Şimdi Ara

Mart 2015: Yeni Bir İlişkim Var! (Güncel: Yıldönümü Hediyesi) (26. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
617
Cevap
9
Favori
18.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben de öyle diyerek krndimi avutmaya çalışıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mendieta58

1 aylık ilişki seni böyle yaptıysa 3 5 sene sürüpte biten bi ilişkide senin halini düşünemiyorum

Sürekli bi kaybetme korkusu vardı içimde, kaybedince de böyle oldum galiba ne yazık ki.
  • 21.05.2014

Sen kafayi yemissin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yav ne dert yav 1 aylık bir şey unutamadın bir türlü

• mtok kullanıcısına yanıt
    Umarım bitmez, yoksa düşünemiyorum halini. Tabi kendi seni yerime koyarak söylüyorum.
  • 1 aylık ilişkiye 6 ay çene çalmışsın dostum.Bir danışmandan yardım al.İleride sıkıntı yaşayabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kilo Moana

1 aylık ilişkiye 6 ay çene çalmışsın dostum.Bir danışmandan yardım al.İleride sıkıntı yaşayabilirsin.

O kadar da halimin kötü olduğunu düşünmüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: decvarım

quote:

1 aylık ilişkiye 6 ay çene çalmışsın dostum.Bir danışmandan yardım al.İleride sıkıntı yaşayabilirsin.

O kadar da halimin kötü olduğunu düşünmüyorum.

Bana pek öyle gelmedi ama bu tür sorunlar ileride ruhsal yıkımlara yol açıyor haberin ola
  • quote:

Üzülmekle birlikte, kelimesi kelimesine katılıyorum.

Muhtemelen sevdiğin birinin kaybını yaşamışsın veya ailevi bir takım sorunların var. Bu da hayatını böyle etkilemiş ve takıntılı, bağlanma sorunu(aşırı bağlanma yönünden) olan birisi haline çevirmiş seni. Bak hayat çok güzel çiçekler böcekler tatavası yapmayacağım; hayat zor ve sürekli bir mücadele içerisinde olmanı gerektiriyor. İyi bir psikolojik destekle veya kendine sağlam bir inanç aşılayabilirsen tamamen kendi iradenle mücadele ederek hayat kaliteni epey arttırabilirsin ve en içten dileklerimle bunu gerçekleştirmeni diliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bekobi -- 23 Mayıs 2014; 20:40:22 >
  • Kilo Moana kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum bu konularda fazla hassasım galiba. Yeni bir ilişkiye başlamak durumumu düzeltebilir belki diye düşünüyorum.
  • quote:

Bilmiyorum bu konularda fazla hassasım galiba. Yeni bir ilişkiye başlamak durumumu düzeltebilir belki diye düşünüyorum.

Doğrudur dostum da böyle konularda herkes hassas olmalı.

Ne bileyim bence biraz fazla üzerine gidiyorsun.
  • quote:

Yeni bir ilişkiye başlamak iyi olabilir.Fakat yeni sevgilinleyken,eski sevgilin aklına gelirse durum kötü bir hal alabilir.
  • Kilo Moana kullanıcısına yanıt
    Hiç kendimi düşünmüyorum, aklımda hep "Onu nasıl kaybettim?!" düşüncesi var.
  • O senı kaybetmiş boşver ,yenı bı hatunla konuşmaya başlasan aklına bile gelmez ben senın gıbıydım ama 2ay falan surdu unutmam geri dönüşü yoktu çünkü bence sende kendi önüne bak .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oguzbeyyy kullanıcısına yanıt
    Evet, bi de öyle bi durum var tabi

• 7 ay önce o kadar şey yazdık bırak boşver konusunu da kapat kendine zarar birader onun ruhu bile duymuyordur neler hissedip düşündüğünden. Ayrıca dönse dönerdi 7 ay bunun için yeterli bir süre. Genç adamsın biri gelir biri gider ama biri gelir uğruna gelinlik giymek ister o zaman dünyaları verirsin. 4s i de unutmamalı tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: E.w.i.f.K

7 ay önce o kadar şey yazdık bırak boşver konusunu da kapat kendine zarar birader onun ruhu bile duymuyordur neler hissedip düşündüğünden. Ayrıca dönse dönerdi 7 ay bunun için yeterli bir süre. Genç adamsın biri gelir biri gider ama biri gelir uğruna gelinlik giymek ister o zaman dünyaları verirsin. 4s i de unutmamalı tabi.

Şimdi 7 ay önceki yazdıklarımiza baktım da sen "Olmaz tabi lan saçma sapan bir şey den ayrılık mı olurmuş işte ben de sana bunu anlatmaya çalışıyorum kız bunu bahane ediyor işte." diye bi cümle etmişsin. Kilit bi nokta. Görünürdeki ayrılma sebebi tam bi saçmalık, gerçek ayrılma sebebi ise benim kendime hakim olamayip fazla ilgi gostermem, onu sıkmam, kontrolü eline vermem. Bu da bende ayrıldıktan sonra 'Bir daha onun gibi birini bulamayacagim' düşüncesi yarattı. Bir de hala ona rastlayinca 'Acaba geri döner mi?' diyorum. Saçmalıyorum işte

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: E.w.i.f.K

7 ay önce o kadar şey yazdık bırak boşver konusunu da kapat kendine zarar birader onun ruhu bile duymuyordur neler hissedip düşündüğünden. Ayrıca dönse dönerdi 7 ay bunun için yeterli bir süre. Genç adamsın biri gelir biri gider ama biri gelir uğruna gelinlik giymek ister o zaman dünyaları verirsin. 4s i de unutmamalı tabi.

Şimdi 7 ay önceki yazdıklarımiza baktım da sen "Olmaz tabi lan saçma sapan bir şey den ayrılık mı olurmuş işte ben de sana bunu anlatmaya çalışıyorum kız bunu bahane ediyor işte." diye bi cümle etmişsin. Kilit bi nokta. Görünürdeki ayrılma sebebi tam bi saçmalık, gerçek ayrılma sebebi ise benim kendime hakim olamayip fazla ilgi gostermem, onu sıkmam, kontrolü eline vermem. Bu da bende ayrıldıktan sonra 'Bir daha onun gibi birini bulamayacagim' düşüncesi yarattı. Bir de hala ona rastlayinca 'Acaba geri döner mi?' diyorum. Saçmalıyorum işte

Sen bilirsin tabi ama yeni asklara yelken acma vaktin gelmis. Ondan daha iyisini bile bulabilirsin. Kimse vazgecilmez degil dostum. Bol sans.

• çivi çiviyi söker yeni birisini bul bak zaten o bulmuş bile
  • E.w.i.f.K kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.