Şimdi Ara

MALATYA-BEŞİKTAŞ MAÇI... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kadro eksik değil Bjk bu sene hemen hemen takımı kompile değiştirmedi kombile 1 takımdaha aldı nerdeyse o yuzden uyumluluk ve sisteme alışabilme bence biraz zaman alır ve takım oturuncada bir fanatik mantığı ile değilde sadece görüşümü belirtme anlamında soyluyorum bjk takımı kimliğini bulduğunda ligi tozunu atacağına eminim....
    Ayrica Malatya'ya gelince Malatyada Aykut kocam var adam buyuk takımların tam anlamı ile baş belası. bütün sezon boyunca sırf o maclara konsantre oluyo herhalde baksanıza gecen sene 4 buyuklerden aldiği puanlar olmasa istanbul ligi sonuncu olarak bitirirdi
  • erken konuşmayalım
  • hazırlık maçlarını ele alarak herkes gereksiz transferler top oynamıyor gibi yorumlar yaptı, görüldi ki ilk hafta diri bi top aynadık ve bu takım oturduğunda kök söktürecek.
  • ben fenerbahceliyim ben bizim mactan sonra bizle dalga gecen beşiktaşlı arkadaşı arıyorum birde gerile gerile bakın malatyayı ne yapıcaz diye geriliyor du neyse gördük

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okanka -- 9 Ağustos 2004, 12:31:24 >
  • lig uzun..carew uzun...

şampiyonuz bu sene...
  • Ya kardeşim son dakika gol oldu diye buna balık veya şans diyorsanız ben size daha ne diyeyim.Aslında etbrik etmeniz lazım maçın sonuna kadar oyunu bırakmadık maça asıldık.Önemli olan oyun disipleninden kopmamak ve maçın sonuna kadar savaşmak.

Maça gelince valla sol kanatımız çok kötü olduğu için skor böyle oldu.Ama neyseki oraya Fran geldi artık bu İbrahim Üzülmeze artık bağlı kalmıcaz.Carew'i çok beğendim adam bütün hava topların aldı.Ama daha tam olarak hazır değil.Bide şanssızlık vardı spiker bile kaç kere söyledi bugün Beşiktaş çok şansız diye.Ama ben bu kadar iyi oynayacağımzı beklemiyordum son Harte Berlin maçından sonra.Ama İnşallah daha iyi olucaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Chiko

lig uzun..carew uzun...

şampiyonuz bu sene...

aLaLa hem Lig uzun dior hemde şampiyonuz diyor ne iş yaf bi dediğin bi dediğini tutmuor nası gordun 34 hafta sorasını anLamadım ha..
  • Kafiye olsun diye
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.