Şimdi Ara

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV (1139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.433
Cevap
65
Favori
1.209.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11371138113911401141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bizimkiler ıyı dırendıler suana kadar arada cılız yokluyoruz ama etkılı değil

savunmada keogh bır salaklık yapmazsa sansımız olabılır
  • Mkhi'ye sallamışlar baya, kötü sanırım bu maçta.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rashford'a katlanamıyorum artık kanser oldum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

quote:

Orijinalden alıntı: Aradesh

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Lingard ve Rashford'u LVG çıkardı altyapıdan.

Juan Mata, Common Goal hareketini başlattığı için Guardian tarafından yılın futbolcusu seçildi.

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV

Lingardi saf cikardi

Saf kim yav bu arad dünkü maçın adamı Pogba'dır.

ferguson..

Ben Lvg gözetiminde oynatıldı diye biliyorum Lingard Rashford Lvg altyapıya önem veren bir antrenör pek çok antrenör alt yapıdan gelen oyunculara iyi bakmıyor zorda kalmadığı müddetçe.

alt yapıdan çıkaran ferguson. oynatmaya başlayan lvg

Wenger gidince Arsenalde ManU gibi çöküşe gidecek Bir Aziz Yıldırım birde Arsene Wenger ne zaman bırakacak merak konusu.

Bu arsenalın çökmemiş hali mi?

• Rashford

• Hele şükür diyicem ama hiç içim el vermiyor

• Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV

• FA Cup'ta Manchester United, sahasında Derby Country'i Lingard ve Lukaku'nun golleriyle 2-0 mağlup etti ve 4. Tur'a yükseldi.

• Lukaku ne boş bir forvet yav.Lingard'da artık boş geçmemeye başladı.Bu oyuncu çok tuhaf ManU tat vermiyor.Lingard takım içindeki en anlaşılamaz oyuncu ne olur bilemem.İyi mi kötü mü iyi bir dönem mi geçiriyor anlamadım.Bu araya mı özel.
  • Lingard Rashford martial bunlar lukaku ya yakın oynaması lazım. Mourinho inatla kanatlara açılarak oynatıyor.

• Herrera bu takımda yedek kalmamalı.

• Mourinho'nun 'Saha kenarında soytarı gibi hareketler yapmamam, tutkumu kaybettiğim anlamına gelmez' sözlerine Conte: "Belki de kendisinin geçmişteki hareketlerinden bahsetmiştir. İnsanlar bazen geçmişte yaptıklarını unutuyor."

Conte'nin sözleriyle alakalı Mourinho: "Chelsea menajerinin geçmişteki ve gelecekteki hatalarımla alakalı konuşmasına ihtiyacım yok. Söyleyebileceğim tek şey, hayatımın hiçbir döneminde şike yapmaktan dolayı ceza yemeyeceğim."

Mourinho: "Ben geçmişteki hareketlerimden bahsetmiştim. 50 metre koşup dizlerimin üstünde kayarak kutladığım goller olduğunu biliyorum. İstersem bunları tekrar yapabilirim ama artık duygularımı daha iyi kontrol edebiliyorum."

• KRALA SELAM, ŞOVA DEVAM #StayWithUsLingard
  • Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV

İ Y İ G E C E L E R

• quote:

Orijinalden alıntı: Sir Alex Ferguson

Mourinho'nun 'Saha kenarında soytarı gibi hareketler yapmamam, tutkumu kaybettiğim anlamına gelmez' sözlerine Conte: "Belki de kendisinin geçmişteki hareketlerinden bahsetmiştir. İnsanlar bazen geçmişte yaptıklarını unutuyor."

Conte'nin sözleriyle alakalı Mourinho: "Chelsea menajerinin geçmişteki ve gelecekteki hatalarımla alakalı konuşmasına ihtiyacım yok. Söyleyebileceğim tek şey, hayatımın hiçbir döneminde şike yapmaktan dolayı ceza yemeyeceğim."

Mourinho: "Ben geçmişteki hareketlerimden bahsetmiştim. 50 metre koşup dizlerimin üstünde kayarak kutladığım goller olduğunu biliyorum. İstersem bunları tekrar yapabilirim ama artık duygularımı daha iyi kontrol edebiliyorum."

/>

• Morinho hocalik yerine laf cambazligina merak sarmis yine.Senin donemin bitti Morinho, eski havan, karizman kalmadi. Kimse ciddiye dahi almıyor artik.
  • 1 gol daha atsa 450 tl alacaktım

• kesinlikle haklisin. taraftarin gozunde yavas yavas tukenen sempatisini oraya buraya laf sallayarak toplamaya calisiyor

• geçmışte bızdede kıralık oynıyan lıngaard'ın goluyle gardımız dustu ve elendık tebrık ederım

yanlız gary rowet'In degısıklıklerı tam skandal dı oyuna 0 etkısı olan weiman'ı tutup ılerde çırpınan wınnal'ı aldı wınnal çok yanlız kaldı nugent'ı 2.forvet olarak sokabılırdı

bu sevıyelerde hoca çok yetersız bunu bellı ettı

umarım bu sene cıkabılırız tekrar tebrıkler.
  • Mourinho'nun saha kenarında durması bile rakiplere gözdağı. Chelsea'de en başarısız olduğu sezonda bile en çok konuşulan isimdi nasıl kimse ciddiye almıyor?

Hatta birçok kişinin sezon başlamadan United en büyük şampiyonluk adayı demesi bile nasıl ciddiye alındığının göstergesidir. Hatta şunu da ekleyelim birçok kişi gözden kaçırıyor ama mesela İspanya'da Barcelona olması gereken puanlarda ve buna rağmen şampiyonluk bitti fakat İngiltere'de United olması gerektiği gibi ilerlerken City inanılmaz gidiyor eğer 10 puan daha altta olsalar olağanüstü gitmeseler bu kadar eleştirilmeyecekti.

Gelecek sezonu yaz bir yere Mourinho şampiyon olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BullPoweR7 -- 6 Ocak 2018; 12:35:34 >
  • 
Sayfa: önceki 11371138113911401141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.