Şimdi Ara

Mause Programı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bir tane mause programı vardı ben mausele ne yapcam kaydediyordu sonra istediğim kadar onu yapıyordu adını bilen yazabilirmi ? Adobe flash mıydı ltfn çok lazım

• bilen biri yokmu yhaa
  • Ya 1 yardımsever yok BİLEN YOKMUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
  • uoloob var ama knight ile çalışmıyo programcı birine yeniden yazdırmak lasım
  • bana knight da değil başka şeylerdede çalışması lazım A ile başlıyodu unuttum off bilen yokmuuu.
  • bunun yeri burası değilki
  • nere ?
    CevaBI BİLEN YOKMU YA
  • quote:

Orjinalden alıntı: GoldStar

nere ?
    CevaBI BİLEN YOKMU YA

ana sayfada yazılım yazıyor oraya aç cevabını verirler birde ko genele değilde ko konudışına açmalıydın
    proyu bende bilmiyorum
  • Ghost mouse mu oyle bişey wardı ghost keyboard mı tam hatırlamıyorum ondan mı bahsediyorsun?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ocisun

quote:

Orjinalden alıntı: GoldStar

nere ?
    CevaBI BİLEN YOKMU YA

ana sayfada yazılım yazıyor oraya aç cevabını verirler birde ko genele değilde ko konudışına açmalıydın
    proyu bende bilmiyorum

Bu programın knight dada çalışması lazım ondan !
  • active mouse galiba
  • quote:

Orjinalden alıntı: Junger

Ghost mouse mu oyle bişey wardı ghost keyboard mı tam hatırlamıyorum ondan mı bahsediyorsun?

Bende tam hatırlamıyorum ama A ile başlıyor diye biliyorum
  • Ac tools olamaz mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ahme__T

active mouse galiba

Buda olabilir ama aklımda Adobe miydi öyle bişey kalmış programı kullanan SS atabilirmi
  • quote:

Orjinalden alıntı: TechnicaL_TR

Ac tools olamaz mı?

Böyle bir şey gelmedi aklıma SS varsa koyarmısın ?
  • bunu bi ara forumda vermişlerdi sonra konuya noldu oldu yok oldu ortadan

bende arıyordum mage ile abbys e ayarlıycaktım abbys 1m oldugu vakit
  • Bende knight a girerken yapıyordum çok ii ydi off nerde o program
  • Ac Tools Mause'yi kıpırdatamaz. Ama saniyede yüzlerce click yapmanı sağlayabilir mesela. Yada sırasıyla istediğiniz tuşlara bastırabilirsiniz. (Bkz: Lanet olası Kosp için)

Mauseyi haraket ettirip işlem yaptırmak istiyorsan Ghost Mause kullanacaksın fakat internette virüssüz halini bulman çok zor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheHaplo

Ac Tools Mause'yi kıpırdatamaz. Ama saniyede yüzlerce click yapmanı sağlayabilir mesela. Yada sırasıyla istediğiniz tuşlara bastırabilirsiniz. (Bkz: Lanet olası Kosp için)

Mauseyi haraket ettirip işlem yaptırmak istiyorsan Ghost Mause kullanacaksın fakat internette virüssüz halini bulman çok zor.

+1 aynen sen boşver ne yapcan sanki
  • quote:

Orjinalden alıntı: TechnicaL_TR

Ac tools olamaz mı?

hatırladıgıma göre
    AC tools(eysi tuuls)un bunla bi alakası yok programları kurcalamayalı baya bi oldu
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.