Şimdi Ara

Man of Steel 2 (201?) | Henry Cavill - Amy Adams (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
15
Favori
7.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben biryerlerden man of steel in devamının çekileceğini ve braniac in bir kriptonluyu koleksiyonuna katmak için geleceğini fakat bu kriptonlunun supergirl olacağını okumuştum. yani bir superman unbond animasyonu benzeri bir senaryo konseptine sahip olucak mış.
    ben dc nin dizi evrenindeki düşük bütçeli supergil ün yanına yüksek bütçeli bir supergirl lü film görmeyi tercih ederim doğrusu. acaba oyuncu olarak kimi seçerlerdi en merak ettiğim bu.
  • http://www.ign.com/videos/2016/04/05/solo-superman-movies-still-planned
    man of steel 2 nin gelmesi planlanıyor,büyük olasılıkla da script yazılıyor.Zack ve yapımcı Charles Roven açıkladı.2020 ye kadar man of steel 2 ve batman solo filminin geleceği söylenmişti.En son George Miller ismi geçiyordu bakalım yönetecek mi gerçekten.Ama konu ismi man of steel 2 olarak değişmeli
  • Dawn of Justice'in Director's Cut versiyonunda Emmet Vale da varmış. Bu filmin ana kötüsü Metallo olur büyük ihtimal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım ellerine komiks alıp film çekmezlerİlk filmde general Zodun inatçılıgı ve hırsı beni baya etkiledi.Zodun yüz yapısı kızgın derin bakışları rolü için yeterince iyi bir seçimdi ama ne yazık ki rolünü çok çabuk harcamışlar adamın.Onu bir daha dövüşürken görmek isterdim yazık oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Cheritto -- 6 Nisan 2016; 14:43:51 >
  • Miller çeksin bakalım nasıl bir Superman filmi ortaya çıkıyor. :) Zack çekmesin de başka tatlara da bakmış olalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MinikYas -- 7 Nisan 2016; 8:23:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zack Snyder & Henry Cavill, Man of Steel 2'yu çekmek istediklerini açıkladılar ama bu filme vakitleri olmayabilir.

Snyder 2019'a dek Justice League filmleriyle meşgul olacak. Cavill'ın zamanı olabilir ama Snyder'ın '19'dan önce filmi çekmesi imkansız.

Kaynak: Twitter: @bakiniz
  • İyi de filmi zack çekmeyecek ki zaten.George Miller ın yönetme ihtimali yüksek bu saatten sonra

• Kaynak Umberto yalnız zack Snyder ve Henry Cavill de Man of steel 2 düşünülüyor şuan da demişti. Umarım 2019 da ki duyurulmamış film Mos 2 dir

• Açıkçası Man of Steel BvS'den çok daha iyi, hatta en iyi süper kahraman projelerinden biriydi. İlk film bambaşkaydı. Aynı kaliteyi korursa bu film de stüdyonun en iddaalı projesi olur. DC'nin solo filmleri daha iyi olacak gibi görünüyor.

• Superman günümüzde oldukça geri planda kalmış durumda. Bir Batman film,animasyon, çizgi film sayısına bakın bir de Superman'le ilgili olanların sayısına.. Arz talep meselesi ama önce arzedersin ve bunun kalitesine göre talep artar. Talebi oluşturan burada arzdır. Kaliteli bir arz yapmaz isen tabii ki Superman seyircisi az olacaktır. Bugüne kadar kaliteli bir Superman filmi yoktu. MoS bile bu durumu çok az kırabildi. O film de pek çok yönden yetersiz bir film oldu çünkü.

Ayrıca önüne gelen yükleniyor karaktere, kimi sıkıcı diyor, kimi albenisi, ilginçliği yok diyor. Filmleri gerçekten kötü oluyor ama bence bunun nedeni filmlere yeterince önem verilmemesi ve senarist ve yönetmenlerin dahi karaktere önyargı ile yaklaşmaları sonucu kaliteli fikirler üretmekte sıkıntı çekmeleri. Senaryoda neler yapabiliriz üzerine yeterince yoğunlaşmamaları.

Batman, Iron Man vesair karakterlerde ilham alacakları örnekler çok. Ve kolayına kaçmak bir anlamda. Bu yüzden daha çok Superman görmek istiyorum. Ve tepkilerden çekinilerek güçleri kırpılmamış bir Superman..

• Amy Adams'ı silin bence konunun adından. George Miller çeker umarım filmi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Icefyre -- 8 Ağustos 2016; 23:27:58 >
  • Zack olmasın
  • Yapımcı Nolan olursa yine iyi işler çıkacaktır bu filmden de ilki gibi

• George Miller çeksin,Geoff Johns senaryoyu yazsın,Zack Snyder görüntü yönetmeni olsun

• mgsfanboy kullanıcısına yanıt
    Daha iyisi olamazdı yalnız

• Zad Prime kullanıcısına yanıt
    Hatta yapımcı da Ben Affleck olsun Zaten Geoff Johns evrenin filmlerinin yönetmenini seçiyor diye biliyorum, Zack'ede bu saatten sonra görüntü yönetmenliğinden başka görev vermez bence. JL'nin tutmama şansı var zaten

• SÖYLENTİ : Filmi yönetmesi için Doug Liman, J.J Ambrams ve Edgar Wright'ın adı geçiyor. Umarım bu filmde Doomsday geri döner. Hazır Geoff Johns da başa geçti, Doomsday'i öyle harcamak istemez o adam.
  • mgsfanboy kullanıcısına yanıt
    JJ

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filmle alakalı harika söylentiler var :

-Filmin ismi Superman : Krypton'un son oğlu veya Superman : Son Oğul olabilirmiş.
    -Geoff Johns, Zack Snyder ile birlikte hikayeyi yazmış.
    -J.J Ambrams filmi yönetmek için en yakın adaymış. Doug Liman da adaylardan biriymiş.
    -Snyder ve Geoff Johns Superman üçlemesi yapmak ve bitirmek istiyormuş.
    -Brainiac ana düşman imiş.
    -Superman filmde Brainiac ile 2 kez dövüşecekmiş. Biri uzayda, biri dünyada.
    -Geoff Johns, Zack Snyder General Zod'un bir zamanlar kahraman olduğu bir açılış sekansı yazmış.
    -Kara Zor-El (Supergirl) Brainiac'in gemisine girdiğinde kuzeni ile karşılaşacak.
    -Superman bu filmde uzaya gidecek.
    -Filmde Lois Lane'in rolü baya küçükmüş. Film Superman, Brainiac ve Krypton'a odaklanıyormuş.
    -General Sam Lane filmde olacakmış ve gelecek filmlerde ana düşman olabilirmiş.
    -Thanagar'ın başkenti Brainiac'in koleksiyonunda olacakmış.
    -Film Krypton'da Superman doğmadan 10 yıl önce başlıyormuş. Brainiac, General Zod, Faora gibi karakterler varmış açılış sekansında.
    -Justice League filmin sonunda Superman'e yardım etmek için savaşta geliyormuş.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.