Şimdi Ara

MasterCase 5 Pro vs Thermaltake Core V71

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni sistem topluyorum fakat bu iki kasa arasında kaldım.
    Tasarım, fan sayısı ve boyutları, iç hacim konusunda thermaltake core v71 daha iyi gözüküyor.
    Mastercase 5 pro ise yeni çıkan bir kasa, kullancıya göre çeşitli optimizasyonlara sahip.
    İkisinin fiyatı da aynı denebilir

Siz hangisini tercih ederdiniz ve neden?

Ayrıca ileriye dönük olarakta kasaları değerlendirirseniz çok sevinirim.

MasterCase 5 Pro vs Thermaltake Core V71 MasterCase 5 Pro vs Thermaltake Core V71

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuNCoR -- 9 Şubat 2016; 22:47:33 >

• V71 herturlu ustundur ayni klasmanda bile degiller 2 kasayida birebir gorup dokunarak incelersen anlarsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: *666*

V71 herturlu ustundur ayni klasmanda bile degiller 2 kasayida birebir gorup dokunarak incelersen anlarsin

V71 gerçekten benimde çok hoşuma gitti ve vatan bilgisayarda dışından da olsa inceleme fırsatım oldu. Fakat hiç bir mağazada mastercase 5 pro yu bulamadım. Yalnızca 1-2 internet sitesinde satışı var şimdilik. Bu yüzden deneyimi olanlara sormaya karar verdim.

Tek tereddütüm v71 in yaklaşık 2,5-3 yıllık bir kasa olması. Mastercase 5 pro henüz yeni çıktı. Teknolojik ürünler ne kadar yeni olursa o kadar ileriye dönük oluyor malum.
  • V71deki modulerlik ve ozellikle sivi sogutmaya olan uyum mastercasede yoktur v71 eskinin hafx 942si ayarindadir ki hala haf x satilir dusunun kacsenelik kasa oldugunu sonucta atx standartlari degismedikce sikinti yasamazsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: *666*

V71deki modulerlik ve ozellikle sivi sogutmaya olan uyum mastercasede yoktur v71 eskinin hafx 942si ayarindadir ki hala haf x satilir dusunun kacsenelik kasa oldugunu sonucta atx standartlari degismedikce sikinti yasamazsiniz

Hocam peki iki ürünün de malzeme kalitesi hakkında ne düşünüyorsunuz?
  • V71 birkere metal on ve ust panel bu bile basli basina sebep bu ve v51 kasayi cift xeonlu workstationlarda kullaniyorum bana gore corsair 780t disinda rakibi yok bu kasanin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.