Şimdi Ara

Makro faresi olanlar için lee sin kolay insec (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
5
Favori
2.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: neayak15

riven fast q combo yapabilir misin?
    quote:

Orijinalden alinti: neayak15

riven fast q combo yapabilir misin?

Oyuna girdi?imde deniycem güzel bi sonuç çykarsa video çeker yeni bi konu olarak açarym :)
  • hocam yapıyorum ama 7. tuşa basılı kalmak zorunda kalıyorum art arda ward atiyo sonra 4e basıp w yapmıyor nedense

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Starbucksunstari -- 26 Eylül 2014; 20:32:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Starbucksunstari

hocam yapıyorum ama 7. tuşa basılı kalmak zorunda kalıyorum art arda ward atiyo sonra 4e basıp w yapmıyor nedense

7.tuşa basılı tuttuğun anda 4 ve w kendisi otomatik olarak yapması lazım. ard arda totem atma gibi bir şey söz konusu olamaz zaten totem attıktan sonra direk w basar olay bundan ibaret 7. tuştan elini çekeceksin bunlar olduktan sonra :) tekrar izle bir yerde hata yapıyo olman lazım
  • 10 gün önce mesaj atmıştım hala dikkatimi çekiyor konu bayramda kesin a4 v track alacağım :D
  • bugun aldım 1 saattir uğraşıyorum yapmak içinde 1 defa basmakla yapmıyor sadece totemi atiyor.Basılı durmam lazım biraz ondada azcık ipin ucunu kaçırınca 2 totem atiyor
  • quote:

bugun aldım 1 saattir uğraşıyorum yapmak içinde 1 defa basmakla yapmıyor sadece totemi atiyor.Basılı durmam lazım biraz ondada azcık ipin ucunu kaçırınca 2 totem atiyor

Dostum 2 totemi nasıl atabiliyor anlamış değilim. Ben sorunu tam olarak anlayamadım ya sen anlatamıyosun ya ben anlayamıyorum kusura bakma. başlamak için basınız,durmak için bırakınız diye bir seçenek seçtin mi ? ondandır dicem ama sorununu hala anlamış değilim :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: the Pridestalker

10 gün önce mesaj atmıştım hala dikkatimi çekiyor konu bayramda kesin a4 v track alacağım :D

Oyun haricide işini görecektir :) umarım edinebilirsin :)
  • şu keşiftaşı varya art arda basınca seri ward atiyor.Macroda yapınca wardı atiyor az basılı duruyorum 7ye sonra w ile atliyor sonra bidaha 4 basıyor tekrar ediyor öyle ama w cd de tabi o arada alışamadım bu işe macrosuz daha rahat yapıyodum sanki ben şöyle sanıyordum mesela klavyeden 1 defa k tuşuna basıyormussun gibi mouce den o 7. tuşa basiyorsun ward atıp w yapıyor belkide böyle ben yapamadım bilmiyorum
  • quote:

şu keşiftaşı varya art arda basınca seri ward atiyor.Macroda yapınca wardı atiyor az basılı duruyorum 7ye sonra w ile atliyor sonra bidaha 4 basıyor tekrar ediyor öyle ama w cd de tabi o arada alışamadım bu işe macrosuz daha rahat yapıyodum sanki ben şöyle sanıyordum mesela klavyeden 1 defa k tuşuna basıyormussun gibi mouce den o 7. tuşa basiyorsun ward atıp w yapıyor belkide böyle ben yapamadım bilmiyorum

Anladım dostum. keşif taşını hiç katma makroya katacaksanda bunun haricinde bir yer uydurabilirsin kendine göre benim çektiğim videoda direk 4deki totem kullanılıyor. w nun cdsi az olmadığı için başka bir totem tuşu atamaya gerek yok atadik diyelim w yok sende olduğu gibi 2 totem olayı meydana gelecek. 4 ve w için ayrı bir tuş keşiftaşını yerleştirdiğin tuş ve w için ayrı bir makro dosyası hazırlayabilirsin böylelikle 4 yokken keşiftaşından yararlanırsın. 1 makroya 1 den fazla totem koymak boşa totem atmaktan başka bir şey olmaz dostum

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.