Şimdi Ara

Marvel Trinity vs DC Trinity (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
315
Cevap
0
Favori
5.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bağışıklık filan kazanması diye bişi yok yav doomsday yaptınız başımıza adamı
  • Shazam CM kullanıcısına yanıt
    hocam jedi denilen arkadaş ya since yada çok benziyolar zaten since ile arkadaşlar forumda yani since vol2 yi yaşıyoruz böyleleri yüzünden çıldırıyouz forumda
  • HulkTv H kullanıcısına yanıt
    Güzel kardeşim batman supermani birden fazla kez yendi zaten ama hepsinde merhamet ettiğinden dolayı yenildiğini görürsün batman bile kendisi itiraf ediyor bunu ya ezbere konuşup duruyosunuz biz burada en iyi formdan bahsediyoruz merhamet yok sakinlik yok ve zaten normal şartlarda bile supermanin merhamet etmemesi durumunda batmanin yenme ihtimali yok ben de superman aşığı değilim ama adamlar kendi dc evrenlerinde biz bi karakter yaptık ve geliştiriyoruz bu karakter yeri geldiğinde herkesi yenecek diyor ve yeniyor da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cılgınn89 -- 16 Temmuz 2018; 21:0:48 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cılgınn89

Supermanin en yüksek formunun thorun en yüksek formunu alacağını anlatmaya çalışıyorum superman gereksiz güçlü bir karakter yazarlar da bunun farkında
    Kardesim bizim bildigimiz superman in ana evrende oyle ağım sahım gucu olmuyor onun guclu oldugu formlar alternatif evrenlere ait mesela marvel de ana evren earth 616 dc de ise earth 0 o denilen superman formları alternatif evrenlerden

Bu kaynakta anlattıgım seyden cok guzel bahsedilmis.

Bu kaynaktaki yazıyı oku anlarsın diger bilmedigin superman formları var ise sıra ile listelenmis.

http://kahramanbaykus.com/en-guclu-12-superman-versiyonu-1-kisim/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Kendi attığın linkte bile ahım şahım gücü olmuyor dediğin adamın en güçlü 12 formundan birinde “ahım şahım” güçlü olmasını sağlayan şey agresif olması tek fark bunu anlatmaya çalışıyorum adam ciddiye almıyor ve merhamet ediyor siz yazarların bu karaktere nasıl bir güç yüklediğinin farkında değilsiniz bence bende memnun değilim bundan ama bu böyle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HulkTv

hocam jedi denilen arkadaş ya since yada çok benziyolar zaten since ile arkadaşlar forumda yani since vol2 yi yaşıyoruz böyleleri yüzünden çıldırıyouz forumda
    Bosver ben dersimi aldım kimseye hitap etmeyen sirf eglence amaclı yazdıgim yorumlar kufur iceriyor diye ban yedim bundan sonra gram kufur iceren bisey yazmam sanirim bazi arkadaslar kendi uzerini aldigi icin sikayet etmisler. Ben yazdıgım o seyleri gulelim diye yazdim ustune alinan varsa da ozur diliyorum artik ne diyim

Bu sorunun cevabını bir çok kez verdim. Bu fightın kazananı olmaz. İkiside birbirini yenemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cılgınn89

Kendi attığın linkte bile ahım şahım gücü olmuyor dediğin adamın en güçlü 12 formundan birinde “ahım şahım” güçlü olmasını sağlayan şey agresif olması tek fark bunu anlatmaya çalışıyorum adam ciddiye almıyor ve merhamet ediyor siz yazarların bu karaktere nasıl bir güç yüklediğinin farkında değilsiniz bence bende memnun değilim bundan ama bu böyle
    Daha 2.sayfayada gec o ilk kisim 2.sayfada basliyor evren yaratmalar falan benim demek istedigim sey o sayfanin basinda yazan yazilari okursan benim bahsettigim seyi anlarsin ayrica linki superman gucsuz gosterildigi icin atmadim ki aksine en guclu halleri orda zaten internette her yerde ayni ama o kaynak turkce o formların cogu superman bile degil yok superman in torununun torununun oglu yok olaylar soyle olsaydi boyle olsaydi en guclu ne varsa eklemisler ben senin bahsettigin seyleri anliyorum ama istenilen noktaya ulasmiyor.

• cılgınn89 C kullanıcısına yanıt
    Superman ile ilgili tek bildikleri sinemada izlemek ve google a superman yazmak başka bir şey yok. Cahillik ile gelip burada atıp tutuyorlar. Eğitilmez bunlar.
  • Tartismanin alemi yok postun %80 i batman la thor u kapistirma derdinde daha sup ww olaya girmedi bile , marvel filmleri izleye izleye herkes marvelci olmus tamam bende severim marveli ama orta sup gercegi var icinden gecer hepsinin

• quote:

Orijinalden alıntı: jedi39

Bu mesaj silindi.
    Benim yazdığım hakaret ya da kufur iceren yorumlarimin hic biri kimseyi hedef almiyor kimseye cevap olarak bile degil ama uzerine alan kisiler baya sikayet etmis heralde ban yedim sorun yok artık yazdıgım hic bir sey kufur veya hakaret icermiyecegi icin aynı seyi yasamam heralde o yuzden utanicak biseyim yok

Neyse artik verdigin cevaba gelelim oncelikle yabancı

kaynaklardan da baktigim kadarı ile ca supo daha living tribunalı yenmesi bile tartisiliyor iken presence ile berabere mi kalicak guldurme bile

Hatta soyle bir foruma da rastladım bak oylama da yapmislar thought robot + mandrakk vs presence da bile %77

Gibi absurd bir sonuc ile presence ın kazanicagini dusunmusler

Buda link

https://comicvine.gamespot.com/forums/battles-7/thought-robot-and-mandrakk-vs-presence-1882403/

• jedi39 kullanıcısına yanıt
    utanmaz adamı buldum marvel veya dc ye söylimde bununda filmini çeksinler adama bak Ca süponun buster seviyesini bilmeden onu bunu yener diyor çok konuşuyoun hemde gereğiden fazla 10 yaşında sana fazla bu kadar konuşma gel adanaa lunaparka götüreyim seni sonrada pamuk şeker alıp yeriz nedersin şekerim
    aga bu sincenin başka formu oluyor bu base since gerçek since sundipp yapmış since bunlar tarikat bunlara bulaşma
  • cılgınn89 C kullanıcısına yanıt
    tamam batman süpoyu dövemez
    süperman galactucusu dövebilirmi bana onu söyle sen
  • quote:

Orijinalden alıntı: HulkTv

aga bu sincenin başka formu oluyor bu base since gerçek since sundipp yapmış since bunlar tarikat bunlara bulaşma

yeni konu açtım bir bak
  • sabaha kadar savaşsınlar yenişemezler 2 tarafta da mevcut silah ve güçleri baz alırsak ölümsüz olanlar var bu kadar basit

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yorumlardan zevk alıyorum ya
  • Zamanında derslere bu kadar yorsaydık kafamızı millet olarak şu an içten yanmalı motorun kralını yapmıştık :)
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.