Şimdi Ara

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV (1257. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
40.432
Cevap
65
Favori
1.209.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12551256125712581259
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Manchester demedim Newcastle dedim
  • Eğer bu Salman'lar alırsa takımı şöyle 2-3 yıl üst üste ŞL'yi alırız gibime geliyor. Muazzam bir şike batağına batarız.
  • Manchester United'ın sahipleri, Cemal Kaşıkçı'nın İstanbul'daki Suudi Arabistan Başkonsolosluğu'nda kaybolması ve burada öldürüldüğüne dair açıklamalar yapılmasının ardından kulübün Suudi kraliyet ailesine satmaktan vazgeçtiği ileri sürüldü. (The Times)

Manchester United Kulübünün Sahibi Avraham Glazer: "Manchester United satılık değildir."

Beyler, normalde yazmayacaktım ama bu konuyla alakalı çok sayıda telefon ve pm aldım. Suudi kraliyet ailesinin Amerikalılara yaptıkları son teklif 5 Milyar Sterlin civarında. Yapılan açıklamalara rağmen en büyük hissedardınız önümüzdeki hafta Riyad'a uçuyormuş Arap'ların yaptıkları teklif ciddi ciddi dinlenecekmiş. Bakalım 5 Milyar Sterlin'e tav olacaklar mı ? Göreceğiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eee kardeşim arap derken karışacak kulüpler artık bari ruslara satın

sürekli city ile dalga geçip kulubünün araplara satılması da ayrı komik olacak ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YeQiu -- 17 Ekim 2018; 0:28:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arda ML

Manchester United'ın sahipleri, Cemal Kaşıkçı'nın İstanbul'daki Suudi Arabistan Başkonsolosluğu'nda kaybolması ve burada öldürüldüğüne dair açıklamalar yapılmasının ardından kulübün Suudi kraliyet ailesine satmaktan vazgeçtiği ileri sürüldü. (The Times)

Manchester United Kulübünün Sahibi Avraham Glazer: "Manchester United satılık değildir."

Beyler, normalde yazmayacaktım ama bu konuyla alakalı çok sayıda telefon ve pm aldım. Suudi kraliyet ailesinin Amerikalılara yaptıkları son teklif 5 Milyar Sterlin civarında. Yapılan açıklamalara rağmen en büyük hissedardınız önümüzdeki hafta Riyad'a uçuyormuş Arap'ların yaptıkları teklif ciddi ciddi dinlenecekmiş. Bakalım 5 Milyar Sterlin'e tav olacaklar mı ? Göreceğiz.
    Cemal kaşıkçı olayının kulüp satın almakla ne alakası var?

Eğer siyaset kulube girmeyecekse , kulüp sahipleri neden amerikalı ?

Değerini bulan herşey satılıktır , hoş benim param olsaydı şuan manuya 300-400'den fazla vermezdim

Olurlar olurlar , bize de eğlence çıkar before arab money (mou'nun resmiyle birlikte) after arab money diye.

• 5 milyar sterlinin yarisi etmez m.united. spekulatif haber gibi duruyor zaten. iyi sallamislar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YeQiu

eee kardeşim arap derken karışacak kulüpler artık bari ruslara satın

sürekli city ile dalga geçip kulubünün araplara satılması da ayrı komik olacak ama
    Canım benim kulübü araplar alırsa bazıları gibi ilk defa yüksek bonservisli oyuncular almayacak. Sonradan görme bir takım olmayacak.
  • Elbette öyle tarihiniz yerinde duracak ama sürekli dalga geçtiğiniz araplar sizin takımınızı da almış olacak komik bir durum yinede.

• balon senin sol testisin etmez reis boşver
  • Baya bi ofansif kadro sürmüş Mou. Geçen maçın 2. yarısı gibi Pogba defans önünde oyun kurucu olarak muhtemelen.

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV
  • Marty.McFLY kullanıcısına yanıt
    moratayı düşününce doğru bir tercih bu adamın bu seviyelere oynayabilmesi salaklık yapmazsa 1-3 biter maç
  • morinho sasirtti. acaba nasil top oynayacak m.united? cok merak ediyorum.

• Lukaku bu sezona iyi başlamadı. Şu maçta o golü atsa belki de United kendine gelecek.
  • pogbaya bak

• Umut var mı takımda beyler? :D :D

• Adam antrenman yapar gibi kafayı vurdu.

• Pogba göz göre göre adamı kaçırıyor ve Mou'yu sabote ediyor!

Mou kalacak, Pogba gidecek!
  • Pogba.

• 
Sayfa: önceki 12551256125712581259
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.