Şimdi Ara

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV (1031. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
40.435
Cevap
65
Favori
1.209.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10291030103110321033
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: michael j fox

100 milyona kadar forma, sponsor, maç günü gelirleriyle telafi ederiz ama 32 yaşındaki bir oyuncu için facia bir rakam.
    Yine de ayrılacağını sanmıyorum 30-35 milyon yıllık maaşla yeniler sözleşmesini.

Pogba'ya 100, Morata'ya 80 veriyorsan kusura bakmayın da Ronaldo bırak 32'yi 38 yaşında olsa bile 150 eder.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece dünya çapındaki forma satışıyla o parayı çıkartırsınız lan
  • Marketing olarak ister bi Ronaldo şu takıma arkadaş. Real-Barça Barça-Real bi espirisi kalmadı artık şeye dönüyor işler Messi dünya tarihinde 16. dakikada en çok gol atan futbolcu oldu. Ronaldo Levante deplasmanında 24 metreden 15. golünü attı. (Tabi biraz abarttım ama anlatmak istediğim Real'in bu sezonki Ş.L şampiyonluğu hiç keyif vermedi bana Monaco kadar ) futbola biraz hikaye lazım.

Bir tek Liverpool ve Arsenal sönük kalıyor hadi Liverpool'u bir "son sezon Suarez performansı" verecek oyuncu yine vitrine koyar Klopp ile ama Arsenal'in hiç oluru yok.
  • beyler ronaldo cidden ayrılcak mı hergün haber var kendisi hakkında yok menejeri yok zidane ile konusması ? ben ihtimal vermiyorum adam kupa ve ödül canavarı manuya giderse zor olcanı biliyordur bu işin ? real gibi takımdan istiyerek ayrılmak ama bu kadar haber ve ronaldo daha net konuşmaması doğru oldugunu düşündürüyor bana ki daha yaşıda 32 daha 35 36 kadar yolu var o fizikle manuda kim gol attıracak ronaldoya ya :D
  • 34 yaşından sonra kim olursa olsun sadece +1 yıl uzatma veriliyor oyunculara ne olur ne olmaz diye
  • Arkadaş bonservise ne çok takılmış , gelecek oyuncu ali lukunku degil , Cristiano Ronaldo dan bahsediyoruz , bu adam futbol sektörünün bireyse olarak su an icin en büyük markası , eski takımına en önemli ilk başarılarını elde ettiği Manchester United'a saha içi saha dişi vereceği katkıları düşünmüyor musunuz ? 100-120 pogbaya verilen yerde 200 gibi rakamlar Ronaldo icin bir şey değil sportif ve marka değeri anlamında fazlasıyla çıkartacak değecek bir oyuncu.

Ama açıkcası hep içimden ManU da bir kez daha izlemek nasip olsa diye kalmış olsa da

Real'den böyle ayrılmasını istemiyorum Ronaldonun kendine kattığı kadar Real de ona çok şey kattı. Suan en iyisi ise Real'e de çok şey borçlu ve böyle ayrılmak hoş olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Manchester United have offered €35m for Nélson Semedo. [Mundo Deportivo and O Jogo via @Sport_Witness] #MUFC

• düşünsenize mourinho gönderilip yerine alex ferguson geliyomuş

sonra van der sar, giggs, scholes 1 yıllığına futbola geri dönüp ilk 11de maça çıkıyorlar

sonra cristiano ronaldo transfer ediliyo

bi düşünün
  • FIFA 2007' de ne goller atardım.. Sağlı sollu Ronaldo ve Gigs ile..

• -davaro- kullanıcısına yanıt
    George Best mezarından kalkıp geliyormuş falan filan

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 19 Haziran 2017; 21:23:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman

George Best mezarından kalkıp geliyormuş falan filan

eric cantonada dönsün bari o kadar kişiye üflemişsiniz
  • 2008 Model ManU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 20 Haziran 2017; 1:36:44 >
  • Real Madrid başkanı Florentino Perez, Cristiano Ronaldo için bir teklif almadıklarını açıkladı.

Florentino Perez : "Henüz Ronaldo ile konuşmadım. Gitmek istediğini gazetelerden okuyorum. Hala sözleşmesi var ve o Real Madrid'in oyuncusu. Serbest kalma bedeli 1 milyar euro."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jurgen Klopp -- 20 Haziran 2017; 2:56:37 >
  • Lewandowski de ayrılıyormuş bunu da yazarlar şimdi bize çarşı iyice karışır.

• Savcılık, Jose Mourinho'yu İspanya'da çalıştığı dönemde 3.3 milyon euroluk vergi kaçakçılığı iddiasıyla suçluyor.

bu ispanyada bir şey var yada sızıntılar yeni çıkıyor
  • Florentino Perez, David de Gea'yı transfer etmek istediklerine dair haberleri yalanladı.

"De Gea ile bir görüşmemiz olmadı. İki yıl önce onunla bir sıkıntı yaşamıştık ve sonrasında bir girişimimiz olmadı. Zaten Keylor Navas'ı beğeniyorum."
  • Bu Perez aynı Aziz gibi konusuyor.
  • Güya Darmian'ı 20 milyona satıp 35 milyona Semedo'yu almışız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Güya Darmian'ı 20 milyona satıp 35 milyona Semedo'yu almışız.

• 
Sayfa: önceki 10291030103110321033
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.