Şimdi Ara

Marvel Trinity vs DC Trinity (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
315
Cevap
0
Favori
5.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gerçek bilgi

marvel demeyin hocam marvelde gr varsa sonuç her zaman bellidir zincirini cehennem sıcaklığı yapıp ig i eritmişliği var
    CEHENNEM HER ŞEYDEN ÜSTÜNDÜR
  • Geçenlerde yine geldi gr'ci :D Bizi ceheneme yolluyacağını söyleyip gitti.
  • Gerçek bilgi kullanıcısına yanıt
    SS yakın değil öncelikle. Ben hiç SS in o kadar imkansızlıklar başarabildiğini görmedim.

Supermanın zihnine giremez öncelikle. Tetha state var. Dominus bile yapamıyor.

WM Thor Supermane göre daha iyi hiç bir feat göstermedi. Hangi featini söylerseniz söyleyin daha iyisini getiririm önünüze. Adam Warlock un yenmesi lazım mantıken ama ben feat ve istikrardan bahsediyorum.
  • Green_Lantern kullanıcısına yanıt
    Ss Fiziksel güç olarak shazamla eşit, Dayanıklık olarak Süpermenle aynı, Hız desen runnere ayak uydurabiliyordu o da süpermene çok yakın.

Dominus giremiyor ama mm girebiliyor ilginç değil mi ? O yüzden genel olarak baktığımızda ss de girebilir. Sadece astral düzleme girse bile süpermeni alır.

Süpermeni Abartı featleri söylerseniz evet Wm thorun featlerine göre daha iyisini koyabilirsiniz ama genel olarak baktığımızda Wm thor > Bl süpe.

Adam W featlerini bilmiyorum ama itibar olarak Adam w >> Süpe

Not: Wm thor vs Bl süpe konusu kb de var oy fazlalığı thordan yana :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gerçek bilgi -- 4 Kasım 2018; 17:6:42 >
    Dayanıklılık bakımından aşırı yanılıypsunuz hocam. Superman (özellikle pre 52 döneminde) tüm comics aleminin en dayanıklı kahramanıdır.

MMH ne zaman girdi ? Ben görmedim.

Astral düzlemine nasıl giriyor anlatsana bi. Ne yapıyor ?
    Hayır genel olarak Bloodlusted Superman > WM Thor.

Superman bloodlusted olduğunda istikrarlı olarak galaxy-multi galaxy zaten. Bunu featlerden de anlayabilirsiniz.
    Dayanıklık diyince zarar görmemezlik ve zarar görüp yenilenmek girer. Zarar görmemezlik olarak süpe az farkla öndedir ama yenilenme girince süpe ile arasındaki açığı kapatabiliyor. Ayrıca gümüş kaplaması Galactusun cosmıc gücünden yapılmadır.

MMH Jl'yi nasıl yendi ? Fiziksel kuvveti ile yenecek değil :D

Nasıl giriyor derken hocam :D Astral düzleme girip rakibin ruhunu yok edebiliyor tek bildiğim o.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Green_Lantern

Hayır genel olarak Bloodlusted Superman > WM Thor.

Superman bloodlusted olduğunda istikrarlı olarak galaxy-multi galaxy zaten. Bunu featlerden de anlayabilirsiniz.
    Genel olarak Wm thor > süpedir

Thor da wm halinde galaxy. Süpermen nasıl multi galaxy olsun ? Galactus multi galaxy ve 1000 süpede gelse yinede yenemez galactusu.
    Ben birşeyleri tanklamaktan bahsediyorum. Ve Pre 52 Superman'den daha iyi bir kahraman yok bu konuda.

Mmh telepatiyle yapmadı bunu. JL çok ciddi savaşmadı zaten.
    Ben genel dayanıklık olarak söylüyorum. Tanklamak konusunda da Süpermene çok yakın bir karakter olduğu kesin.

Mmh başka nasıl yensin jl'yi ? Fiziksel güç desen jl de fiziksel gücün ilahı süpe var. hız desen hızın ilahı flash var. tecrübe desen tecrübenin ilahı ww var. Yani Mmh zihinsel saldırı yapmadan nasıl yenecekki ?
    Superman ölemez. Supermanın üstüne bıg bang çöktü (Death yaptı) yine de yaşadı. Sonra Death Superman'e "Bu yeryüzünde yaşayan tüm yaratıklar ölecek. Fakat sen ölmeyeceksin. Dünyalar eriyecek, Evrenler mahvolacak ama sen yaşayacaksın. Sen bir anomalisin ve benim merakımı uyamdırıyorsun" demiştir.

Ruh maniplasyonuna felan direnci var zaten Supermanın. Yapamaz böyle birşey
    Wm Thor > Base superman olabilir ama Bloodlusted Superman > WM Thor.

Multi galaksi-galaksi arası çünkü Evolved Doomsdayı ayırmak,Darkseidi yenmek,Doomsday ı 3 yumrukta öldürmek felan hep galaksi-multi galaksi arası featler.

Galactus multi galaksiden daha fazlası.
    Süpermenin en abartılı featlerini gün içinde sayacaksın herhalde hocam ? Adam genel olarak Multi solar system - galaxy arası biri.

Süpermenin direnci olsa ne olur astral bir ortamdayken karşılık veremezki ? Direk ruhunu yok eder ss.

Yapamaz deme genel olarak bunlar ss'in süpermeni yenme şıklarıdır. C.vıne de filan da konuşuluyor bunlar.
    Tamam genel olarak da Superman dengi yok. Zaten Superman'ın Pre 52 de öyle Aquaman tarafından şutlanmak gibi featleri yok ki. Hep üst düzeydi.

Olayın işine büyü girmediği sürece herşeyi tanklıyordu.
    Wm thor > Bl süpermen > Base süpermen > Base thordur.

Evolved doomsdayı ayırıyor ama güneş içinde ww'yi vurup atoma bölemiyor.H'eli tokat manyağı yapamıyor. Bunlar abartı featler o yüzden geçersizdir.

Galactus multi gaalxy değil evrensel desek full fed galacyus multiverse mi olucak :D
  • quote:

Süpermenin en abartılı featlerini gün içinde sayacaksın herhalde hocam ? Adam genel olarak Multi solar system - galaxy arası biri.

Süpermenin direnci olsa ne olur astral bir ortamdayken karşılık veremezki ? Direk ruhunu yok eder ss.

Yapamaz deme genel olarak bunlar ss'in süpermeni yenme şıklarıdır. C.vıne de filan da konuşuluyor bunlar.
    Supermanın pre 52 de istikrarlı yaptığı bir şey böyle büyük saldırıları tanklamak. Abartılı değil.

SS yapamaz sebebini açıklamıştım.
    Süpermen kara delik tanklıyor ss de tanklıyor. Ss galactus tarafından kül rengine döndürüldüğü halde ölmüyor. Yani ss de süpermen kadar var.

Ss büyü girsede tanklıyor.
  • quote:

Geçenlerde yine geldi gr'ci :D Bizi ceheneme yolluyacağını söyleyip gitti.
    WW de kriptonit vardı orda ? Hel i yenememesi normsl bir çok kriptonlu dnası taşıyor. Bunlara abartı diyosunds neden WM thorun yaptıklarına abartı demiyosun hocam ?

Full feed Galactus diye bişey yok.
    Bıg bang tanklamak diyorsun bıg bang evrensel bu adamın dayanıklı evrensel değil abartı.

Ss gayet de yapar. Sizin demenizle olmuyor hocam bunlar. Kb'ye sorabilirsiniz isterseniz Dünyasal forumlara sorabilirsiniz reddit,c.vıne gibi.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.