Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (793. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.155
Cevap
500
Favori
1.241.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 791792793794795
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EuroAsia

Enpara cep şube ve internet bankacılığına bloke koydu. Müşteri hizmetlerini aradım bizim yetkimiz yok yetkili kişilerce aranacaksınız dendi. Sebebi ne olabilir? Daha önce yaşayan var mı?

Niye konmuş bloke?İnsallah cabuk çözülür.....

• EuroAsia E kullanıcısına yanıt
    Hesabınıza çok fazla para giriş çıkışı oluyor muydu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rxxt

Hesabınıza çok fazla para giriş çıkışı oluyor muydu ?

Evet. Ama sadece cep şube ve internet bankaciligi kapalı. Hesap açık atmden para yatırılıyor çekiliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • EuroAsia E kullanıcısına yanıt
    Sizi arayıp hesabı ticari amaçlı kullanıp-kullanmadığınızı sorarlar, kullanmadığınızı beyan ederseniz ve buna kanaat getirirlerse blokeyi kaldırıyorlar (Arkadaşımın başına gelmişti) . Ancak ticari amaçlı kullandığınıza kanaat getirirlerse ne yapıyorlar bilmiyorum.
  • Anladım teşekkürler. Bir arasınlar hele çözeriz elbet.

• Şöyle kart aidatı olmayan, bol kampanyalı, taksitli bir kredi kartı çıkarsın en para , diğer bankalarla uğraşmam hiç. Tek banka tek kart, tek hesap yola devam ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sparcoo -- 30 Temmuz 2017; 13:43:27 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geçmiş olsun. Kredi kullanımlarında sigorta primi almaya başlamışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • capo di capi kullanıcısına yanıt
    Bunlar da bozacak belli oldu

• karmixs K kullanıcısına yanıt
    Cazibesi kalmaz böyle yaparlarsa. Müşteri hizmetlerine yazdım dün. Bugün ararlar yana yana. Önceden bilgide vermiyorlar. 10 bin tl başvurdum. Bi baktım net 10 bin vermiyor. Sigorta primi deyince sigorta attı benim. Hemen başvuru iptal.

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Hocam enparacılar nerde kimsenin sesi çıkmıyor güzel bir metin hazırlayın da yollayalım belki düzeltirler

• karmixs K kullanıcısına yanıt
    Haklısın güya masrafsız bankacılık.

Buna ses çıkartmazsak yarın masrafsız bankacılık adına bişey kalmayacak reklamlarında hiçbir zaman masraf almicaz demediler mi ? Şimdi ne oldu ?

• faizler bir tık yukardaydı ancak masraf olmayınca dengeliyordu.piyasada 1.12-1.40 arası çok tüketici kredisi var bu masrafla.

yıllardır finansbankın uyguladığı ''kimse kredi vermezse ben veririm'' ancak yüksek masraf ve faizle modu bu ....

karlılık azalınca demek ki sessiz sedasız sigorta adı altında masrafı ekleyivermişler.
  • Sağlam bir tepki verilirse sigorta primini kaldıracaklarını düşünüyorum.
  • Sigorta primi olmamış, masrafsız bankacılık deyimleri ile ters düşüyor

• Twitter dan yazdım efften püften birşeyler yazdılar neymiş kredi ödeyemeyen oldu insan anca güler başta bunu bilmiyor muydun? Bazı ölen müşteriler oldu Allah rahmet etsin ee bu hak buda belli neymiş bu sebeplerle sigorta primi almaya karar verdik. Yersen bide herşeyi olay reklam yapan firma bunu yapmış ses seda yok . Dikkat etmeyen biri kredi çeker sonra bakar ana eksik ne oldu lan bu paraya der anca anlar . Enparaya yeni kayıt olmuştum buna rağmen acil nakit lazımdı 2bin TL onu da ret cevap verdi . Bundan sonra da sıkıntı olmaz böyle devam ederlerse kapatırım ceptetebim de var. vs vs çok alternatifleri var

• Çekmeyin alternatiflere yönelin(cepteteb) yana yana düzeltirler.

• 32 günlük vadeliyide 12.50 a düşürmüşler 12.75 idi

Enparada işler iyi gitmiyor anlaşılan

• 105000TL'ye yakın bi parayı 32 günlük birikim hesabına yatıracağım aradım müşteri hizmetlerini komisyon angil dingil yok dedi sadece vergi kesilecek dedi ama güvenemiyorum bu kadar yüksek mevduatı oraya aktarmaya siz ne önerirsiniz? Şuan HalkBankasında 10.75 üzerinden hesapta
  • 
Sayfa: önceki 791792793794795
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.