Şimdi Ara

makyajlı megane 2 ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar şu dikkatinizi çektim bilmiyorum reno bursada araba yapıyor kazma olanları içeriye güzel olanları dışarıya satıyor. 1.5dci 85bg200tork tc.de aynıaraba 80bg 185tork 5vites dahada yetmedi 1,5dci105bg240tork 6vitesi dışarıya üretiyor 100bg 200torku içeri i.eliyor BİZ ALIRIZ ABİ NAPCAN BUNLARI BİLMİYOR GİBİ YAPACAĞIZ ARTIK
    RENO BUNUNLADA KALMIYOR... clio3 diye araba yapıyorlar (3 aydır) iyi motorlar DIŞARIYA....... (BU MOTORLAR AYRICAEURO 4 NORMLARINA UYGUN) içeriye 1,5dci65bg nisanda ...... 80bglikte(dci) HAZİRANDA GELECEKMİŞ ...
    (CLİO 3) Arabanın stepnesini kontrol edin kamyon gibi arabanın altına vidalamışlar çok kirlensin diye galiba
    Fiat avrupadan araba getiriyor batmamak için tamam sağolsun, yerli üretim bizi sömürmesin diye. Emotion 1,3MJET arabada ccontrol sabit olması gerekirken yokkk artı arka tekerlere akıllılar kampana koyup üstüne 650milyon isteyip garbanlara esp satmaya çalışıyorlar.
    YERMİ ANADOLU ÇOCUĞU TÜPLÜ ŞAHİNE BİNER GENEDE PARASINI BUNLARA KAPTIRMAZ
    KDV İNDİRİMİNİ BEKLEYİN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toktor -- 21 Mart 2006; 19:27:46 >

• Üstadım en çok satılan araçlar her ay renault megane ve clio symbol.
    Biz böyle eşek oldukça semer vuran elbet bulunur.....
  • Kardeş, Vw bile hala 8valfe'lik motorları satıyor son teknoloji araçlarda.

Avrupa 1 Allah'ın kuluna satamazlar o motoru, bizde bayıla bayıla alıyoruz.

Nasıl olsa çevre normları sıkı değil bizde, daya gitsin eski emisyonu yüksek motorları.

Böyle zihniyetlilerin alayına !!!!!!!!!!!!!!!!!
  • BIZ SÖYLEYİNCE SUÇ OLUYO.HELAL OLSUN BAK SENIN GIBI BILINÇLI KARDEŞLERİMDE VAR DİYE SEVİNİYORUM BENDE BURDA BAŞINDA:)
    ANLATAMAZSIN BİZİM İNSANIMIZA.BİZİM İNSANIMIZ ARABADAN NE ANLAR ONLARIN ANLAYACAĞI TEK DİL VAR BILDIKLERI TEK BIRSEY VAR O DA PRIM
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.