Şimdi Ara

Masaüstü pcnin internetini paylaşma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar laptopumu kablolu internetle kullanıyordum.Laptopun wirelessi ile lan arasında köprü kurup telefona wireless sağlıyordum.Bu işlemi masaüstü bilgisayarda yapmam gerekiyor.Bu işi yapabileceğim cihazlar varmı ?

• Masaüstü PC'ye Wireless Adaptör Al Çok Ucuz Bişey Ortalama 15TL Leptop Windows7 is gösteriyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: 'Sefa

Arkadaşlar laptopumu kablolu internetle kullanıyordum.Laptopun wirelessi ile lan arasında köprü kurup telefona wireless sağlıyordum.Bu işlemi masaüstü bilgisayarda yapmam gerekiyor.Bu işi yapabileceğim cihazlar varmı ?

Bu özellik xp ve vistada kullanılabiliyor mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: musab63

quote:

Orijinalden alıntı: 'Sefa

Arkadaşlar laptopumu kablolu internetle kullanıyordum.Laptopun wirelessi ile lan arasında köprü kurup telefona wireless sağlıyordum.Bu işlemi masaüstü bilgisayarda yapmam gerekiyor.Bu işi yapabileceğim cihazlar varmı ?

Bu özellik xp ve vistada kullanılabiliyor mu acaba?

Hocam Windows 7de yaptım ne söylesem yalan olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrUstndd

Masaüstü PC'ye Wireless Adaptör Al Çok Ucuz Bişey Ortalama 15TL Leptop Windows7 is gösteriyim

Hocam şu an laptop yok masaüstünden telefona internet sağlamam gerekiyor.Masaüstü windows 7. Adaptöre örnek verirmisiniz.Ayrıca adaptörün bilgisayar kapalıykende internet sağlaması gerekiyor.
  • tm ama pc kapalıyken olmayabilir tam emin değilim adöptör dediğim wifi etraftakileri görmesi için çok küçük ucuz bişey
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.