Şimdi Ara

maneste full+full 83 mage satılık. 490k NP Karus

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tek tek satış yoktur hesabı komple satacağım içindekilerle beraber. 83 mage'in tüm skilleri açıktır, görevleri hala daha tonla vardır.

- +7 krowaz set
    - +7 fire kitap
    - +9 scorching staff
    - dual +2 lkp
    - dual +3 FR
    - +3 EP
    - Iron belt
    - +9 paper hp set
    - dual old sse
    - 15 gb nakit
    - kanat eldiven ıvır zıvır hepsi var 15 günlük. bronze pre de dahil.

Hesabın içinde 59 ardream mage de vardır, o yüzden paper +9 hp set de var. Hani isterseniz ardream de hazır yapabilirsiniz.

Ayrıca içinde

+8 iron bow ve +8 full fp setli okçu da var. genie ile para kasmak isterseniz o da hazır.

Mantıklı teklif bekliyorum. Referans olarak bynogame veya kopazar gibi platformlardaki item fiyatlarına göz atın. Uygun fiyata vereceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kruath -- 5 Haziran 2018; 10:55:17 >

• Oyuna tekrar başlamayı düşünüyorum 10 sene sonra :)) fiyat bilgisi de verebilirsen ciddi olarak düşünebilirim bu arada ORC mu Human mı ? satınalmayı nasıl gerçekleştiriyorsunuz. Oyunda hala koxp hile dupe vs var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzanKrcy

Oyuna tekrar başlamayı düşünüyorum 10 sene sonra :)) fiyat bilgisi de verebilirsen ciddi olarak düşünebilirim bu arada ORC mu Human mı ? satınalmayı nasıl gerçekleştiriyorsunuz. Oyunda hala koxp hile dupe vs var mı ?
    fiyat konuşuruz, karus, bynogame üzerinden olabilir veya yüz yüze olabilir. oyunda hile kosp filan hiç yok. zaten oyunun kendisinde genie denen bir olay var otomatik yaratık kesiyor belli bir para karşılığında. ama cz'de filan çalışan kosp hile vs vs hiç yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.