Şimdi Ara

Maksimum 1500 TL'ye En Performanslı Akıllı Telefon Önerisi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
6.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Çok teşekkür ederim hocam umarım doğru seçim olmuştur gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanaksin

Çok teşekkür ederim hocam umarım doğru seçim olmuştur gerçekten.

Hocam nasıl memnunmusun G3 den

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen hocam cihaz ile ilgili deneyimlerini bekliyoruz nasil cihaz memnunmusun?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,

2 aya yakındır kullanıyorum G3'ü. Alırken baya inceleyip kıyaslayıp almıştım ve benim istediğim her özelliği karşılıyor.

Artı yönleri bildiğiniz gibi Ram ve benim için en önemli şeylerden biri ekrandı. Ekranı gerçekten çok iyi. Dizi film oyunlarda çok iyi görüntü veriyor. Menüde gezmesi bile keyifli :)

Eksi olarak söyleyebileceğim ise maalesef bilinen sıkıntılardan şarj ve ısınma. Isınma benim için aşırı problem olmuyor çok çok oyun oynamıyorum, günlük kullanımda aşırı hissedilmiyor ısınma. Şarj ise ekran dolayısıyla hızlı tükeniyor. Ancak yine günlük kullanımda 1 günü rahat geçirebiliyor.

Spesifik sorunuz varsa yine sorabilirsiniz arkadaşlar. Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanaksin

Merhaba arkadaşlar,

2 aya yakındır kullanıyorum G3'ü. Alırken baya inceleyip kıyaslayıp almıştım ve benim istediğim her özelliği karşılıyor.

Artı yönleri bildiğiniz gibi Ram ve benim için en önemli şeylerden biri ekrandı. Ekranı gerçekten çok iyi. Dizi film oyunlarda çok iyi görüntü veriyor. Menüde gezmesi bile keyifli :)

Eksi olarak söyleyebileceğim ise maalesef bilinen sıkıntılardan şarj ve ısınma. Isınma benim için aşırı problem olmuyor çok çok oyun oynamıyorum, günlük kullanımda aşırı hissedilmiyor ısınma. Şarj ise ekran dolayısıyla hızlı tükeniyor. Ancak yine günlük kullanımda 1 günü rahat geçirebiliyor.

Spesifik sorunuz varsa yine sorabilirsiniz arkadaşlar. Kolay gelsin.

Oncelille tesekkur ederim hocam menu arasi gecislerde yavaslama donma varmi? Bide kasa catlamasi oluyo diyolar sizinkinin kasasinda herhangi bir çatlama oluştumu?

• Z2 VE G3 arasında olsam z2 alırım.
  • hocam iradene hayran kaldım bu kadar z2 baskısına rağmen kendi kararında kalman çok iyi şahsen ben bile telefonumu satıp z2 alasım geldi birden

kasa çatlaması benimde çok merak ettiğim bi konu var mı herhangi bir sıkıntı ?

birde bir arkadaşım telefon çaldığında açana kadar donmalar yaşadığını söylüyordu siz karşılaştınız mı hiç ?
  • @nuhoglu55

Hocam menüde donma yaşamadım. Lollipop ile kullanıyorum şuan telefonu ve menüsü gayet akıcı. Belki çok daha ilerde çok fazla program ile şişme yaparsa yaşanabilir öyle bir sıkıntı ancak temizleme araçlarıyla sık sık temizliyorum telefonu.

@techkalem

Kasada çatlama benim de korktuğum bir olay ancak yaşamadım öyle bir sıkıntı. Telefonum 502 serisi. Yani şubat ayı serisi. 5xx serilerinde çok fazla yaşanmıyor diyorlar.

Arama geldiğinde direk açılıyor hocam herhangi bir kasma donma yaşamadım arama sırasında.
  • z2 yi alman daha mantıklı olacaktır.
  • Selamun Aleyküm..
    Arkadaslar yeni konu açmayayim dedim. Ben de yeni bir telefon alicam.
    Bu tarihte hala z2 alinir mi ?

Aslinda bütçe uygun Note 4 veya z3 düşünüyordum önce, ama telefona 2000 TL de vermek çok geliyor. Ve samsung guncelleme ve 2 sene sonra iyice yavaşlamasi nedeniyle bilemiyorum.

Yani benim sorum da galiba :)

- z2, z3c, z3 , Note4 hangisi ?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.