Şimdi Ara

MAKYAJLI MERCEDES C 180 CGİ (33. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.440
Cevap
28
Favori
401.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tolgag

quote:

Orijinalden alıntı: porovoye12

Arkadaşlar ayrıca aracımda navigasyon ön hazırlığı var. Backer Map Pilot siparişi versem 49 euroya doğrudan kullanabilecek miyim. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.

Tikirtilar maalesef kendi kendine gecmiyor.Eliniz yatkin ise kendiniz sokup izole ederek Turkiye uyumlu hale getirin :)
    Map pilot hazirligi sadece modul kizagi ve gps anteninden ibaret.Bu yuzden map pilot modulu almaniz gerekecek ben Almanya ebay den 180 euro ya aldim ,gumruk sorunu olmaz ise bu hafta teslim alacagim,akabinde 49 euro luk Turkiye haritasi almaniz gerekiyor.

Backer Map ön hazırlığı olup olmadığını nereden anlayacağız??? benim araçta navi tuşu var o mu mesela? bende getirteyim o zaman banada bilgi verirseniz çok sevinirim

• ebay.de den baktım 150 euroya aleti satılıyor 35 euro kargo masrafı 185 euro sıtesındende 49 euroya harıtayı satın alsak toplamda 230 euro civarında tutuyor yani yaklasık 650 lira... tabi oluyor mu böyle birşey?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nvztdmr

ebay.de den baktım 150 euroya aleti satılıyor 35 euro kargo masrafı 185 euro sıtesındende 49 euroya harıtayı satın alsak toplamda 230 euro civarında tutuyor yani yaklasık 650 lira... tabi oluyor mu böyle birşey?

Torpido gozune bakin sol ust kosede bir kizak olmasi gerekiyor.Fakat zaten alir iken opsiyon oldugu icin faturanizda ayri bir kalem olarak gozukuyor olmasi lazim.Eger bu donanim mevcut ise yazmis oldugunuz fiyatlar dahilinde bir masrafiniz olacak sadece.Gumruk olayi ile ilgili olumlu olumsuz bilgi veriyor olacagim.Ben 180 euro yu gozden cikararak siparis ettim sonucu hep birlikte gorecegiz
  • Değerli dostlar,

2011 makyajli kasa avantgarde amg icin 44500 Euro fiyat aldım sizce fiyat nasıl? Liste fiyatı 51564 olarak gözükmekte, son olarak motor 1600 cc haliyle yakıt tüketiminin önceki serilerde iyi olmadıgını okumuştum bu motorda bir revizyon yapıldı mı? Fabrika verilerinden sehir ici tüketim icin 8.9 Ltd verilmiş, yorumlarınızı bekliyorum saygılar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• C Class Mercedes'lerin doğum yeri,
    panoramik sunroof montajı tahminimden çok hızlı,
    bkn dk 2.20
  • quote:

Orijinalden alıntı: asclepius

C Class Mercedes'lerin doğum yeri,
    panoramik sunroof montajı tahminimden çok hızlı,
    bkn dk 2.20

Süper paylaşım elinize saglık.
  • quote:

quote:

ebay.de den baktım 150 euroya aleti satılıyor 35 euro kargo masrafı 185 euro sıtesındende 49 euroya harıtayı satın alsak toplamda 230 euro civarında tutuyor yani yaklasık 650 lira... tabi oluyor mu böyle birşey?

Torpido gozune bakin sol ust kosede bir kizak olmasi gerekiyor.Fakat zaten alir iken opsiyon oldugu icin faturanizda ayri bir kalem olarak gozukuyor olmasi lazim.Eger bu donanim mevcut ise yazmis oldugunuz fiyatlar dahilinde bir masrafiniz olacak sadece.Gumruk olayi ile ilgili olumlu olumsuz bilgi veriyor olacagim.Ben 180 euro yu gozden cikararak siparis ettim sonucu hep birlikte gorecegiz

bi bakıyım bugun gerı buraya yazayım bakalım var mı yok mu sımdı spora ınıcem geldıgımde cıkıarken bakarım yazarım aksama :) ınsallah vardır yalnız aracla ılgılı yakıt artısım oluyor bılgınıze sunarım gıt gıde daha da az yakıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: oraldogu

Değerli dostlar,

2011 makyajli kasa avantgarde amg icin 44500 Euro fiyat aldım sizce fiyat nasıl? Liste fiyatı 51564 olarak gözükmekte, son olarak motor 1600 cc haliyle yakıt tüketiminin önceki serilerde iyi olmadıgını okumuştum bu motorda bir revizyon yapıldı mı? Fabrika verilerinden sehir ici tüketim icin 8.9 Ltd verilmiş, yorumlarınızı bekliyorum saygılar...

Benim aldığım araç 1.8 cgi motor inan 1.8 olmasa almazdım. 1.6 araç kasanın ağır olması ve 1.6 ünitede 156 bg üretiminin sağlanması ile yakıtın bir önceki kasadaki motor ile aynı olacağı kanaatindeyim.
  • quote:

quote:

Değerli dostlar,

Benim aldığım araç 1.8 cgi motor inan 1.8 olmasa almazdım. 1.6 araç kasanın ağır olması ve 1.6 ünitede 156 bg üretiminin sağlanması ile yakıtın bir önceki kasadaki motor ile aynı olacağı kanaatindeyim.

1.6 motorda 115 bg değilmi ?

1.8 leri 155 diye biliyorum

• 1.6 motor üretimde değil iken 1.8 motorlar aynı değerlere düşürülerek satıldı. Normalde 1.8 motorlu araçlar c200 olarak satılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sobriquet

1.6 motor üretimde değil iken 1.8 motorlar aynı değerlere düşürülerek satıldı. Normalde 1.8 motorlu araçlar c200 olarak satılır.

Peki üstat bunlar bildiğimiz E serisi motoru ve yazılım haricinde hiç bir farkı yok. Yazılım yoluyla 156 hp 184 hp'ye çıkartılabilir mi?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sobriquet

1.6 motor üretimde değil iken 1.8 motorlar aynı değerlere düşürülerek satıldı. Normalde 1.8 motorlu araçlar c200 olarak satılır.

Peki üstat bunlar bildiğimiz E serisi motoru ve yazılım haricinde hiç bir farkı yok. Yazılım yoluyla 156 hp 184 hp'ye çıkartılabilir mi?

Superchips in ve Klemenn diye bir firmanin tuning kutulari var fakat hernekadar garanti bozmaz diye belirtseler de garantili araca yapilacak is degil bence.
    Eger ilgileniyor iseniz Turkiye de 500 euro civari satiliyor.Disaridan takilan bir kutu ECU ya bir mudehale gerekmiyor.Verdigi guc ve tork da firmanin degerleri %25 bur artis ama tecrube etmek lazim tabii ki.

• C 180 156 beygire, beygir yükseltme yapılmıyor benim bildigim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

quote:

Değerli dostlar,

1.6 motorda 115 bg değilmi ?

1.8 leri 155 diye biliyorum

C sınıfında 115 bg motor yok

• video paylaşım için teşşekkürler
  • quote:

quote:

Benim torpido gözünde hiç birşey yok, ama ben bugun mengerleri aradım hakan bey var, bana ocak gıbı gelecegını 200 300 euroya takılacagını soledı bende kendısıne abi bende kızak gıbı bırsey olması gerekıyormus o yok dedım, oda bana eskı kasalarda audio20 ekranı uyumlu degıldı onlarda oluyordu senınkınde olmasına gerek yok dedı yani oluyor dedı bende tekrar sana bı soruyum dedım kardesım :) yalnız kardesım benım dıreksıyonda nav tusu olsun konsolda olsun hep var yanı onlarıda bosa koyacaklarını zannetmıorum? :)

• Az bilinen bir diğer konu ise araçta kaç hoparlör olduğudur.
    Bunu satış temsiciniz bile bilmeyebilir. Adet olarak bilse de ölçülerini bilmez.
    Ölçülerini bilse de arka kapıdaki tweeter yerinin boş olduğunu bilmez.
    Boş olduğunu bilse de arka kapıda olması gereken tweeterın nerede olduğunu bilmez.
    Çünkü arka kapıdaki hoparlörler koaksiyel.

MAKYAJLI MERCEDES C 180 CGİ

Eğer Harman Kardon Logic 7 ses sistemi istemediyseniz, en donanımlı versiyonda bile toplam 6 hoparlör standart.
    Ön ve arkadaki 168mm hoparlörlerin sağ veya sol olarak tek tek ekolayzır ayarlarını yapabilirsiniz.

• quote:

quote:

quote:

Benim torpido gözünde hiç birşey yok, ama ben bugun mengerleri aradım hakan bey var, bana ocak gıbı gelecegını 200 300 euroya takılacagını soledı bende kendısıne abi bende kızak gıbı bırsey olması gerekıyormus o yok dedım, oda bana eskı kasalarda audio20 ekranı uyumlu degıldı onlarda oluyordu senınkınde olmasına gerek yok dedı yani oluyor dedı bende tekrar sana bı soruyum dedım kardesım :) yalnız kardesım benım dıreksıyonda nav tusu olsun konsolda olsun hep var yanı onlarıda bosa koyacaklarını zannetmıorum? :)

Servislerin modeller uzerindeki bilgisi cok az.Ben de telefon ile bu araca retrofit neler yapilabilir diye sordugumda sacma sapan seyler soylediler.Hatta map pilot i yurtdisindan alacagimi soyledigimde yurtdisida satilan navigasyon cihazlarinin Turkiye uyumu olmadigini dahi iddia ettiler.
    Umarim Mengerler deki zat dedigi sekilde yapabilir ama benim bir seyahatimda Almanya da ayakustu konustugum bayii benden VIN numarasi alarak arac uzerinde on hazirlik olgununu bunun fiyatinin 145 Euro MapPilot in 400 Euro oldugunu soylemisti.Bu durumda hangi bayii bu konuda daha yetkindir varin siz karar verin.

•  MAKYAJLI MERCEDES C 180 CGİ

Almanya ve İngiltere'de FM yerine geçen DAB yayın henüz Türkiye'de yok. Ne zaman başlar bilinmez.
    Facelift öncesi versiyonu bilmiyorum ama yeni W204 araçlardaki Audio20 ünitesi DAB yayınlara uygun.
    Biz şimdilik FM yayınları ile idare edelim. DAB neyimize.

• quote:

Orijinalden alıntı: asclepius

Az bilinen bir diğer konu ise araçta kaç hoparlör olduğudur.
    Bunu satış temsiciniz bile bilmeyebilir. Adet olarak bilse de ölçülerini bilmez.
    Ölçülerini bilse de arka kapıdaki tweeter yerinin boş olduğunu bilmez.
    Boş olduğunu bilse de arka kapıda olması gereken tweeterın nerede olduğunu bilmez.
    Çünkü arka kapıdaki hoparlörler koaksiyel.

Eğer Harman Kardon Logic 7 ses sistemi istemediyseniz, en donanımlı versiyonda bile toplam 6 hoparlör standart.
    Ön ve arkadaki 168mm hoparlörlerin sağ veya sol olarak tek tek ekolayzır ayarlarını yapabilirsiniz.

Benim de corbada tuzum olsun ortalama her kulaga hitap edecek parametrik EQ ayarlarini yapmak isteyenler ekteki resimleri kullanabilir.
    Bu menuye girebilmek icin tam hatirlayamiyorum bilen arkadaslar duzeltebilir.Radyo uzerindeki telefon kapatma tusu + 1+ # tuslarina ayni anda basili tutun.Engineering mode cikacaktir.Bilmediginiz kisimlari pek kurcalamayin bilhassa firmware upgrade kismina girmeyin bile :)

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.