiden bize hiç yanıt vermedin merak ettim sonuç nedir umarım düzelmiştir
  • Eh bunlar bende de olan sorunlar ne yazık ki.
    Hala tam bir çözüm bulamadım. Bir daha da gigabyte anakart almak istemiyorum, Sapphire 4830 u da çalıştırmamıştı. Her şeyi denedim olmadı.

Bu da benim ram problemim;
    Corsair Dominator 2x2 kit 1066 mavi ekran problemi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frost111

ne oldu dostum anakartın işlemcin geldimi garantiden bize hiç yanıt vermedin merak ettim sonuç nedir umarım düzelmiştir

Hocam ozur dılerım sonucu buraya yazmayı unutmuşum , parçalarımdan hdd ile işlemci değişip geldi anakartım test edilmiş sorun gorulmemiş , şu anda çatır çatır çalışıyor çok memnunum yanlız performans benı cok tatmın etmedı i7 930a geçmeyi dusunuyorum bunları satıp
  • Ram slotun bozuk olabilir ramı başka slota tak dene bide.
  • 0*0000008E Windows un Mavi Ekran Hatası Bir Klasiktir. Ve Çözümünü Kendileride Bulamadılar. Xpnin 8 Yıllık Tahtı Sırf Bu Yüzden Göçmüştü.
    Ama ana Şöyle bir Tiyo Vereim Bu Mavi Ekrandaki Hata Kodlarında
    0* ile Başlayanlar Okuma 1* ile Başlayanlarda Yazma Hatasından Kaynaklanmaktadır.
    Senin Aldığın Kodlara Göre Açıkça Görülüyorki Senin Bilgisayarındaki işletim Sistemi
    Herhangi Bir Şeyi Okuyamadığı için Mavi Ekrana Düşüyorsun.
    işletim Sisteminin Dosyalarından Bazılarını Kaybetmiş Olabilirsin.
    Madem Dosyalarım Silindi Peki Systemim Nasıl Açılıyor Dersende Eğer
    Sistemin açılması için Gereken Dosyalar Bellidir. Onlar 3 4 Tane Dosya
    Bence Sen Verilerini Yedekleyip Sistemine Format At...

Kolay Gelsin
  • Arkadaşlar elinde 1156 soket i5 ve i7 olan arkadaşlar henüz farketmemiş olabilirler mavi ekran sorunu üretim hatası olarak bu tip soketli makinalarda mevcut aynı sistem makinanadan bendede mevcut daha önce forumda ve başka sitelerdede öözellikle GTA 4 te mavi ekran resetleme gibi sorunlar başlıgı altında bu sıkıntıyı yaşayan çok fazla sayıda arkadaşımız oldu konuyu aydınlatmak adını bilir kişilerin yorumlarını bekliyorum i5ve i7 1156 soket makinalar EVEREST ULTİMATE 4.5 programını açtıgınız anda mavi ekran a düşüyor deneyip kendiniz görebilirsiniz bu programı açarken mavi ekran hatası alan arkadaşlar GTA 4 oynayamıyor oyun açıldıgında 15 20 dk içinde mavi ekrana düşüyor bu genel bi fabrika çıkışı hata oldugunu düşünüyorum 16 farklı i5 makinada bizzat denedim yakın arkadaşlarımız ve forumlardaki arkadaşlarımız tarafında test edildi elimdeki i5 1156 soket makinanın anakartını ve işlemcisini söküp 1366 soket i7 anakart işlemci almayı düşünüyorum elinde 1366 soket anakart olan arkadaşlardan ricam everest 4.5 i açıp mavi ekrana düşüp düşmedigi hakkında bize yorum yapmaları yardımlarınızı bekliyorum herkeze şimdiden teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.