Şimdi Ara

Mario Kart 8 Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Mario kart 8 hakkında 1 sorum olacak.

Online'a girdiğimizde rekabet ile alakalı bir olay yok mu? Ben oyunu almadan önce daha farklı hayal ediyordum. Nasıl single player oynarken 12 kişiden 4 yarış yapıp her yarışta sıralamana göre aldığın puanlar ile oyun sonunda genel sıralaman belli oluyordu. Online kısmında neden o şekilde ilerlemiyor da, girdiğimiz yarışta 1000 üzerinden puanlama yapıp oynadıkça aldığımız puanlar toplanıyor ona göre genel puan oluşuyor. Burada yarışları kaçıncı bitirdiğinin bir önemi pek olmuyor. Ne kadar fazla yarışırsan o kadar fazla puanın oluyor. Ve bize de sıralamada o şekilde yer veriyor.

Turnuva olayını da pek anlayamadım. İşleyiş nasıl oluyor.

Online kısmı pek hayal ettiğim gibi olmadı açıkçası

• Evet online içeriği bir fifa gibi değil ama mesela forumda kangaxx ile sürekli birlikte online a giriyoruz çok eğlenceli oluyor sana da wii u dan mesaj attım ama görmedin galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasomen

Evet online içeriği bir fifa gibi değil ama mesela forumda kangaxx ile sürekli birlikte online a giriyoruz çok eğlenceli oluyor sana da wii u dan mesaj attım ama görmedin galiba

hayır görmedim :) Bir denk gelemedik zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyavuz

quote:

Orijinalden alıntı: hasomen

Evet online içeriği bir fifa gibi değil ama mesela forumda kangaxx ile sürekli birlikte online a giriyoruz çok eğlenceli oluyor sana da wii u dan mesaj attım ama görmedin galiba

hayır görmedim :) Bir denk gelemedik zaten.

beni oyunda görürsen online sekmesinde friends ten join yap
  • Benide ekleyin☺️Enesis kullanici adım ben bilmiyom nâsı ekleniyo falan Türkler bi toplanip kapisalim yaw😃

• quote:

Orijinalden alıntı: profxxx

Benide ekleyin☺️Enesis kullanici adım ben bilmiyom nâsı ekleniyo falan Türkler bi toplanip kapisalim yaw😃

Tamam ekliyorum şimdi
    Edit:Hocam Enesis adında kullanıcı yok diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasomen -- 17 Şubat 2015; 11:30:55 >
  • Hiii Bide enexsis deneyin gene olmassa aksam evde bakarim tam net donerim size kusura bakmayın biraz bu ekleme islerinde acamiyim ama oyunda ii yimdur😃

• Buda olmassa siz bana kullanici adınızı yollayin benim kardeşim iyi biliyo ekleme falan olaylarini hafta sonu gelecek ona ekleririm Görüşmek uzeler

• quote:

Orijinalden alıntı: profxxx

Buda olmassa siz bana kullanici adınızı yollayin benim kardeşim iyi biliyo ekleme falan olaylarini hafta sonu gelecek ona ekleririm Görüşmek uzeler

Tamam dır hocam eklemişsiniz kabul ettim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.