Şimdi Ara

Maksimum 1200 TL bisiklet önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Maksimum 1200 Tl ye sıfır bisiklet bakıyorum, Antalya'da şehir içi ulaşımda kullanıcam. Aklımdaki modeller btwin triban 100, mosso legarda mdm v 1721, Hangisini seçmeliyim? mosso ile t100 arasında 300 lira fark var buna değer mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mosso çok güzel ama nedense Legarde (şehir serisi) wildfire (mtb=Dağ) serisine göre biraz daha basit özellikleri var..

Maşa: Suntoor daha iyi kaliteli =Legarde zoom/wildfire=Suntoor

fren olarak çoğu model hesaplı v fren yerine +150 TL ile Hidrolik disk fren alın derim

• 1721 MSM lerde zoom maşa yok galiba mode diye bir marka yazıyor, zaten ben MDM modeli almayı düşünüyorum onda da rijit düz maşa var. Yağmurda falan kullanmam ve bakımı kolay o yüzden v frenli alıcam

• btwin alma iyi değil.Sağlam bisikletçi btwin kullanmaz.Ben 2015 de sedona 300 almıştım 980 liraya.Gayette memnunum.Sedona 300 ü öneririm.Hem tasarımı çok güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: StevenBayLouise

btwin alma iyi değil.Sağlam bisikletçi btwin kullanmaz.Ben 2015 de sedona 300 almıştım 980 liraya.Gayette memnunum.Sedona 300 ü öneririm.Hem tasarımı çok güzel

Yorumunu yeni gördüm zaten bende sedona 300 almıştım bugün, mossodan 100 lira kadar pahalıydı ancak daha kaliteli geldi gözüme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hhusrevaga -- 24 Mayıs 2017; 1:5:47 >
  • mosso legarde 1621 var bende full shimano setli zoom masa 1000tl ye aldim 2017 yi bisikletci de onermedi kullanilan komponentler yuzunden o civarda alinabilir pazarlikla geri kalan para ile kask belki lastikleri degisirsin ekipman alirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hhusrevaga

quote:

Orijinalden alıntı: StevenBayLouise

btwin alma iyi değil.Sağlam bisikletçi btwin kullanmaz.Ben 2015 de sedona 300 almıştım 980 liraya.Gayette memnunum.Sedona 300 ü öneririm.Hem tasarımı çok güzel

Yorumunu yeni gördüm zaten bende sedona 300 almıştım bugün, mossodan 100 lira kadar pahalıydı ancak daha kaliteli geldi gözüme

sedona candır.Hayırlı olsun güle güle kullan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.