Şimdi Ara

Marvel Trinity vs DC Trinity (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
315
Cevap
0
Favori
5.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    batman kim yahu adam iki dövüşüyor birazda zeki bide babasından miras kalmış parasıyla kahraman olmuş thor ise bir tanrı adam olun o yüzden
    en sevmediğim kahraman: batman
  • quote:

Orijinalden alıntı: MehmetNY

Ya bırakın şu ucube tipleri! Batman tek başına hepsini alır!

Batman'daki cesaret kimsede yok! Soruyorum size Thor'un o yetenekleri olmasa Batman'in yaptıklarını yapmaya cesaret eder miydi?

Kaptan Amerika zaten şişirilmiş balon. İsminin başındaki Amerika olmasa belki adını bile duymazdık.

Iron man istisna tabii. Onda da(Bruce kadar olmasa da) saf cesaret var!

ÖZETLE: Batman alır; çünkü o Batman!
    Birinizde gelip dalga geçmeden yorum yapın!
  • Man_Of_Steel kullanıcısına yanıt
    batmancilerin çoğu böyle batmanin övecek yanı olmadığından saçmalıyolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gerçek bilgi

batman kim yahu adam iki dövüşüyor birazda zeki bide babasından miras kalmış parasıyla kahraman olmuş thor ise bir tanrı adam olun o yüzden
    en sevmediğim kahraman: batman
    La baksana işte adamda yetenek olmamasına rağmen süper kahraman olmuş!

Thor'un çekicini, şimşeğini alınca bakkal amcadan farkı kalmıyor, dövüş yeteneği yok, zeki değil, batman gibi dedektif sezgileri de yok! Hiçbir karakteristik özelliği yok çekicinden başka!

Batman'in oturmuş, bilinen bir karakteri var bir kere!

Mesele süper güçlere sahip olmak değil, o güçlere sahip olmadan süper kahraman olmakta!

Batman ve Iron man benim için asıl, gerçek kahramanlardır!

• superman ile thor kapışsıni kazanan alır
  • MehmetNY kullanıcısına yanıt
    kardeşim mijolniri alığ şimşek gücünü alsanda thor bir çok kahramanı tokatlar kendi saf fiziksel gücü var zaten o zaman hulku yenemesede fiziksel gücüyle batmani ikiye bölebilir
  • quote:

Ya bırakın şu ucube tipleri! Batman tek başına hepsini alır!

Batman'daki cesaret kimsede yok! Soruyorum size Thor'un o yetenekleri olmasa Batman'in yaptıklarını yapmaya cesaret eder miydi?

Kaptan Amerika zaten şişirilmiş balon. İsminin başındaki Amerika olmasa belki adını bile duymazdık.

Iron man istisna tabii. Onda da(Bruce kadar olmasa da) saf cesaret var!

ÖZETLE: Batman alır; çünkü o Batman!
    Thor beta ray bill ile yaptigi savastaki gibi gezegene bir tane vurur ve yok eder bunun etkisiyle zaten batman in tozunu bulamazlar ww mefta bir superman kalir onuda hallederler
    Dövüş yeteneği Batmandan daha iyi ve tanrısal sezgileri var..
  • quote:

La baksana işte adamda yetenek olmamasına rağmen süper kahraman olmuş!

Thor'un çekicini, şimşeğini alınca bakkal amcadan farkı kalmıyor, dövüş yeteneği yok, zeki değil, batman gibi dedektif sezgileri de yok! Hiçbir karakteristik özelliği yok çekicinden başka!

Batman'in oturmuş, bilinen bir karakteri var bir kere!

Mesele süper güçlere sahip olmak değil, o güçlere sahip olmadan süper kahraman olmakta!

Batman ve Iron man benim için asıl, gerçek kahramanlardır!

Alıntıları Göster
    1.Kardesim oncelikle thorun dovus tecrubesi binlerce yillik tir cekic kalkan kilic gibi seylerde harika bir uzmanligi vardir iki gunluk omrunde ogrendigi dovus sanati ne yazar batman in 2.gucunu almak diye bisey yok dogustan super insan gucunde zaten baba parası ile kahraman degil yani nasıl dogmussa oyle ve konuyu acan arkadas thor un full potansiyelde oldugunu belirtmis yani skyfather ve elder god çocugu oldugu icin guc seviyesini sen dusun WW nin bile annesi tanrı degil ama zeus çakmısmi topraga can mi vermis neyse guc seviyesi ne kadar ki marvel odini dc zeusunu dumduz eder odin de kardeslerinin de gucu var unutmayalim odin force boyle oluyor ve annesi onlardan cok daha guclu elder god lardan gaea simdi odin bile thor un full potansiyelde kendisinden guclu oldugunu soylemis bidaha dusun istersen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-45AE6CBF9 -- 15 Temmuz 2018; 17:1:37 >

• quote:

kardeşim mijolniri alığ şimşek gücünü alsanda thor bir çok kahramanı tokatlar kendi saf fiziksel gücü var zaten o zaman hulku yenemesede fiziksel gücüyle batmani ikiye bölebilir
    Hocam, süper kahramanların doğaüstü yetenekleri olmasaydı Batman alırdı diyorum!

Ki bunu sizde biliyorsunuz.

Bunu dememe rağmen hala şu olmasaydı bile şu şu özelliğiyle bitirirmiş Batman'i falan filan.

Tamam, zaten sizin mantığınıza göre gitsek Superman her kapışmada alır o zaman!

hatta şu adı neydi gezegenlerle beslenen bir şey vardı, Fantastik dörtlü'de ve Dr. strange filmlerinde çıkmıştı ya hani. İşte o alırdı hepsini zaten. (Eğer dediğiniz gibi her kahraman saf süper güçlerle kıyaslanacaksa!)

yav thorun saf gücü tanrı olmaksa bizim yapabileceğimiz bişi yok arkadaşım o zaman thor sürülmüş thor olsun batmanda zırh kullanamsın kim alır o zaman görürüz
    sonuç belli yine thor yine thor
  • Batman e iron man in gudumlu fuzeleriyle attıgı zehirli seyler bile yeter thor a cap ile iron man yardimi ile full potansiyel herkes zaten ww ile supoyu alirlar hatta cap shield ı ile suponun lazerleri falan engeller arada iron man e atar gelen saldirilari engeller superman fena dovusur baya zorlar ww ile ama yardımla biseyle hallederler onlari da simdi thor baya sivriliyor bu durumda

Cunku adam full potansiyel olmadan bile 1 cekic darbesiyle gezegen falan yokediyor.Farklı donemde ise ozur diliyorum ama god blast ile bile en azindan yok edebilir.
  • quote:

Hocam, süper kahramanların doğaüstü yetenekleri olmasaydı Batman alırdı diyorum!

Bunu dememe rağmen hala şu olmasaydı bile şu şu özelliğiyle bitirirmiş Batman'i falan filan.

hatta şu adı neydi gezegenlerle beslenen bir şey vardı, Fantastik dörtlü'de ve Dr. strange filmlerinde çıkmıştı ya hani. İşte o alırdı hepsini zaten. (Eğer dediğiniz gibi her kahraman saf süper güçlerle kıyaslanacaksa!)
    Gezegen Yiyen Galactus fantastik dörtlüde çıktı evet.. Dr. Strange filminde çıkanla aynı kişi değiller

Dr.Strange de çıkan dormammu karanlık boyuttan geliyor
  • quote:

Zeki olmak doğaüstü bir yetenek degil ya da zirh tasarlamak bu durumda tony hepsini dumduz eder.

Zengin olmasaydı diyelim bu zeka seviyesi ile zengin olmamak imkansiz en iyi silah sirketlerin ceo su bile olur bu zeka ile adam magara da bile zirh yapabiliyor

• quote:

yav thorun saf gücü tanrı olmaksa bizim yapabileceğimiz bişi yok arkadaşım o zaman thor sürülmüş thor olsun batmanda zırh kullanamsın kim alır o zaman görürüz
    sonuç belli yine thor yine thor
    Tamamen insan thor ise batman alir bu durumda ama layik olmayan thor ise gene thor adam apocalyps i alabiliyor layik olmadigi zaman kani ile kutsadigi balta ile celestial armorlarıni kesebiliyor celestiallerden gelen saldirilara dayaniyor batman batarang atsa ne olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-45AE6CBF9

Batman e iron man in gudumlu fuzeleriyle attıgı zehirli seyler bile yeter thor a cap ile iron man yardimi ile full potansiyel herkes zaten ww ile supoyu alirlar hatta cap shield ı ile suponun lazerleri falan engeller arada iron man e atar gelen saldirilari engeller superman fena dovusur baya zorlar ww ile ama yardımla biseyle hallederler onlari da simdi thor baya sivriliyor bu durumda

Cunku adam full potansiyel olmadan bile 1 cekic darbesiyle gezegen falan yokediyor.Farklı donemde ise ozur diliyorum ama god blast ile bile en azindan yok edebilir.
    Knk adam Unworthy iken Jarnborn ile apocalypse i indiriyor.. Worthy iken neler yapabileceğini düşün.. Sonra full potansiyeli düşün
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man_Of_Steel

Gezegen Yiyen Galactus fantastik dörtlüde çıktı evet.. Dr. Strange filminde çıkanla aynı kişi değiller

Dr.Strange de çıkan dormammu karanlık boyuttan geliyor

Alıntıları Göster
    Oncelikle galactus yenilmiyor ve sanildigi gibi (kotu adam degildir) sadece baska bir gezegene beslenmesi konusunda ikna ediliyor zaten olmesi soz konusu degildir o olurse evrendeki denge bozulur.

Ve galactus ac oldugu zaman hem gucu azalir hemde kimseyi takmaz sadece gezegeni yiyip gidiyim derdindedir ve yapabileceginin %1 ini bile yapmaz zaten kazanmak istese herkese tek atar

• quote:

Oncelikle galactus yenilmiyor ve sanildigi gibi (kotu adam degildir) sadece baska bir gezegene beslenmesi konusunda ikna ediliyor zaten olmesi soz konusu degildir o olurse evrendeki denge bozulur.

Ve galactus ac oldugu zaman hem gucu azalir hemde kimseyi takmaz sadece gezegeni yiyip gidiyim derdindedir ve yapabileceginin %1 ini bile yapmaz zaten kazanmak istese herkese tek atar

Alıntıları Göster
    Bişey demedim hocam :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man_Of_Steel

Knk adam Unworthy iken Jarnborn ile apocalypse i indiriyor.. Worthy iken neler yapabileceğini düşün.. Sonra full potansiyeli düşün

Alıntıları Göster
    Ben diyorum ki thor duz thor ise sadece mjolnir in gucunu kullaniyor ise %70 DC trinity kazanir
  • quote:

Ben diyorum ki thor duz thor ise sadece mjolnir in gucunu kullaniyor ise %70 DC trinity kazanir

Alıntıları Göster
    Bu yüzden düz thor koymadım :D

Çünkü Thor genelde düz thor olarak takılmıyor..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.