Şimdi Ara

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV (451. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
40.432
Cevap
65
Favori
1.209.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 449450451452453
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sergi Romero transferinde ki mantık ne?
  • Yedek.
  • Kanal benim değil öncelikle , youtube'da van gaal röpörtajlarını dinlerken şu video'ya denk geldim. Hoşuma gitti sizinlede paylaşayım dedim.

• Romero'yu almışız...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu transfere başlık editlemeyeydin bari.

• quote:

Orijinalden alıntı: Paul Scholes

Şu transfere başlık editlemeyeydin bari.

Transfer Transferdir

• sergio romero adam mıdır hocam ?
  • Lindegaard neyinize yetmiyordu?romero transferini hiç beğenmedim,o adam bana acayip itici geliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Alex Ferguson

Romero'yu almışız...

Ramos okudum heyecenlandım.

• Bi de Türkçe yazsan daha iyi olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV
    Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV

• Manchester United menajeri Louis van Gaal , Sergio Romero transferinin bu yaz David de Gea ’nın olası gidişine bir hazırlık niteliğinde olduğunu söyledi.

Pazartesi günü resmen Manchester United’lı olan Romero, 2+1 yıllık sözleşmeyi resmen imzaladı.

Iker Casillas’ın gidişinden sonra De Gea’nın Real Madrid’e transfer olacağı dünya gündeminden düşmüyor.

De Gea’nın gitmesi durumunda Romero’nun ünlü futbolcunun yerine geçeceğinden bahseden Van Gaal “Romero’yu iyi tanırım ve bence bu durumda De Gea gitse de gitmese de Romero’yu aramızda görmek olası tehditlere aldığımız bir önlem. Ayrıca Romero ben Alkmaar’da teknik direktörken takımımdaydı ve çok yetenekli bir futbolcuydu. Küçük bir kulüpte büyük başarılara imza atmıştık.” açıklamasında bulundu.

http://www.goal.com/tr/news/447/ingiltere/2015/07/27/13921032/romero-de-gean%C4%B1n-yerini-doldurur?ICID=TP_HN_HP_RI_0_2

• Lan başlığı ramos diye okudum heycanlandım

• Romero transferi ile ilgili yorum yapmamışım.yapayım o vakit.Eğer Valdes'in yerine ikinci kaleci olarak alındıysa çok iyi transfer.Hele ki bonservis ücreti ödenmeden alındığını düşünürsek çok çok iyi transfer.Amma olası De Gea'nın gitme durumunda kaleyi Romero'ya emanet etmek insanın kalp ritminin yükselmesine sebep oluyor.Yıllardır Arjantin'in eleştrilen bölgelerin başında kalesi geliyor ve Romero'da kalenin sahibi.Kulüp kariyerinde de üstün bir performansı yok.Bunları göz önünde bulundurarak kulübe için harika 11 için felaket olma ihtimali yüksek bir transfer.
  • Ulan

• quote:

Orijinalden alıntı: D.

Manchester United menajeri Louis van Gaal , Sergio Romero transferinin bu yaz David de Gea ’nın olası gidişine bir hazırlık niteliğinde olduğunu söyledi.

Pazartesi günü resmen Manchester United’lı olan Romero, 2+1 yıllık sözleşmeyi resmen imzaladı.

Iker Casillas’ın gidişinden sonra De Gea’nın Real Madrid’e transfer olacağı dünya gündeminden düşmüyor.

De Gea’nın gitmesi durumunda Romero’nun ünlü futbolcunun yerine geçeceğinden bahseden Van Gaal “Romero’yu iyi tanırım ve bence bu durumda De Gea gitse de gitmese de Romero’yu aramızda görmek olası tehditlere aldığımız bir önlem. Ayrıca Romero ben Alkmaar’da teknik direktörken takımımdaydı ve çok yetenekli bir futbolcuydu. Küçük bir kulüpte büyük başarılara imza atmıştık.” açıklamasında bulundu.

http://www.goal.com/tr/news/447/ingiltere/2015/07/27/13921032/romero-de-gean%C4%B1n-yerini-doldurur?ICID=TP_HN_HP_RI_0_2

LVG diyoki ben alkmaar ı yönetirken romeroyla başarılara imza atmıştık. Ulan orası hollanda burası İngiltere

• Di Maria'nın gidişi kesinleşti galiba. Takımda Depay'dan başka adam akıllı kanat yok. Başarı beklemiyorum bu sene de.

Hollanda milli takımının taktik devam edecek sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 449450451452453
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.