Şimdi Ara

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV (1252. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
40.432
Cevap
65
Favori
1.209.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12501251125212531254
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sen Aydınlatırsın Geceyi

Poşet hocam gelecekse Alder, Son, Kane ve Eriksen'i alsın gelsin tek başına yetmez.
    manchester taraftarı da fenerbahçe gibi son dönemde. onlar da bizim gibi hücum futbolu istiyor ama son 3 teknik direktörü moyes, van gaal ve mourinho.
  • Milli arada bişey olmazsa kolay kolay olmaz sezon sonuna kadar.
    Poşet hocam gençlerimiz parlatır, Mason Greenwood u direk 11 e bile koyar bakarsın.
  • Kaynaklar yarın sonuç ne olursa olsun Mourinho'nun kovulacağını yazıyor hayırlısı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mourinhoyu gereksiz futbolcular yüzünden kovacaklarsa talip oluyoruz hocanıza
  • quote:

Poşet hocam gelecekse Alder, Son, Kane ve Eriksen'i alsın gelsin tek başına yetmez.
    tottenhamda geriye ne kaliyor? tottenhamdan topcu almak zor.

• quote:

Kaynaklar yarın sonuç ne olursa olsun Mourinho'nun kovulacağını yazıyor hayırlısı.
    kovulursa, ne hissedersin? bizim rasenballun eeki hocasi var, morinhodan iyi is yapar.

pocchetinoyu birakmazlar.

• Üzüleceğim elbette bu duruma gelmesi kötü en azından başladığı işi bitirmesini isterdim. Yani eksik bölgeleri tamamlayıp bir sezon daha geçirmesini isterdim ama takım raydan çıkmış durumda. Şu saatten sonra eksik bölgelere en iyi oyuncularda gelse takımı toparlayamacağı ortada. Geçen sezon ligi 2.bitirmiş bir takımın bu kadar kötü duruma gelmesi elbette sadece hocanın işi değil. Geçen sezon takım 4-0'lık galibiyetler alırken de takımın hocası bu adamdı. Ben Mourinho'yu seviyorum ve sevmeye de devam edeceğim kimine göre egoist kötü bir adam olarak lanse edilsede ben iyi biri ve iyi bir profesyonel olduğunu düşünüyorum. Bu farklı tarz filmlerden hoşlanmak farklı renkleri sevmek gibi bir şey. Guardiola hücum konusunda iyi olabilir ama ben de onu sevmiyorum çalıştırdığı takımlar ne kadar başarılı olursa olsun ne kadar kupa kazanırsa kazansın sevmeyeceğim ama iyi olduğunu da inkar etmeyeceğim elbette. Burada sırf Mourinho'u seviyorum ve savunuyorum diye hakarete başvuranlar bile oldu gidipte biri Guardiola'yı seviyor diye ona gidip hakaret edecek kadar sorunlu biri değilim Allah'a şükür. Guardiola'yı sevmiyorum ama Klopp'u severim mesele direkt hücum konusunda daha başarılı Dortmund'a ve Liverpool'a şampiyonlar ligi finali oynatması küçümsenecek başarılar değil. Mourinho'nun sadece defansif bir hoca olduğunu hiçbir zaman düşünmedim ama takımı 3 sezondur hücum konusunda bir türlü geliştiremedi. Kontra atak futbolu ve geçiş hücumunun kitabını yazmış birisi ama takımın hücumuna bir zenginlik katamadı henüz. Kadronun yetersizliğinin de etkisi var kendisinin formsuzluğununda. Son maçlarda skandal kararlar veriyor takımın en iyi stoperi Bailly'i oynatmaması Fellaini ısrarı devamlı hava toplarından medet umması. Takımda yaratıcılık kısıtlı pas akıcılığı yok. Oyuncular hareketsiz, takımda topsuz koşu diye bir olay yok. Kenar oyuncularını oyun kurucu gibi kullanıyor defans arkasına sarkma defansın düzenini bozmaya çalışma diye bir olay göremiyoruz. Mourinho yerine Pochettino gelirse fazla üzücü olmaz ama Zidane gelirse pek sevinmem. Mourinho gelmeden de Pochettino'yu istiyorduk zaten. Tottenham'a oynattığı oyun yaptığı kadro mühendisliği ortada. Takımı yenildiği zaman yokuş aşağı gitmiyor bir şekilde çarkları yerine oturtuyor ve takımda devamlı pozitif bir hava hakim. Gençleri geliştirir, hem disiplinli hem eğlenceli bir kişilik. Youtube'da antreman videoları var oyuncular ile arkadaş gibi.

Burada takımını çok net görebiliyoruz. Oyuncular devamlı koşu ve hareket halinde. Devamlı defansın düzenini bozma çabası var. Topu alan direk yüzünü rakip kaleye dönüyor ve direkt oyunu oynuyor.

Tottenham'da geriye kim kaldı demişsin Trippier ve Davies var beklerde sıkıntılı onlarda gelsin. Hatta Dier var bak hem orta saha hem stoper oynuyor tam bir görev adamı bir profesyonel. Buradan bir kez daha Tottenham'ın harika kadro mühendisliğini görüyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 6 Ekim 2018; 1:51:56 >

• Caner, sende Morinhodan bayagi sikayetciymissin. abi, adam modern futbola ayak uyduramadi, bu sikayetlerinin sebebi o.

tottenhamda para var. niye takimlarini dagitsinlar demek istedim. zaten ffp nedeniyle kane, eriksen, toby, sonu alamazsin, 600 civari isterler.

• pochettino hocam inşallah gelir . kendisi büyük takım çalıştırmayı hak ediyor. zaten tottenham transfer de yapmadı adama. bu takıma 3-4 nokta transfer yaparak harika işler yapar. rashford , martial , pogba çok üst seviyelere çıkacaktır.
  • Poşet hoca Real'i reddetti Manu'nun başına geçeceğine ihtimal bile vermiyorum.Hele de başına geçeceği takımın kadrosu ihanet şebekesi olmuşken.Pogba Zidane'yi bağlamıştır bile hafta içerisinde açıklanır.
  • Bielsa hocam yakışmaz mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zidane tamam son 2 slyi muazzam hakem destegiyle aldi lakin, abi zidane iyi hoca. motivasyonu, oyunu okumasi, fizik yuklemeleri falan iyi.

ben olsam sistem hocasi getiririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: BoJack Horseman

Bielsa hocam yakışmaz mı?
    yok hocam olmaz o iş. adam kaç yaşına geldi , iyi futbol oynatmaktan başka hiçbir artısı yok. adamı marsilya topçuları sepetledi , pogba martial falan rezil eder , 2 hafta sonra kapıya koyar.
  • Zidane ile falan olmaz o iş. Poşet hocamı da şu anda bırakmayız.

Benim Manuya yakıştırdığım isimler Roberto Martinez ve Javi Gracia. Özellikle Javi Gracia'nın Poşet hocama benzer bir kariyer gidişatı var. Bence denemeye değer. Onun dışında, eğer Derby 'de bu sezon başarılı olursa Frank Lampard da denenebilir.

Manulu arkadaşlar biz deneme tahtası mıyız diyebilirler ama Manu şu anda kötü durumda ve şu ana dek marka antrenörlerin hiçbirinden fayda gelmedi. O yüzden bu isimler denemeye değer diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi offside -- 6 Ekim 2018; 12:27:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahtedokuz

yok hocam olmaz o iş. adam kaç yaşına geldi , iyi futbol oynatmaktan başka hiçbir artısı yok. adamı marsilya topçuları sepetledi , pogba martial falan rezil eder , 2 hafta sonra kapıya koyar.

Yav yeter ki iyi futbol oynatsın, oynatınca kredisi artar, camia da sahiplenir, kimse yiyemez hocamı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim kadroyu ve antrenörü komple alıp size koyalım, Şampiyonlar Ligi'ni ve ligi beraber kazanamazsınız ben bişey bilmiyorum. Havasından mı suyundan mı bilmiyoruz ama bizim kulübün genlerinde bi loser'lık var nedeni hala çözülemedi

• Camianın çocuğu kontenjanından biri de gelebilir

Jurgen klinssman da boşta. Hem Amerika ile iyi bağlantıları var. Kulüp sahipleri tercih edebilir mi diye düşünmedim değil.

• offside kullanıcısına yanıt
    Levy bu tutumla devam ederse 2 yıl içinde ayrılır oradan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: offside

Bizim kadroyu ve antrenörü komple alıp size koyalım, Şampiyonlar Ligi'ni ve ligi beraber kazanamazsınız ben bişey bilmiyorum. Havasından mı suyundan mı bilmiyoruz ama bizim kulübün genlerinde bi loser'lık var nedeni hala çözülemedi
    hocam kadronuz guzel de o kadar da diil. takimi ileri tasiyacak topcu almasiniz son 2 yilda. bu kadroyu seviye atlatacak topcularla takviye etseniz ligde en azindan son ana kadar giderdiniz.

• Mou için gitme vakti.

• 
Sayfa: önceki 12501251125212531254
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.