Şimdi Ara

marea alınırmı? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
13.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Calıstırırken gaza bas demesıne benımde aklım ermedı ama bundan herhangı bır anormallık olacagını sanmam. fazla kafana takma. 1.6 larda gaz telı oolması lazım. eger 2.0 olsa ıdı(hlx'lerde tel yoktur elektronık) o zaman sorun vardır derdım ama olabılır normaldır. kaportada asırıbır degısenı yoksa hayırlı olsun. rakamda uygun
  • arkadaşlar gittim baktım ettim herseyıne iii dediler ama araba cok yorgun duruyo yıpranmıs dedıler vazgectım yıne marea alacam ama baska bakıyorum artık kısmet
  • uzun uğraşlar sonunda bitane daha exclusive marea buldum yine 2004 ve 88bin km de araba temiz değişeni edeni yok ve duruşu iyi yorgun durmuyo araba yarın bi servis sanayi ugrayacaz inşallah temiz olurda hayırlısıysa alırım inşallah ve fiyat 13.250 dediler doğuda bulunmam itibariyle fiat burda para etmiyo benim gibi binicilerin işine geliyo ve duyduguma gore cogu galerıcıde buralardan araba alıp iç anadoluda batıda satıyormuş ilginç gerçekten saygılar...

• 88000 fiat motoru için bişey değildir , sıkıntısız uzn yıllar hizmet eder sana , fiyatıda iyi , getir burda sat eğer temizse 1500 lira ekmek bile yersin al sen onu al güzeldir marealar parasının hakkını verir

stilolarıda beğenirim aslında aynı modelleri biraz daha pahalıdır ama iyidir varsa ona da bak , hele sw u olsa dadından yinmez :)
  • haklısın kardeş umarım iidirde hayırlısıyla alırım yaaa
    quote:

Orjinalden alıntı: okyaypay

88000 fiat motoru için bişey değildir , sıkıntısız uzn yıllar hizmet eder sana , fiyatıda iyi , getir burda sat eğer temizse 1500 lira ekmek bile yersin al sen onu al güzeldir marealar parasının hakkını verir

stilolarıda beğenirim aslında aynı modelleri biraz daha pahalıdır ama iyidir varsa ona da bak , hele sw u olsa dadından yinmez :)
  • haklısın kardeş umarım iidirde hayırlısıyla alırım yaaa
    quote:

Orjinalden alıntı: okyaypay

88000 fiat motoru için bişey değildir , sıkıntısız uzn yıllar hizmet eder sana , fiyatıda iyi , getir burda sat eğer temizse 1500 lira ekmek bile yersin al sen onu al güzeldir marealar parasının hakkını verir

• ben reno kullanıcısı olmama rağmen araba temizse alınır diyorum fiatın en güzel arabalarından birisidir yalnız lpg taktırarak binersen tadından yenmez yoksa yakıt olarak üzer
  • yok yok 2004 modellerin yakıtı azdır , 2002 den öncekiler üzer
  • yok arkadaşlar yok ben vazgeçmeye başladım bu araba alma işinden en iyisi bu parayı değerlendirmek bugün yine bi marea götürdüm arabanın katalizör bozukmus felan filan ya şöyle bi temiz boyasız su suz busuz araba yokmu ya ki arabada şirketten çıkmaymış
  • 2004 Marea Liberty ( Beyaz ) 4 yıldır kullanıyorum ve hastasıyım.Ve suanda satmayada niyetim yok. Birde 2.0 20V Hlx olaydı benımle birlikte ölürdü o araç. Kesınlıkle ustaya göster ve oke derse al hiç kaçırma derim. Ama ESP yoktur o araçta onuda belırteyım.
  • Gaza bas dediyse enjeksiyon bakımını yaptırman gerekir tahmin ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.