Şimdi Ara

Mass Effect Legendary Edition Mass Effect 3 Türkçe Yama Dosyası (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
7.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Öncelikle youtube sayfasinda kendini bilmezlerin yorumları yüzünden bütün yamaları kaldırmışsın olabilir. ben hiç eleştirmedim seni savundum elimden geldi kadar ama hiçbir açıklama yapmadan yamaları silmek bir çözüm yolu değil 2 3 kendini bilmez yüzünden kaç kişi olumsuz etkileniyor bu durumdan çık düzgün bir şekikde BEN YAMAYI YAPMAKTAN VAZGEÇTİM ARKADAŞLAR ( eğer böyle bi fikrin veya durum varsa ) diyebilirsin yada başka bir açıklama yapabilirisn gibi geliyor bana kac kişi bekliyor yazik günah

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ya sabır... yamayı yapacak arkadaşlar... arkadaşlar... kardeşler... bir yamayı yapmaya kalktığınızda ille bir kaç kendini bilmez çıkacaktır. bu tür yaratıklar hep var malesef ya bunlara katlanamayacaksanız hiç kalkışmayın bu işe be kardeşim. bu mallar yüzünden olan benim gibi efendi efendi yamayı bekleyen insanlara oluyor. hiç mi açımıyorsnuz benim gibi insanlara ya. oyunu kurmuş efendi bir şekilde 1. oyunun yamasını bekliyordum. offf ya bıktım bu çocuk gibi küsüp gidenlerden. yapmayın ya :(

• Hayda.....

• Mass effect LE 3'ün Yaması olan varsa atarbilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snygl54 -- 21 Temmuz 2021; 17:32:32 >
  • Elinde bulunan var mı acaba?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.