Şimdi Ara

MattHdGamer tuzağımıza düştü. Fenerbahçe FİFA 14'te var.RESİMLİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle bu MattHdGamer kimdir kısaca anlatayım. Ea'in oyunu test etmesi için verdiği bir youtuber.Tıpkı KSI gibi. Resmi bir adam yani.

Olay nereden çıktı onu da özetleyeyim.Twitter adresinde Fifa 14 te ilk açtığı paketten Emenike çıktığını söylemişti.

Altlarda o twiti görebilirsiniz.https://twitter.com/MattHDGamer

Tabii millet ısrarla Fenerbahçe mi yoksa Spartak Moskova mı diye sormuş, o da hiçbir fikrim yok diyerek geçiştirmişti, geçiştirmişti çünkü dikkat ederseniz EA SPORTS FIFA yani Fifanin resmi twitter adresi, bu elemanın takipçilerinden biri.

Belli ki açıktan oltaya gelmeyecekti.Youtube adresine berbat ingilizcemle bir mail attım.

Türkçesi şu ;

-Selam Matt, ben Anıl. Türkiyede yaşıyorum. Türk forumlarında yeni bir haber var. Açtığın paketten Emenike ( FENERBAHCE) çıkmış. Bu doğru mu ?

- Evet !

Bu da delili, buyrun.

[simage]
    [/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avukat1984 -- 4 Eylül 2013; 14:23:14 >

• Mobildeyim. Resim açılmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende musteri hizmetleri ile yazıştım oda var dedi. konusunuda açtım.
  • Galatasaray var mı?
  • EA Sports tek eklenen takımlarıda açıklamıştı resmi olarak. Eğer oyunda olursa Fenerbahçe demek ki duyurusunu yapma gereğinde bile bulunmayacak kadar iplemiyorlar TR takımlarını.
  • Arkadaşlar üstteki vatandaşın ne dediğini ingilizce bilenler çevirebilir mi? Tahmin ettiğim şeyi mi söylüyor, merak ettim.

[simage]

Uploaded with ImageShack.us[/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avukat1984 -- 4 Eylül 2013; 14:55:35 >

• Mobilde görüntü açılmıyor. Matt'i biliyorum KSI gibi oyunu oynuyorlar önceden

• Yukarıda ki muhabbet konudan alakasız. Şu an Fifa 14 UT kapalı beta oynanıyor. Toure çıkmış neden olduğunu bilmiyorum ama mail atma gereği duydum diyo muhteşem pack tepkisini göndermiş.

Bu arada kapalı beta'lardan pack açanların videolarına bakıyorum Semih Kaya-Aykut ve Fatih Terim'i gördüm. Çiftçi soyadlı bir türk daha vardı.
  • Kapalı beta'da sadece Galatasaray var.
  • Güzel haber. Türkiye Super Ligi'nin olması ayrı güzel olacak FIFA 14'de.
  • beyler oyunda sadece Galatasaray olacak
  • Spartak kartiymis o maalesef

• bence olmayacak.anlamıyorum eğer olsa EA olucak der niye böyle gizli tutuyolar
  • 2 ihtimal var,hala anlaşamadılar,ondan dolayı gizli tutuluyor.

ya da anlaşma manlaşma yok,
    oyun satışları etkilenmesin diye gizli tutuluyor.(az da olsa orjinal oyun satılıyordur hani).
  • Tff yüzünden Türkiye liginden mahrum kalıyoruz
  • Bu iş tff ile olmaz. Bütün mesele kulüpler birliğinde. Onlar isterseler halledilir. Tffnin salladığı yok. Atılan maillere bile cevap vermiyorlar.
  • Az önce canlı destek ile konuştum. %50 olabilir dedi
  • Yoktur bence. Olsa açıklamamaları için hiç bir sebep yok bence. Felaket tellalcılığı gibi olmasın ama fikrim bu. İnşallah olur. Biz yokuz belli bari FB olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Óscar Cardozo

Spartak kartiymis o maalesef

adam kaç hafta oldu fenere transfer olalı ne spartakı.Emenike oyunda varsa spartak olamaz adam orada oynamıyoki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhammet5513

quote:

Orijinalden alıntı: Óscar Cardozo

Spartak kartiymis o maalesef

adam kaç hafta oldu fenere transfer olalı ne spartakı.Emenike oyunda varsa spartak olamaz adam orada oynamıyoki

Guncellememisler mattle orda takilan youtuberlardan Kazoie mi ne spartak karti dedi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.