Şimdi Ara

🔥MATRIXPORT🔥300$-0.1 ETH-2.5 LTC ile 8 GÜNDE ÇEKİLEBİLİR 33$📢ÇEKİM KANITLI-BOL REFERANS KANITLI ✅

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
1
Favori
3.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Matrixport hakkında merak ettikleriniz:
    https://www.koinfinans.com/yeni-kripto-para-platformu-matrixport/

Kurucusu Jihan Wu, Bitmain kurucu ortağı ve eski CEO'sudur. Bitmain şu anda Dünya'da kripto para madenciliği sektörüne donanım ve yazılım sunan en büyük firmalardan biridir. Jihan Wu

📌Matrixport borsasına referans linki ile kayıt olup Kyc yaptıktan sonra 300 USDC'yi 8 gün stake etmeniz durumunda size 21$ veriyor.(+2$ daha geliyor stake geliri olarak)
    Ek olarak bana gelen referansın yarısını da 8 gün sonunda size veriyorum.
    Toplamda 33$ kazanmış oluyorsunuz

📢Bir çok kişi sorunsuz olarak parasını çekti ve anında ödülleri teslim edildi. Hesap açarken,para yatırırken ve çekerken tüm sorularınıza yardımcı oluyorum😊

➡️Nasıl yapılacağına gelirsek;

1)Öncelikle referans linki ile kayıt oluyorsunuz

https://invest.matrixport.com/newRegister/en?invite_code=NDQ2G4( Referans kodu kısmında NDQ2G4 yazmasına dikkat edin)

2) Mail veya telefon numaramız ile kayıt olup get code kısmından kod istiyoruz ve bize kod geliyor. Kayıt olduktan sonra bizi uygulamayı indirmeye yönlendiriyor. Uygulamayı indiriyoruz.

3) Uygulamayı indirdikten sonra sol üst köşeden pro sürüme geçip girişimizi yapıyoruz.

4) "Identity verification" kısmından kimlik doğrulama 1 ve 2'yi tamamlıyoruz. Kabul edilmesi 10 dakika gibi kısa bir zaman sürüyor.

5) Kyc onayından sonra "Welcome Rewards" kısmına tıklıyorsunuz. Deposit kısmına tıklayıp TRC 20 USDC adresimizi alıyoruz. (Düşük fee)

6) 302$ değerinde USDC gönderiyoruz. Bu işlemi yaparken TRC 20 ağını kullanabilirsiniz.(Fee 1$)
    📢(İsterseniz değeri 300$’dan daha az olan 0.1 ETH veya 2.5 adet LTC vb bir kaç seçenek daha var, aynı şekilde 20$ ödülden faydalanabilirsiniz. Piyasanın hareketli olması nedeniyle düşüşte zarar edebilirsiniz. Bunu göze alarakta bu miktarları yatırıp stake edebilirsiniz.)

7) Yatırdığımız tutar ulaştıktan sonra "Welcome Rewards"kısmından %30 Apy for new users kısmına tıklayıp kilitleme işlemini yapıyoruz.( 19.00 dan sonra yapacağınız işlem için kilitleme tarihi ertesi gün oluyor)(Stake ödülü olarak ekstradan 2$ daha geliyor)

8) 1$ ödülü için yine "Welcome Rewards"kısmından Buy/Deposit kısmının hemen üstünde bulunan 1288 USDC yazan yere tıklayıp onayladıktan sonra 2 gün içinde açılabilen 1$ hediyemiz geliyor.

8) Bu işlemden sonra 8 gün içinde 20$ çekilebilir USDC hesabımıza geliyor. 8 günün sonunda tüm paranızı ücretsiz bir şekilde çekebilirsiniz.
    📌Her ay 1 defaya özel ücretsiz çekim vardır. Usdc trc 20 ağı üzerinden çekim ücreti 1$'dır. Çekim sırasında sizden kimlik seri numarasının son 6 hanesini isteyecektir.

9) 8 gün sonunda ek olarak bende size 10$ gönderiyorum. Ve toplam ödül 33$💸
    📢6 kişi sorunsuz şekilde çekim yaptı ve ödül gönderimi tamamlandı🥳
    (Referansımla kayıt olduğunuzda lütfen mail adresinizi haber veriniz ve telegram-pm üstünden iletişime geçiniz)

📌Destek ile iletişime geçtiğimde referans linkini kyc yapıp bu işlemleri yaptıktan sonra kullanabileceğimi belirttiler,referans yapmayı düşünen arkadaşlar buna dikkat etsin.
    📌Aynı cihaz üzerinden veya aynı IP üstünden birden fazla hesap açarak yapmanın riskli olduğunu belirtmişler.Dikkat ediniz

Sorularınız için telegrama, özele veya konu altına yazabilirsiniz.

Referanssız link(Ödül Yok):https://www.matrixport.com/m

📢Kampanya sayfası

Lütfen kendi araştırmanızı yapınız. Paylaşımlarım yatırım tavsiyesi değildir.

🔥Güncel olarak yaptığım (02.05.2022) çekim kanıtı gelen ödül ve referans ödülleri ile beraber:🔥
    🔥MATRIXPORT🔥300$-0.1 ETH-2.5 LTC ile 8 GÜNDE ÇEKİLEBİLİR 33$📢ÇEKİM KANITLI-BOL REFERANS KANITLI ✅
    TxID:6a257f8c1ea63ae79f21eb86dd3835785fc5ad0c628b75693777a823f9d57d04

Çekim Kanıtı:

TxID:
    0xbe46e09ad6bbfbee52ff266fefcb2aa4cb5c801901b758c184355fd1572e8117

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kriptokerem -- 21 Mayıs 2022; 11:20:25 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Günceldir,kampanya Türkiye için halen devam ederken kaçırmayın

• Ref ile üye oldum. Arkadaş her adımda yardımcı oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AppleJacks kullanıcısına yanıt
    Ben teşekkür ederim hocam,8 gün sonra görüşmek üzere tekrardan

• Referans ile üye olup işlemleri yaptım.

• Borsa güvenilir mi ilk defa duyuyorum

• Çekim yaptınız mı? Yaptıysanız çekim kanıtı eklemeniz faydalı olur.

Borsa hakkında hiç bir yerde bilgi/yorum yok. Instagram sayfalarını 800 kişi takip ediyor. Trustpilot sayfası bomboş. Reddit sayfalarında da sadece kendi yetkilisinin postları var.

Kazanç oranı süreye bakarak gayet güzel ancak dikkatli olmakta fayda var.

• 📌Teşekkürler hocam, özelden mail adresinizi ve trx adresinizi verirseniz 8 gün sonra kilitler açıldığında 10$ gönderimini tamamlayım hocam.

📌Matrixport Bitmain’in kurucu ortağı ve eski CEO Wu Jihan tarafından kurulmuş.
    ""Bloomberg’le yaptığı röportajda Ge, Matrixport’un bir rakip yerine Bitmain’e ortak olacağını belirterek, “şirketin Bitmain’e yakından bağlı olduğunu” vurguladı.""
    Kripto para madenciliği sektörüne donanım ve yazılım sunan en büyük firmalardan biri olan Bitmain, sırasıyla Çince ve İngilizce olan Antpool ile BTC.com borsalarının da sahibi.

📌Çekim kanıtı ekledim hocam. Dediğiniz gibi tabiki risk her zaman var. Şu ana kadar bu kampanya konusunda sıkıntı yaşayan görmedim ama herkesin kendi alması gereken risk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kriptokerem -- 24 Nisan 2022; 5:13:31 >
  • kriptokerem kullanıcısına yanıt

Gece Telegramdan yazan bendim. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CapsLockTR -- 24 Nisan 2022; 10:57:32 >
  • CapsLockTR kullanıcısına yanıt
    Tmmdır hocam ben teşekkür ederim

• Çekim kanıtı diye eklediğiniz şey çekim kanıtı değil yalnız

Hocam böyle çekim kanıtı olmaz ki. 20$ çekim yapmışsınız onunda Tx kodları yok. 300$ çekim yapmadınız mı daha?

• Önce bir arkadaşımın hesabından yaptık hocam ona ait ekran görüntüsü istemiştim, az sonra güncelleyeceğim. 300$+21$+20$ gelen referans ödülünün çekim kanıtı totalde 345$ 🔥MATRIXPORT🔥300$-0.1 ETH-2.5 LTC ile 8 GÜNDE ÇEKİLEBİLİR 33$📢ÇEKİM KANITLI-BOL REFERANS KANITLI ✅

TxID:0xbe46e09ad6bbfbee52ff266fefcb2aa4cb5c801901b758c184355fd1572e8117

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kriptokerem -- 24 Nisan 2022; 13:24:1 >

Teşekkürler. Tx kodunu bana iletebilir misiniz hocam? Borsanın sıcak cüzdan hareketlerine bakmak istiyorum.

Evet hocam txid de atar mısınız?

• TXID alabilir miyiz hocam ?

• Güvenilir borsalarda işlem yapın gençlik

• 2 ayrı hesaptan 2 farklı çekim örneği TxID ile beraber konu içinde de güncelleyip eklemiş bulunmaktayım.

TxID: 26d5293af6d195fbf87509b2fb7a346cff9da8126e3326e6804b72e962d90c12

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kriptokerem -- 24 Nisan 2022; 13:24:49 >
  • Güncel olarak devam etmektedir 👍🏻

• Günceldir, aklınıza takılan sorularınız varsa sorabilirsiniz. Kayıt olan arkadaşlara ilk ödeme 7 gün sonra olacak

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.