Şimdi Ara

Masaüstü Pc ile Hosting

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
37
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    914 Mesaj
    Son zamanlarda internet kavramını tam olarak kavramak adına hosting olayını daha detaylı araştırıyorum. Sadece okuyarak yıllardır bir yere gelemediğimi farkettim. Bir domain almaya karar verdim. Aldımda hostingi kendi pc mi kullanarak yapayım dedim. Statik ip adresimi de hallettim. Pc nin yerel ip sini de statik yapıp portta açtım. Ama bir türlü cözemedim şu dns olayı nedir ne değildir, domainimi nasıl kendi pc me yönlendiririm. Yardım edecek arkadaşlar varsa yardımlarını rica ediyorum. Nasıl evden hosting yaparım, nasıl domainime yönlendiririm detaylı bilgi verecek olan varsa cevaplarınızı bekliyorum. (Not: Günlük kullanımda dahil 4 yıldır Windows'un yüzünü görmedim. Görmekte istemiyorum asla. Son 2 yıldırda Kali Linux kullanıyorum sürekli. Anlatımlarınızı bunu dikkate alarak yaparsanız sevinirim.)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Onbaşı
    28 Mesaj
    Domain aldığınız firmadan A kaydı eklemelisiniz
    www.domaininiz.com - > 123.12.123.12 şeklinde
    |
    |
    |
    |

| Xbox One Controller | Tt Challenger Ultimate | Logitech F710 / Performance MX / G602 / G413 / Z-506 |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
SEO
Bey Azura
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.