Şimdi Ara

Mate 20 Pro - 8 plus

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba bu iki telefon arasındayım şuan ıphone 6s kullanmaktayım hem kamerası hemde pil performansı artık yeterli gelmiyor özellikle pil.Bu iki telefon arasından hangisini tercih etmeliyim ? Ve siz olsanız hangisini tercih ederdiniz,neden ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• gene pil konusunda sıkıntılar yaşamak istiyorsan binlerce dolarlık telfonlara gıdım gdım pil koyan iphone. yok kafam rahat olsun diyorsan mate 20 pro.
  • mohmla M kullanıcısına yanıt
    Peki kamera yönünde karşılaştırcak olursak ?

• Togolu00 T kullanıcısına yanıt
    mate 20 pro tabii ki. ama ikisinin de üzeceğini zannetmiyorum.
  • Mate 20 Pro ile Xs Max karşılaştırılır,yine Mate 20 Pro kazanır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazı konular tartışılır. Video kaydı senin için çok önemli bir etken se; 8 plus ta 4k 60 fps varken mate 20 pro 30 fps cekiyor. Ancak fotoğraf noktasında kamera arayüzü mate 20 pro da profesyonel fotoğraf makinasi ayarında cekimler yapabilecek seviyede. iPhone da stüdyo portelerde çok başarılı. Arkaplanı tam siyah yapip cok etkileyici portre fotoğrafı çekebilirsiniz. Ben açıkçası Mate 20 Pro alırdım.

• İphone 8 plus 6000-6500 lerde fiyati olan bir cihaz ancak kesinlikle kamera performansi o parayi haketmiyor.video cekimleri haric.on kamera olarak zaten Mate 20 pronun rakibi olamaz.dar acili olmasi da cabasi.8 plusin ekran kasa orani da kotu.cerceveler cok kalin.Mate 20 pro pil olsun kamera olsun , ekrandan parmak izi okuma olsun , ekran kasa orani olsun cok daha iyi bir cihaz.ios senin icin cok onemli degilse hic dusunme bile direkt mate 20 pro al gec derim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.