Şimdi Ara

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV (462. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
40.436
Cevap
65
Favori
1.209.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 460461462463464
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Van gaal di maria'yı kullanamadı,neyse ki çok fazla zarar etmeden gitmiş,pedro için de 30 milyon euro verilecekmiş,değer mi tartışılır,bence mata,rojo,fellaini gibi adamları satsınlar artık,yerlerine 2 forvet ve 1 stoper şart mutlaka,united 2 senedir inanılmaz akla mantığa sığmayacak paralar harcıyor bu sene şam.luk gelmezse büyük sıkıntı olur,şu rojo ya 20 milyon euro verdirdin ya van gaal,yazık valla,bu adama inanılmaz saygı duyuyordum,ajax da inanılmaz işler başarmıştı ama fergie'nin biriktirdiği bütün parayı moyes ile birlikte çarçur ettiler,milan da senelerdir etmyecek oyunculara dünyanın parasını saçıyor sonu malum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker

Van gaal di maria'yı kullanamadı,neyse ki çok fazla zarar etmeden gitmiş,pedro için de 30 milyon euro verilecekmiş,değer mi tartışılır,bence mata,rojo,fellaini gibi adamları satsınlar artık,yerlerine 2 forvet ve 1 stoper şart mutlaka,united 2 senedir inanılmaz akla mantığa sığmayacak paralar harcıyor bu sene şam.luk gelmezse büyük sıkıntı olur,şu rojo ya 20 milyon euro verdirdin ya van gaal,yazık valla,bu adama inanılmaz saygı duyuyordum,ajax da inanılmaz işler başarmıştı ama fergie'nin biriktirdiği bütün parayı moyes ile birlikte çarçur ettiler,milan da senelerdir etmyecek oyunculara dünyanın parasını saçıyor sonu malum

Takımda stoper yok rojo nere satılıyor en iyi adam rojo şu an. yanına sağlam stoper istityoruz zaten rojonun. rojo gibi hızlı teknik kaç stoper var. mata gibi creatif oyuncu varken nere satıyorsun mata gibi oyuncu almaya kalksan nerden alacaksın? Mata düzenli forma giyecek bu sezon ve ümitliyim bu sene ondan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

quote:

Van gaal di maria'yı kullanamadı,neyse ki çok fazla zarar etmeden gitmiş,pedro için de 30 milyon euro verilecekmiş,değer mi tartışılır,bence mata,rojo,fellaini gibi adamları satsınlar artık,yerlerine 2 forvet ve 1 stoper şart mutlaka,united 2 senedir inanılmaz akla mantığa sığmayacak paralar harcıyor bu sene şam.luk gelmezse büyük sıkıntı olur,şu rojo ya 20 milyon euro verdirdin ya van gaal,yazık valla,bu adama inanılmaz saygı duyuyordum,ajax da inanılmaz işler başarmıştı ama fergie'nin biriktirdiği bütün parayı moyes ile birlikte çarçur ettiler,milan da senelerdir etmyecek oyunculara dünyanın parasını saçıyor sonu malum

Takımda stoper yok rojo nere satılıyor en iyi adam rojo şu an. yanına sağlam stoper istityoruz zaten rojonun. rojo gibi hızlı teknik kaç stoper var. mata gibi creatif oyuncu varken nere satıyorsun mata gibi oyuncu almaya kalksan nerden alacaksın? Mata düzenli forma giyecek bu sezon ve ümitliyim bu sene ondan.

stoperde rojo değil jones oynamalı,iyi bir partnerle kendini göstereceğini düşünüyorum jones'un,rojo pek beğendiğim bir stoper tipi değil,ayrıca mata villas boas ın chelsea sindeki gibi değil,zaten forvet alınınca rooney 10 numara pozisyonuna geçecek,mata merkez orta sahada yer bulamaz morgan bastian ve carrick var,kanatlara bakarsak depay var,sağ kanat için çok uygun biri değil mata,united pedro yu alırsa yedek kalır zaten

• Di Maria,RVP,Nani,Falcao'yu göndererek haftalık £885,000 bütçe açığa çıkarmışız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rizeliatmaca

Schweinsteiger 31 yasinda yedek oynuyodu bayernde aldik.tek yaptigimiz olumlu transfer depay pedroyu alacagimizi adnan var hemde para elimizde kalir kaliteli bi forvet aliriz.gotze gelirse hem ileriye donuk hemde verimli bi transfer olur bayern gotzeyi bitiriyor cunku.

sen geçen sene maç izlemedin heralde.Carrick olmadan maç kazanamadık.Morgan-Bastian nokta atışı transferler.
  • Di maria 70 milyon euro'ya mı gitti şimdi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanatom

Di maria 70 milyon euro'ya mı gitti şimdi?

63 galiba.net açıklama yapılmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the wow

quote:

İyi para her maç young yerine oyuna girmekten sıkılmıştır

• quote:

quote:

quote:

İyi para her maç young yerine oyuna girmekten sıkılmıştır

65.7 milyon euro

• quote:

Di Maria,RVP,Nani,Falcao'yu göndererek haftalık £885,000 bütçe açığa çıkarmışız.

300 bin'i Falcao'ydu zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom -- 6 Ağustos 2015; 20:09:39 >
  • Di Maria yerine Pedro gelecek.Paraya ihtiyacınız yok.Eldeki en iyi 2. oyuncuyu satıyorsunuz yerine Pedro gibi Di Maria'nın altı bir oyuncu alınıyor.

Rooney'i yedekleyecek forvet kalmadı.Geçen sene 3 tane topclass santrafor diyorduk bu sene Rooney'den başka adam yok.Hernandez ve Wilson yetersiz.

Hala Luis Van Gaal'i savunan adam entellik için savunuyordur.Umut Sarıkaya'nın övmek için yaşayanlar karikatürünün gerçek versiyonudur.

Şu adama verilen imkan bana verilseydi şuan Mencıstır'ı başarıdan başarıya koşturtuyordum ah ulan be.Neyse bi 40 yaşına geleyim tekrar düşünürüz.
  • Di maria'da gitti.

• di maria nın bonservisinden 8 milyon euro cugu real madrid e geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fidel Castro

quote:

Orijinalden alıntı: Maximum_Carnage

quote:

Orijinalden alıntı: MicrosoftluFasulye

Belki scholes'la 1 sene daha idare edip seneye cleverley-pogba ikilisinide kurabilirler orta sahaya.united'ın geleceği bu iki çocuk oyuncu planlamasının içinde mutlaka varlardır.

Pogba gitti.

Bu Pogba'da benim göremediğim bir şey mi var çözemedim. Şahsen 5 para etmez bir adam olarak görüyorum.
    Cleverley'i de şu haliyle çok yetersiz görüyorum. 4-3-3 ya da 4-2-3-1 olsa orta saha kalabalığından sırıtmayabilirdi ama 2'li orta saha olunca mücadele gerek Cleverley çok kaçak dövüşüyor. Mücadeleden kaçıyor en önemlisi de sakatlık problemi var. 5.haftada Bolton maçında bir gitti bir daha görene aşk olsun. Ben Carrick'in oynamasını isterim tam bir görev adamı çok iyi çekip çeviriyor orta sahayı. Yanına da sağlam bir adam lazım. Öyle Nick Powell ile olacak iş değil o da.

Üzdün hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Fidel Castro

quote:

Orijinalden alıntı: Maximum_Carnage

quote:

Orijinalden alıntı: MicrosoftluFasulye

Belki scholes'la 1 sene daha idare edip seneye cleverley-pogba ikilisinide kurabilirler orta sahaya.united'ın geleceği bu iki çocuk oyuncu planlamasının içinde mutlaka varlardır.

Pogba gitti.

Bu Pogba'da benim göremediğim bir şey mi var çözemedim. Şahsen 5 para etmez bir adam olarak görüyorum.
    Cleverley'i de şu haliyle çok yetersiz görüyorum. 4-3-3 ya da 4-2-3-1 olsa orta saha kalabalığından sırıtmayabilirdi ama 2'li orta saha olunca mücadele gerek Cleverley çok kaçak dövüşüyor. Mücadeleden kaçıyor en önemlisi de sakatlık problemi var. 5.haftada Bolton maçında bir gitti bir daha görene aşk olsun. Ben Carrick'in oynamasını isterim tam bir görev adamı çok iyi çekip çeviriyor orta sahayı. Yanına da sağlam bir adam lazım. Öyle Nick Powell ile olacak iş değil o da.

Vay anasını

• quote:

quote:

quote:

stoperde rojo değil jones oynamalı,iyi bir partnerle kendini göstereceğini düşünüyorum jones'un,rojo pek beğendiğim bir stoper tipi değil,ayrıca mata villas boas ın chelsea sindeki gibi değil,zaten forvet alınınca rooney 10 numara pozisyonuna geçecek,mata merkez orta sahada yer bulamaz morgan bastian ve carrick var,kanatlara bakarsak depay var,sağ kanat için çok uygun biri değil mata,united pedro yu alırsa yedek kalır zaten

Hocam maçları izledin mi bilmiyorum ama örnek vermek gerekirse Galatasaray'da Sneijder ne etki yaptıysa Mata'da o etkiyi yaptı (karşılaştırmıyorum yanlış anlamayın lütfen) geçen sezon 9 gol 4 asist yapmış bu istatistik olayına sir Alex Ferguson'un bir sözüyle cevap vermek istiyorum "Futbol istatistikleri mini eteğe benzer, bir çok şeyi gösterir ama asıl merak edileni göstermez." Bu sözle demek istediğim Mata takıma istatiksel olmasada katkısı oldu. Bu arada Mata Chelsea'de sağ kanat oynuyordu diye hatırlıyorum yani rooney 10 numara pozisyonuna geçtiği zaman sağ kanat oynayabilir mata. defans konusunda rojo mu jones mu rojo bence jones kritik hatalar yapabiliyor ama imkan varsa 2 stoper almak daha faydalı olur

• quote:

Orijinalden alıntı: blabla08a8

quote:

quote:

quote:

Hocam maçları izledin mi bilmiyorum ama örnek vermek gerekirse Galatasaray'da Sneijder ne etki yaptıysa Mata'da o etkiyi yaptı (karşılaştırmıyorum yanlış anlamayın lütfen) geçen sezon 9 gol 4 asist yapmış bu istatistik olayına sir Alex Ferguson'un bir sözüyle cevap vermek istiyorum "Futbol istatistikleri mini eteğe benzer, bir çok şeyi gösterir ama asıl merak edileni göstermez." Bu sözle demek istediğim Mata takıma istatiksel olmasada katkısı oldu. Bu arada Mata Chelsea'de sağ kanat oynuyordu diye hatırlıyorum yani rooney 10 numara pozisyonuna geçtiği zaman sağ kanat oynayabilir mata. defans konusunda rojo mu jones mu rojo bence jones kritik hatalar yapabiliyor ama imkan varsa 2 stoper almak daha faydalı olur

Evet chelsea de sağ kanat oynadı ama van gaal pedro ya ilk 11 garantisi verdiğine göre mata bu sene yedek kalacaktır,yedekte cürüyeceğine 20-30 arası satılabilir,jones cok kaliteli ve yetenekli bi stoperdi,fergie 3-4 sene daha kalsaydı jones cok cok iyi seviyeye gelirdi,moyes sağ bek vs oynatarak köreltti adamı,jones hala genc,kuması da kaliteli van gaal biraz üzerine düsse iyi olur zira az buz değil 19 milyon euro ya gelmisti

Bugün stones icín 40-50 mílyon gibi fiyatlar konusuluyor ancak jones blacburn deyken stones dan daha iyiydi

2 stoper alınması bence de daha doğru,otamendi-hummels-subotic ücünden birini ilk 11 e monte edip bi de yedek almak lazım,kadro söyle olacak gibi

De gea-Darmian-Transfer-Rojo-Shaw-Morgan-Bastian-Pedro-Depay-Rooney-Transfer

• quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegar Targaryen

Di Maria yerine Pedro gelecek.Paraya ihtiyacınız yok.Eldeki en iyi 2. oyuncuyu satıyorsunuz yerine Pedro gibi Di Maria'nın altı bir oyuncu alınıyor.

Rooney'i yedekleyecek forvet kalmadı.Geçen sene 3 tane topclass santrafor diyorduk bu sene Rooney'den başka adam yok.Hernandez ve Wilson yetersiz.

Hala Luis Van Gaal'i savunan adam entellik için savunuyordur.Umut Sarıkaya'nın övmek için yaşayanlar karikatürünün gerçek versiyonudur.

Şu adama verilen imkan bana verilseydi şuan Mencıstır'ı başarıdan başarıya koşturtuyordum ah ulan be.Neyse bi 40 yaşına geleyim tekrar düşünürüz.

Hocam bi yerde haklısın,di maria en iyi 2 adamından biri ama van gaal kullanamıyor ki,yani bence böylesi daha hayırlı oldu,ancak united transferde baya gec kaldı hala stoper ve forvet yok,darmian united'a uyacak mı pedro nasıl performans gösterecek gibi bir sürü soru isareti var,bu sene de sampiyonluk hayal gibi tabi bu dediklerim su anki tabloya göre,yaní iyi bir stoper ve forvet transferi(otamendi-müller) man utd'a seviye atlatır,ayrıca müller saf bir santrafor değil daha cok forvet arkası. Ve kanat oynuyor,santrafor da verimi düserse cok kötü olur united icin

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegar Targaryen

Di Maria yerine Pedro gelecek.Paraya ihtiyacınız yok.Eldeki en iyi 2. oyuncuyu satıyorsunuz yerine Pedro gibi Di Maria'nın altı bir oyuncu alınıyor.

Hocam bi yerde haklısın,di maria en iyi 2 adamından biri ama van gaal kullanamıyor ki,yani bence böylesi daha hayırlı oldu,ancak united transferde baya gec kaldı hala stoper ve forvet yok,darmian united'a uyacak mı pedro nasıl performans gösterecek gibi bir sürü soru isareti var,bu sene de sampiyonluk hayal gibi tabi bu dediklerim su anki tabloya göre,yaní iyi bir stoper ve forvet transferi(otamendi-müller) man utd'a seviye atlatır,ayrıca müller saf bir santrafor değil daha cok forvet arkası. Ve kanat oynuyor,santrafor da verimi düserse cok kötü olur united icin

Aldıran kendisi zaten.Aldırdığı oyuncu verimsiz olur yollarsın anlarım da sistemine uymuyor, kullanamıyor nedir ?

Çocuk oyuncağı mı bu ? LVG'nin ne sistemi varmış söylesin de bizde bilelim.Bir maç 3 5 2 oynatıp öteki maç 4 4 2 4 5 1 çıkıyor adam.

Di Maria sağda Depay solda Rooney ileride gayet güzel 11 kurmuştu ManU.

Bu adama güvenerek çok büyük hata yapıyor United yönetimi.

Moyes'i hunharca harcamayı bilenler adama deli gibi transfer bütçesi veriyor hesap dahi soramıyor.

• 
Sayfa: önceki 460461462463464
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.