Şimdi Ara

mavi ekran hatası ( ekran kartı )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
5.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

ekran kartım gt520m cuda - 1gb

Öncelikle bilgisayarımda 2 tane ekran kartı tanımlı biri nvidia diğeri ise intel'in içinde olan. şuan intel'in kini kullanıyorum çünkü nvidia'nın yani ekran kartımı devreye soktuğumda mavi ekran devreye girip resetliyor bilgisayarı.

en son driver ini yükledim yine aynı sorun.

mavi ekran hatası ( ekran kartı )

şuan bu vaziyette kullanıyorum ama ekran kartımı devreye soktuğumda bi video bi oyun vs açtığımda hemen mavi ekran gelip resetleniyor. bunun sebebi nedir ?

nvidia denetim masasına gir - 3d ayarların yönetilmesi - tercih edilen grafik işlemcisi - yüksek performanslı nvidia yolunu da denedim fakat yine aynı...

yardım ederseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L0cksmiTh -- 1 Şubat 2013; 12:58:51 >

• Sürücü üstüne sürücümü kuruyorsunuz yoksa kaldırırp tekrar mı kuruyorsunuz?
    Sürücü üstüne sürücü kurarsanız dosya uzantıları kalacağından aynı sıkıntı olabilir.Sürücüleri deneyin önceki sürümleri de deneyebilirsiniz eğer sorun devam ederse sizin için bir mahsuru yoksa bilgilerinizi yedekleyip bilgisayara recovery yapıp sıfırlayın.düzelmezse donanımsal bu arada yeni bilgisayar mı?
  • Merhabalar Anladığım kadarıyla Ekran kartınız fiziksel olarak arızalanmış.
    Cihazınız garantili ise en kısa zamanda garantiye verip garanti dahilinde yaptırmanızı tavsiye ederim.

Garantili değil ise benimle iletişime geçebilirsiniz.
  • -Kurulan sistemden kaynaklanıyo olabılır
    -Ekran kartı driverını bır ıkı kere kurduysan sıkıntı yaşayabilirsin, sistem geri yükleme alanından en son tarihe geri dön ve doğru driverı yeniden dene. O da olmazsa yeniden format çekılmesi daha mantıklı ama mümkünse format cd sini de değiştir
  • bu sorun nasıl çözülür.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.