Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

maksimum 1000tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
148
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    542 Mesaj
    kamerası iyi olsun istiyorum.
    zenfone 2 ile zenfone 2 laser kameraları farklı mı? farklıysa hangisi iyi?
    xiaomi mi4 alınır mı 800 liraya? kamerası oldukca ıyı denıyor hem on hem arka ıcın.
    kamerası güzel olan ve donanımsal olarak da güçlü pil performansı da iyi olan 5 inç ve üzeri dediğim kriterlere uygun cihaz varsa hangisidir. ve model belirtirken , şunun kamerası şundan iyidir şeklinde belirtirseniz sevinirim. hem ön hem de arka kamera önemli bu arada

|
    |
    Xiaomi mi 4 kamerasını şimdi baktımhttp://pocketnow.com/2014/08/14/xiaomi-mi4-camera-samples#!prettyPhoto baya güzel. internette ön ve arka kamera fotoğrafları mevcut. benim hoşuma gitti. performans olarak da fiyatına göre çok iyi bi telefon

asus zenfone selfie ve sony xperia m4 aqua modellerine de bakabilirsin. internetten kamera testleri falan mevcut.
    CPU Intel Core i3 8100 GPU Gainward GTX 1070 ANAKART MSI H310M PRO-M2 RAM Corsair Vengeance Lpx 16GB (2x8) 2400Mhz DDR4 KASA Dark N10 PSU FSP 600W 80 Bronze MONITOR Acer KG221QBMIX 2. MONITOR AOC G2778VQ KLAVYE Logitech G213 MOUSE Logitech G102 SES SISTEMI Logitech Z506 5 1 Surround KULAKLIK Trust Gxt 354
  • Yüzbaşı
    542 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

Xiaomi mi 4 kamerasını şimdi baktımhttp://pocketnow.com/2014/08/14/xiaomi-mi4-camera-samples#!prettyPhoto baya güzel. internette ön ve arka kamera fotoğrafları mevcut. benim hoşuma gitti. performans olarak da fiyatına göre çok iyi bi telefon

asus zenfone selfie ve sony xperia m4 aqua modellerine de bakabilirsin. internetten kamera testleri falan mevcut.

Hocam zendfone2 nin 32 gb lik modeli de cok hosuma gidiyor. Kamera acisindan uzer mi sizce ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    CPU Intel Core i3 8100 GPU Gainward GTX 1070 ANAKART MSI H310M PRO-M2 RAM Corsair Vengeance Lpx 16GB (2x8) 2400Mhz DDR4 KASA Dark N10 PSU FSP 600W 80 Bronze MONITOR Acer KG221QBMIX 2. MONITOR AOC G2778VQ KLAVYE Logitech G213 MOUSE Logitech G102 SES SISTEMI Logitech Z506 5 1 Surround KULAKLIK Trust Gxt 354
  • Yarbay
    6718 Mesaj
    Xperia c4 kullaniyorum memnunum oneririm gerek kamaera gerek performans ve batarya uzmedi,zenfone2 den cok daha stabil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Laser, 551ml'den daha iyi odaklama yapıyor. Mi4 çok güzel bir telefon ama baktığınız model 2 ram 16 romlu cihaz. İlk gelen 3 ramlilerden değil yani. Hafıza kart girişi olmadığından depolama sorunu yaşayabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
haberler
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.