Şimdi Ara

Mass Effect %100 Türkçe Yama [Yamanın yeni versiyonu ve dlc çevirileri eklendi] (33. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.382
Cevap
53
Favori
57.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KarapathiaN

Azmış çokmuş bilmem ben elimden yedin mi yedin, bitti. Konu sahipleri de sana gereken cevabı verirler... Belli ki mayasırın azmış derdin bu da yemezler...

Ha bu arada her yaptığıma imza atsam altında kalırsınız, senin gibilere fazla yük olmayalım diye yazamıyorum. Gerçi utanacak yüzünüz de yok ya neyse, aranızda biraz ar sahipleri var, onlara ayıp olmasın...
    Sen neden kaybediyorsun biliyor musun ? Egosu çok yüksek bir insansın. Ama seninle tartışmaya değmez. Yaptığın ufacık bir yardımı bile insanların gözüne sokar, sonrada caka atarsın sen. Eğer ki gerçekten hakkettiğini düşünseydim sana destek bile olabilirdim. Ama görüyorum ki düşüncelerimde haklıyım. Senin şuan şurada yaptığın saygısızlık konu sahiplerine. Daha fazla bu konu altından çocuk gibi laf dalaştırmayacağım seninle. Bir sorunun varsa özelden yazabilirsin. Onun haricinde de bilmeyipte eğer senin yaptığın bir yamayı kullanmış isem affola. Zaten dediğim gibi bildiklerim arasında bizzat senin yapıpta, benim kullandığım bir yama yok. Hakkını istediğin kadar haram edebilirsin bana, bunda da bir sorun yok. İyi forumlar dostum...

• BaTDeM kullanıcısına yanıt
    Egom olmasa burayı sıçan basardı, kavalımı aldım köyü temizliyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarapathiaN -- 2 Ağustos 2018; 21:23:26 >
  • BaTDeM bize karşı söylediklerin için teşekkür ederiz.

KarapathiaN olmasaydı bu yama hiçbir zaman olmayacaktı. Biz olmasaydık başkası da yapabilirdi ama 10 yıl olmuş öbür iki oyuna yamalar yapılmış ve bu oyun için hiçbir çalışma yapılmamış. Yani biz olmasaydık başkası da kolay kolay yapmayacaktı. (Yapamazdı demiyorum...) Türkçe karakter desteği ve en önemlisi dosyaları düzenleme ve gömme konularında onun yardımları sayesinde bu işi yapabildik.

Kendisi istediği projeye istediği değeri biçer, orası hiç kimseyi ilgilendirmez. Bir şeyler beklemesi veya istemesi de en doğal hakkıdır. Üslubuna gelirsek, son zamanlarda kendisi hakkında olur olmadık şeyler yazan çizen bazı kişiler var. Kimse kimseyi sevmek zorunda değil elbette ama onlarca Türkçe yamaya katkı sunmuş ve kendisi de yamalar yapmış bir insana yapılan bunca gereksiz yorumdan sonra sert çıkmasını anlayışla karşılıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: evilhuman

BaTDeM bize karşı söylediklerin için teşekkür ederiz.

KarapathiaN olmasaydı bu yama hiçbir zaman olmayacaktı. Biz olmasaydık başkası da yapabilirdi ama 10 yıl olmuş öbür iki oyuna yamalar yapılmış ve bu oyun için hiçbir çalışma yapılmamış. Yani biz olmasaydık başkası da kolay kolay yapmayacaktı. (Yapamazdı demiyorum...) Türkçe karakter desteği ve en önemlisi dosyaları düzenleme ve gömme konularında onun yardımları sayesinde bu işi yapabildik.

Kendisi istediği projeye istediği değeri biçer, orası hiç kimseyi ilgilendirmez. Bir şeyler beklemesi veya istemesi de en doğal hakkıdır. Üslubuna gelirsek, son zamanlarda kendisi hakkında olur olmadık şeyler yazan çizen bazı kişiler var. Kimse kimseyi sevmek zorunda değil elbette ama onlarca Türkçe yamaya katkı sunmuş ve kendisi de yamalar yapmış bir insana yapılan bunca gereksiz yorumdan sonra sert çıkmasını anlayışla karşılıyorum.
    Ben sana ve estelll arkadaşa çok teşekkür ederim. Büyük emek verdiniz ve bunu karşılıksız yaptınız. Birçok çeviri grubunun ücretle yama yaptığı şu günlerde sizin değerinizi bilmeyeceğiz de kimin değerini bileceğiz. Elimden gelse keşke, size yardım etmeyi çok isterdim. Tam sürümü dört gözle bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BaTDeM -- 3 Ağustos 2018; 2:26:21 >

• Bu yamayı yapan ve bizlerin kullanımına sunan emeği geçen herkese tekrar teşekkürler. Emeğinize, elinize, yüreğinize sağlık.
  • Absnthe kullanıcısına yanıt
    Full collection diye bir şey yok işte (varsa da ben bilmiyorum) originde oyunun kendisi deluxe edition upgrade i bir de dlc bundle ı var yani ilk oyunu **** g2a vb gibi sitelerden deluxe ını alıp origin den bundle ı almam lazım malum euro da çok olduğu için benim için çok oluyor biraz aslında origin access alıp üstüne dlc bundle da koyabilirim ama pc o kadar güçlü değil o yüzden origin access deki çoğu oyun boşa gidecek bir de eğer origin access alıp me3 ü yarıya kadar oynadım diyelim sonra origin access bitti oyun pc den gider mi save i gider mi öyle olursa oyuna baştan başlamam valla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Raynsniper651 R kullanıcısına yanıt
    Düzeltiyorum.

Mass Effect 3 Ultimate Collectors Edition :) HERŞEYİ icindedir. taşindan suyuna kadar.
    O da amazonda 93 dolar yani 471 tl fazla yani benim için her ne kadar istemesemde korsan indiricem galiba bütün dlc leri oynamak istersem

• quote:

Orijinalden alıntı: Raynsniper651

O da amazonda 93 dolar yani 471 tl fazla yani benim için her ne kadar istemesemde korsan indiricem galiba bütün dlc leri oynamak istersem
    Evet Malesef Dolarin atmasiyla Katlandi. Ben Mass effect'i orjinal Oynadim hep. Lakin Son Serisine O parayi Vermektense. Cevirmenlere Destek Olmayi Tercih ederim.

Andromeda yı oynamadım ama oyun çıkmadan önce çok hypelıydım hep ea in yüzünden patladı biraz potansiyel vardı o oyunda yinede o oyunu bitireceğim savaş mekanikleri güzel durıyor oynanır bence çok gömmemek lazım anthem in de patlayacağını düşünüyorum ama patlarsa ea bioware in fişini çekebilir mass effect 3 e gelirsek onu olmazsa g2a dan falan normal ya da deluxe alırım deluxe da da from ashes dlc si bir kaç silah falan geri kalanı çizgi roman artwork tarzı şeyler olmazsa deluxe alır sonra dlc bundle alırım

• hocam eline koluna sağlık
  • quote:

Andromeda yı oynamadım ama oyun çıkmadan önce çok hypelıydım hep ea in yüzünden patladı biraz potansiyel vardı o oyunda yinede o oyunu bitireceğim savaş mekanikleri güzel durıyor oynanır bence çok gömmemek lazım anthem in de patlayacağını düşünüyorum ama patlarsa ea bioware in fişini çekebilir mass effect 3 e gelirsek onu olmazsa g2a dan falan normal ya da deluxe alırım deluxe da da from ashes dlc si bir kaç silah falan geri kalanı çizgi roman artwork tarzı şeyler olmazsa deluxe alır sonra dlc bundle alırım
    Andromedia'yi satin aldim. witcher 3 Grafiklerine sahip Muazzam bir oyun :) kacirmani tavsiye etmem. Türkçe Olsaydi tadindan yenmezdi cogu yeri zar zor anladim.
    Son serisine o kadar parayı vermektense çevirmenlere bağış yapmayı tercih ederim demişsin son serisi derken andromeda dan bahsetmiyormuydun kafam karıştı andromedayı da gömüyolar ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raynsniper651 -- 3 Ağustos 2018; 21:57:42 >
  • quote:

Son serisine o kadar parayı vermektense çevirmenlere bağış yapmayı tercih ederim demişsin son serisi derken andromeda dan bahsetmiyormuydun kafam karıştı andromedayı da gömüyolar ama
    Mass effect 3'ün Full SerisininFiyatindan söz ediyorum :) ona 500 Küsür vermektense Cevirmenleri Desteklerim daha iyi diyorum :)
    Hee kusura bakma yanlış anlamışım en azından sohbet açmış oldum :)

• quote:

O Amazon'daki koleksiyon sürümü, artbook falan var içinde. Size lazım olan o değil, Origin'de 30 euroya dlc bundle var o + 10 euroya ana oyunu almanız lazım. 6 yıllık oyuna bu para verilmez tabi, zamanınız varsa indirim bekleyin ikisi toplam 10-20 euroya düşer tahminen ya da korsan almak tek çözüm.
  • 3lu paketini indirim zamanında 47tlye almıştım
    PlayStore ME2 D.D paketi yoktu normal sürümü var pakette. Birde başkalarına oldumu bilmiyorum benin cerberus code hata verdi. Bir kaç küçük bonus(Jack Miranda, Wrex yeni giysi) veriyor önemsiz denilebir. İndirim zamanını takip et oradan bir bak.
  • Teşekkür etmek için üye oldum.Yamada emeği geçen herkese çok teşekkür ederim harika bir yama olmuş,%100 halini bekleyip bir daha oynayacağım.Umarım Mass Effect 3 Citadel Dlc'sini de çevirirsiniz.
  • umarım Citadel çevirilir 3. oyunu çeviren ekibe ulaşabilen olsa cok güzel olurdu acaba ne düşünüyorlar çevirip çevirmeme hakkında bi fikirleri varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgrk35k

umarım Citadel çevirilir 3. oyunu çeviren ekibe ulaşabilen olsa cok güzel olurdu acaba ne düşünüyorlar çevirip çevirmeme hakkında bi fikirleri varmı
    Herşey Zamanla Cevrilecek gibi.. Hayr Olsun. ama gercektne Oyunun Türkçesi Cok Şeyi degiştirdi.. @evilhuman Tekrar tekrar Teşekkür ediyorum .) Umarim Oynamayan kalmamiştir.
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.