Şimdi Ara

Masters of the Air (2022) | Apple Tv+ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
8
Favori
3.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HBO varsa bende varım.Tarih dizileride tam benlik izleyeceğim.
  • 2015 çok muş be:S
  • HBO, 1 taşla 2 kuş vurmuş gibi.

Tom Hanks oynuyor ki 2.dünya savaşını baz alırsak "Saving Private Ryan" filminden tanıyoruz kendisini ve HBO zamanında yaptığı Band of Brothers başyapıtıyla biliyoruz. Beklentim çok büyük benim.
  • HBO dan yine bir başyapıt geliyor
  • Umarım Band of Brothers tadında bir seri olur. Bu arada yeni gelişmeler var mı acaba diziyle ilgili
  • muhteşem olacağa benziyor
  • Dizinin 500 milyon pound bütçesi olacakmış. Bu da onu en çok bütçeli dizi yapacak. Çekimler kitapta geçtiği gibi İngiltere ve Almanya'da olacak.

Hbo henüz çekim tarihini açıklamadı. 2015 değişebilir.
  • Dizi değil de film olsa daha güzel olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

Dizinin 500 milyon pound bütçesi olacakmış. Bu da onu en çok bütçeli dizi yapacak. Çekimler kitapta geçtiği gibi İngiltere ve Almanya'da olacak.

Hbo henüz çekim tarihini açıklamadı. 2015 değişebilir.

Emin misin bütçesinin o kadar olduğuna Değil dizi sinema tarihinin en pahalı bütçesi olur yani o bana göre imkansız.
  • Aşağıdaki linkin yalancısıyım. Bana da şişirme geldi fakat en az 300 milyon dolarlık yatırım bekliyorum. Geçmişe baktığımızda Band of Brothers 125, The Pacific 200 milyon dolara yapılmış.

http://www.thanetgazette.co.uk/Tom-Hanks-Steven-Spielberg-heading-Manston/story-23027074-detail/story.html
  • smyrna kullanıcısına yanıt
    hmm teşekkürler link için. Bende çok şaşalı bir seri bekliyorum . Pasicif sönük kalmıştı biraz sanki. Bu arada yanılmıyorsam netflixin Marco Polo dizisi 150milyon euroya yakın bir bütçeyle çekilmişti. İşin içinde HBO varsa en az 300milyon bütçeyi rahat görürü bu sefer sanırım
  • Hanks oynar umarım, sadece yapımcı olarak durmaz sonuçta minimum 200m. bütçe var.
  • Dizi çok kaliteli olacak. Aksiyon maksiyon fazla olmaz gibi. Ayrıca kısa ve öz olur tahminimce. Bölümler de uzun olur.

..
  • Tom Hanksde yaşlandı bakalım gelsin dizi.
  • artık 2. dünya savaşı konulu film yapmayın gerçekten amerikan propagandasından yahudi acındırmasından sıkıldık o kadar ucuz ve taraflı ürünler ortaya çıkıyor ki
    aralardan en iyi olan band of brothers da bile bu şeyler var
    farklı bir boyuttan bakmak istiyorsanız bana göre diğerlerine göre daha objektif olan unsere mutter unsere vater a bakın derim
  • 4 ay önce güncel bir haber girildiği yazıyor ama pek güncele rastlayamadım. Donald L Miller ile görüşen biri yakında çekimlerin başlayacağını ve çekimlerin İngiltere'de belki daha sonra da Almanya'da olabileceğini doğrulatmış. Yayın tarihi olarak da 2016 sonu 2017 başı demiş.

Sabırla beklemeye devam.

http://reelbrief.com/exclusive-update-on-hbos-masters-of-the-air-wwii-miniseries/

• Pacific'i daha yeni izleyebildim, ondan daha kötü iş çıkaramazlar herhalde. Bir de bu Spielberg kaç yaşında arkadaş, adamlar 70lerde, 80lerde bile vardı herhalde.
  • Ben tahminimi 2021 den yana kullanıyorum
  • Amerikan propagandasından başka bir cacık çıkmaz bundan. Geçiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.