Şimdi Ara

Marvel ve DC'den bağımsız çizgi romanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şimdi Marvel ya da DC daha çok seri romanlar çıkardığı için hem seriyi takip etmesi zor oluyor hem de ekonomik olarak biraz zorluyor ve açıkcası bir seri ile gitmekte sıkabiliyor bazen bu sebepten ötürü herhangi bir seriden bağımsız çizgi roman tavsiyeleriniz var mı sevgili DH dostları bu Marvel ya da DC olmak zorunda değil tabii eğer Marvel ve DC'nin de bu tarz romanları varsa okumak isterim (yeniyim bu arada ilk çizgi romanım olacak) çizgi romanlar ile tanışmak istediğim için güzel bi giriş yapmak istedim tavsiyeleriniz bekliyorum özellikle dram tarzı romanlardan hoşlanırım eğitici mi olur artık bilim kurgu mu olur ütopik ya da distopik mi olur çok farketmiyor yeter ki yeni başlayan biri için okunabilir olsun, teşekkürler ahali yorumlarınızı buraya bekliyorum.

Edit: Daha önce Death Note izledim konusu çok hoşuma gitmişti bu yüzden mangasını da aldım henüz okuyamadım ama bu tarz çizgi romanlarda olabilir ya da fullmetal alchemist'e raflarda bi göz attım gayet güzele benziyordu fakat manga tavsiyesi istemiyorum çizgi roman olsun alsın götürsün.

Edit2: Burma Günlüklerine baktım ama bilemedim pek nasıldır sizce ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi proofweb -- 21 Kasım 2017; 13:57:41 >

• Marmara çizginin çıkarttığı CONAN'lardan başlayabilirsin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: CEM0KA

Marmara çizginin çıkarttığı CONAN'lardan başlayabilirsin..

özellikle seri istemiyorum
  • Seri değil zaten..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.