Şimdi Ara

(bitti) Mastercard 250/50 Online Oyun İade (Steam-Epic-PSN-XBOX) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
12
Favori
28.498
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar az önce tosla üzerinden iade işlemi gerçekleşti. 19 Ekim tarihinde steam üzerinden 250 liraya cp 2077 almıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enpara kredi kartı ile 21 Ekim'de Psn store'da harcama yapmıştım, "Mastercard Promosyon" olarak iade gelmiş

• psn'e parçalı cüzdan yükleyenlerden gelen var mı, sorun olmuyor değil mi böyle?

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    Ben parçalı yükledim cüzdana, iadeyi aldım. MasterCard ın dediği şöyle işlemi yaptığı günden değil, işlemin provizyondan güncel işlemlere düştüğü tarihten itibaren 14 gün sayılması gerektiği.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: daniel_wellington

Ben parçalı yükledim cüzdana, iadeyi aldım. MasterCard ın dediği şöyle işlemi yaptığı günden değil, işlemin provizyondan güncel işlemlere düştüğü tarihten itibaren 14 gün sayılması gerektiği.
    Tamamdır teşekkürler, Miles morales için 2 karttan bakiye yükleyeceğim 100 lira iade iyi olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bitip bitmediği ile ilgili bilgi var mı ?

• valorant ta vp çekmek istiyorum geçerli olduğu bir site var mı bu kampanyanın valorant için

• Telefonla ulaştım,kontenjanı göremiyolarmış mail atın dediler, dün atmıştım ama cevap gelmedi.Atan oldu mu acaba

• kasım ayı içinde 60 tl harcama yapmıştım steamden tosla üzerinde epin aldım yine epin alarak fm 21 almak istiyorum bu 250 barajını 60+220 50 tl+30 da tosladan gelecek diye hesap yaptım stoklar bitmişmidir acaba ?

• roomonecool kullanıcısına yanıt

e-pin alarak bu kampanyaya katılamazsın.

• 22sinde alışveriş yaptım hala gelmedi.benim gibi bekleyen var mı ?

• b0Ni kullanıcısına yanıt

Üzdün kral  

• Garanti Bonus sanal kart ile 200 + 60 cüzdana parçalı para yüklemesinde 50 tl geri yatmış.

Enpara ile 200 + 10 + 40 cüzdana parçalı para yüklemesinde 50 tl geri yatmış.

Papara ile Papara card ile 200+60 geçmiştim. O da yatmış şimdi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LydianWarrior -- 10 Kasım 2020; 8:35:4 >
  • Tears in Rain T kullanıcısına yanıt
    Bende aynı gün aldım gelmedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim ea play üyeliğim var. Bir tane daha fifa alıcam. Aynı maille steam üyeliğimden fifa alsam ultimate teamde falan sıkıntı olur mu?

• 34Tarik kullanıcısına yanıt
    İade gerçekleşmiş. Bu şekilde alan veya almayı düşünenler için referans olabilir.

• Tosla Kart'a kaç para iade aldınız? MasterCard ve Toslanın kendi Steam kampanyası birleşti mi merak ediyorum.

• osviceny kullanıcısına yanıt

Birleşti hocam. Mastercard kampanyasından 52,13₺ iade oldu dün gece de 20₺ iade oldu.

• Çok iyi umarım Mastercard kampanyası bitmemiştir ben de alıcam bugün. Teşekkür ederiö

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.