Şimdi Ara

Marketlerin insanlara yaptırımı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Benim kızdığım ise bu sadakat kartlarını taşıma zorunluluğu. Zaten cüzdanda çok kart oluyor(banka/kredi/kimlik kartları vs.), bir de sadakat kartlarını koyuyoruz. Bu devirde artık taşınmaması gerekiyor, cep telefonuna entegre etmeleri lazım(Gsm numarası/sms olarak değil de, karekod ile kasadaki cihaza okutmak gibi). Ya da tek bir sadakat kartı olacak, tüm mağazaları kapsayacak, o mağazayı içinden biz aktif edeceğiz. Zaten alt tarafı bir numara, zor bir şey değil şu son dediğimi yapmaları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asriell -- 19 Şubat 2018; 17:43:36 >
  • Yani şöyle düşünün bütün marketler böyle yapsa kaç tane market alış verişimiz varsa hepsinin kartını cebimizde taşımalıyız ben işyeri ve evin anahtarlarının bile hamallık olduğunu düşünüyor mecburiyetten taşıyorum banka kartı kredi kartı dahi taşımam anahtarları arabada tutarım Üzerimde hiç bi fazlalığa tahammülüm yok birde işim gereği yanında pos cihazı vb. Eşyalar taşımak zorunda kalıyorum yani diyeceğim şu ki artık hiç bişe eskisi gibi değil insanların Üzerinde ve kafalarında yeterince ağırlık doluluk var bide bu marketlerin kartları ile uğraşıyoruz gerçekten kayda değer hediyeler verilse tabi ki yapsınlar birde dalga geçer gibi 1 yılda belki 6 7 bin tl lik alış veriş yapmışız hediye olarak 10 tl lik 20 tl lik hediye sunmazlar mı gelde sinir olma geçen başka bi markette adam dedi ki şu orta rayonda ki hediyelerden birini alabilirsiniz fiş tutarınız 50 mı 60 tl yi geçmiş dedi bakın ne kadar güzel bi uygulama isterse 1 tl lik hediye olsun en azından kart numarası istemedi.

Bazıları diyor ki git bakkaldan al maalesef bakkalda herşey olmadığı gibi her markette her şeyde olmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.