Şimdi Ara

Mat - Geo Yardım :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • TYT için 11in başında başladığım 345 ve Karekök'ü çözdüm. Şuan yeni kaynak almalı mı almamalı mı onu düşünüyorum. Aklımda Bilgi Sarmal var, ne tavsiye edersiniz.

Geometride de BireyB bitti sayılır ama yeterli olmadığı kesin. Denemede geometri kısmı gelince gözümün korkmaması gerekiyor. Geçen senenin Acil'i var, Çember çözmek için alıp dokunmamıştım. Onu çözeceğim bir de Metin düşünüyorum. Önce hangisinden başlamalı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• :/ konuya yazmayı unuttum bir de problemler için yardım isteyecektim. Şuan Apotemi çözüyorum, yarıladım gibi bir şey. Çözülüyor genel olarak ama çok yavaşım, dershanenin son denemesinde de matematik orta seviye olmasına rağmen problemler yüzünden baya acı çektim. Apotemi'nin yanına ne yapmalıyım problemler için. Bilgi Sarmal veya Çap fazla kolay mı kaçar

• thesmileofdawn kullanıcısına yanıt
    Ortaya karışıktı hocam. Klasik yöntemlerle çözülmüyordu ama çoğu.
    Geometrisi de ayrı bi zordu bence ama o benim bilgisizliğimden olabilir. Acil + Metin çözüm olur umarım

• düşünme, hisset.
  • thesmileofdawn kullanıcısına yanıt
    süreçten bahsediyorum ben. düşünmeden çözebileceğin bir soru olduğunu da düşünmüyorum, tahmin edilebilirdi sanki dediğim.
  • Up :)

• Up problemler ve tyt için kaynak önerisi lütfen :)
    Ve eski basım Acil - Metin sıralaması nasıl olsun sizce

• Hocam tyt mat için bölüm denemesi çözmek iyi geliştiriyor aslında ama kitap çözeceğim diyorsanız 3d atarsanız güzel bir iş çıkar diye düşünüyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.