Şimdi Ara

+++ MAKYAJLI YENİ QASHQAİ 2017 +++ (99. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.349
Cevap
79
Favori
382.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teknayi tercih ederdim ben sahzen cam tavan istemedigim icin. Anahtarsiz calistirmadansa motor farki daha agir basar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bakim zamanimiz yaklaştı. Yakin zamanda aracini bakıma goturen oldu mu fiyat konusunda bilgi verir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: reywal

Arkadaslar bakim zamanimiz yaklaştı. Yakin zamanda aracini bakıma goturen oldu mu fiyat konusunda bilgi verir misiniz?
    Dizelse 1100 1200 benzinliyse 750 800 arası benzinli 15000 kmye kadar yapturmayabilirsin ha dizel 10binde mecbursun

• Merhaba arkadaşlar yakin zamanda kasko yaptıran varsa hangi şirkete ne kadara yaptınız acaba

• reywal R kullanıcısına yanıt
    merhaba,

yaklaşık 1 ay önce 780tl yaptırdım 1.5 dizel aracın 10bin bakımını.

Telefonla randevu alırken mutlaka pazarlık yapın. Önce 950tl gibi bişey istediler sonra 780tl düştüler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hopeorhan

merhaba,

yaklaşık 1 ay önce 780tl yaptırdım 1.5 dizel aracın 10bin bakımını.

Telefonla randevu alırken mutlaka pazarlık yapın. Önce 950tl gibi bişey istediler sonra 780tl düştüler.
    O nisn kampanyasıydı şanslıynışsıb bir daha o fiata olmaz hazirandan sonra zam geldi bakımlara istersen şimdi bir sor 1000den aşağı yok

Merhaba,

Facebook üzerinde Qashqai Team gurubu var, grubun çeşitli bayiler ile anlaşma yapmışlar, grubun sticker ile anlaşmalı bayiye bakıma gidildiğinde indirimli fiyattan bakım yapıyorlar.

Fiyatlar çok düşük olmuyor ama bireysel olarak o fiyatı yakalayamıyorsunuz tavsi ederim.

Nerde ikamet ediyorsunuz bilmiyorum ama ben yeni bosnada kuzey otodan indirimli bakım yaptırmıştım 1-2 ay önce.
  • Prof.Matematik kullanıcısına yanıt
    Kuş pisliği boyaya ciddi zarar verir ve yüzeyin altından hava kabarcığı gibi yüzey bozulması var ise geri dönüşü mümkün değil, boya yapılmadan temizlenmez.
    bunun için seramik kaplama (kuş pisliği garantili) ürünler kullanmanız bu konudaki sıkıntıları ortadan kaldıracaktır.
    uygulamanın kalitesini kuş pisliğine kaç yıl garanti verdiğinden anlayabilirsiniz.
  • r@mses R kullanıcısına yanıt
    1.2 SKYPACK X-TRONIC
    1.5 SKYPACK M/T
    1.6 TEKNA X-TRONIC 142.650TL. SON FİYATI
    95.000TL ÖTV Muaf fiyatı.
  • qoqsalus kullanıcısına yanıt
    Bir ek hyapayım yanlıs anlasılma olmasın.Kus pisliğine kac sene garanti deerken,1 hafta o pislik orda durursa degil seramik kaplama ne uygulama yaparsan yap o kaplamayı asar ve boyaya zarar verir içinde asit vardir.oto yıkamacılardaki kostiğin erittiği kaplamamnın buna dayanımı sade belirli bir suredır gordugunuz gbi temizlemeniz gerekir.
  • Bende gecen hafta tekna dizel otomatige 140 bin muafiyetle 94.250 1.5 dizel skypack manuel. Icinde 145 bin muafiyetle 96 bin fiyat aldim

• eynipa E kullanıcısına yanıt
    bilgi için teşekkürler
  • arkadaşlar aracı 1.2 manuel olup yağ yakan aracı olan oldumu aramızda
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecrenbahadır

arkadaşlar aracı 1.2 manuel olup yağ yakan aracı olan oldumu aramızda
    Benim manuel yağda eksiltme 8 10 bin kmde 500 mililitreydi i serviste kontrol etmiştim.Yağ eksiltme mi yağ yakma mı var aracınızda onu bir tespit edin araç km yıl bilgisi nedir hele bi paylaşın

• defiant82 kullanıcısına yanıt
    2014 6500 de servis maksimum yaptı yağı 2000 km yap gel dedi 1500 km de gittim maksimumla minimumun tam ortasında idi seviye

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • defiant82 kullanıcısına yanıt
    Yağ seviyesi düşüyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar Nissan qashqai 2017 model sahibiyim rötuş boyası gerek birde plakının dışı hafif kırıldı bunu servşsde yaptırabilirmiyim ve boyayı servisde bulabilirmiyim cevap verirseniz sevinirim.

dizel otomatik 900 tl ye yaptırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eynipa

Hocam haziranda mı yaptırdınız acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eynipa

hangi servis hocam?
  • 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.