Şimdi Ara

Mat veya fiziği sevmeyen yapamayan kesinlikle mühendislik seçmesin!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şuan bir mat ve fizik sevmeyip anlamayıp mühendislik okuyan birisi olarak söylüyorum kendinizi mahvedersiniz ya bi gidiyim geçeriz bi türlü felan yok burda 4. Sınıf olup 1.sinifa girip mat fizik dersi alanlar var ben şuan bölüm değiştireceğim ah burda diyorlardı da dinlemiyordum vay eşek kafam birde dinlemek istesen bile anlamıyorsun 70-80 kişi arasında size tek tavsiyem fizik mat sevmiyorsaniz sakın ha sakın yazmayin

Bölüm : metalürji ve malzeme mühendisliği.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bilgisayar mühendisliği içinde geçerlimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ProStalkerKingDoz55

Bilgisayar mühendisliği içinde geçerlimi

Matematik açısından evet, fizik açısından hayır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ProStalkerKingDoz55

Bilgisayar mühendisliği içinde geçerlimi

geçerli dostum. 2 fizik dersi var. fizik 1i biyolojiye sayan okullar da mevcut ama fizik 2 her türlü var. yanında da 4 tane matematik dersi vermen gerekiyor.
  • Matematik fizik sevmeyen adam niye sayısalcı olur ki zaten ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jason Todd

Matematik fizik sevmeyen adam niye sayısalcı olur ki zaten ?

Ha ağzını yesinler senin herşey ordan kaynaklanıyor zaten gerek aile baskısı gerek kararsız kalıp iş işten geçtikten sonra olayı anlama bakımından

• Sevip sevmediğinizi tam bilemiyor olabilirsiniz.O derslerden kalmaniz sevmediğiniz anlamına gelmez.Geçmeniz de sevdiğiniz.Matematik çalışabiliyorsanız oturup fizikte en azından zaman yolculuğu ışık hızı gibi şeylere heycanlaniyorsaniz ufkunuzu genişletiyorsa newton yasalarıyla derdiniz yoksa çalışarak yapilmiycak şeyler kesinlikle değil.Ama çalışmaktan da nefret ediyorsaniz secmemeniz yarariniza olur tabi.Kendi mutluluğunuz için her şeyden önce.

• Doktor olmasını engelleyecek bir sağlık durumu yoksa ve yeterli puanı aldığı halde tıp, diş yazmamışsa "kendini geliştirmek" denen balon kurbanın münasip yerinde uygun bir zamanda patlayacak demektir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TherafluForte

Doktor olmasını engelleyecek bir sağlık durumu yoksa ve yeterli puanı aldığı halde tıp, diş yazmamışsa "kendini geliştirmek" denen balon kurbanın münasip yerinde uygun bir zamanda patlayacak demektir.

Going abroad.

En kestirme yolda bilgisayar miyendizligi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.