Şimdi Ara

Marmara Hukuk mu Boun Turizm İşletmeciliği mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba, ben marmara hukuk öğrencisiyim. gitmek istediğim bölüm boun uluslararası ticaretti. sıralamam 6.9 bindi ticaret çok yukarı çekince hukuk geldi. sınava tekrar girdim ve bu sefer ticaret için gerekli netleri yapamadım. o yüzden turizmi de düşünmeye başladım. size sorum başlıkta belirttiğim iki farklı okul ve iki farklı bölüm hakkındaki görüşleriniz neler? yeni dünya düzeni ve işleyişine bu iki bölümden hangisi sizce daha uyumlu? lütfen bunlara bağlı kalmadan da görüşlerinizi belirtirseniz çok yardımcı olursunuz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Saçma sapan düşünceler Marmara hukuk bırakılıp turizm okunur mu kardeş kendine bunu mu reva görüyorsun

• Şuan için Marmara Hukuk daha iş yapar gibi.
  • kardesim sacmalama marmara hukuk dururken isterse harvard turizm olsun öyle bir şeye lüzum yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marmara Hukuk daya iyidir çünkü Marmara Üni. ad yapmış hir üniversite

• Kesinlikle Marmara Hukuk

• Ne yapmak istediğin bu konuda önem arz ediyor. Avukat olmak istiyorsan boun turizmi düşünme ama boğaziçi etiketi sana çok çeşitli alanlarda iş imkanı açacaktır buna emin olabilirsin. dilersen pm atabilirsin ben de benzer aralıklarda okul beğenmeye çalışan biriyim şimdilik
  • Marmara hukuk tabi ki hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.