Şimdi Ara

Mart ayında TEB Bonus'tan 50 TL Bonus! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
12
Favori
9.454
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: sertosman

5 migros alışverişim var bana da yatmadı henüz
    Bana da yatmadı, hepsi giyim alışverişiydi ve uygulamadan kampanyaya katılmıştım. Mecbur müşteri hizmetlerini arayacağız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • defansagelsenizelan D kullanıcısına yanıt
    Bana gün içinde yattı ve mesaj da geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • defansagelsenizelan D kullanıcısına yanıt
    ben aradım akşam üstü müşteri hizmetlerini. herkes yattığını söylüyor bana yatmadı dedim. kademe kademe gönderiliyor bugün bekleyin gelmez ise yarın ararsınız dedi. şu saat oldu gelen giden yok.
  • Bugün saat 15:00 civarı yattı ve mesaj geldi.
  • - 2 Hepsiburada
    - 1 Kipa
    - 1 Migros
    - 1 N11

Toplam 5 alışverişe 50 TL. yattı. Ayrıca 1400 TL. harcama içini de 30 TL. yattı. Toplam 80 TL. bonus.

Hepsiburada, gittigidiyor sayılmıyor diyenler için; müşteri hizmetlerindeki görevliler ile kampanya birimi farklı çalışıyor diye söylemiştim. Dediğim gibi de oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: damienn

ben aradım akşam üstü müşteri hizmetlerini. herkes yattığını söylüyor bana yatmadı dedim. kademe kademe gönderiliyor bugün bekleyin gelmez ise yarın ararsınız dedi. şu saat oldu gelen giden yok.
    Bana bugün de yatmadı. Cepteteb bonus ile yapmıştım harcamaları, teb sade kart hariç hepsi kampanyaya dahildi halbuki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defansagelsenizelan -- 7 Nisan 2018; 10:30:59 >
  • aradım bugün tekrar. harcamaları kontrol etti. sektörler doğru dedi. kayıt açtılar bakalım, hafta içi dönerler artık.
  • teb şikayet kaydıma olumsuz dönüş yaptı. n11 ve gittigidiyor alışverimi saymıyorlar. sebebine de aşağıdaki maddeyi söylüyorlar. şimdi napıcaz?

"Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir."
  • Bana da yatmadı migros alışverişimi saymamışlar hem de.Hiç aramayıp uğraşmadım.
  • damienn kullanıcısına yanıt
    konuyu hortlatıyorum ama yukarıdaki mesajımdan sonra forumdan bi arkadaş bu konunun linkini at sanal mağazalardan alışveriş yapanlar hep bonus kazandı diye belirt dedi. iş güç derken üşendim daha fazla uğraşmiyim dedim ve bi işlem yapmadım. enteresan bi şekilde bugün tekrar bi sms geldi. talebiniz olumlu şekilde sonuçlanmıştır, 50 tl bonusunuz kartınıza yüklenmiştir yazmışlar. hemen uygulamadan baktım yatmış.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.