Şimdi Ara

Makinaların büyüklüğünü hiç bu kadar iyi karşılaştırmamıştınız !.. Mağazaya gitme, buraya gel ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
3
Favori
4.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jiddi

Böyle gider ise başlığı kapatırlar .
    Bir donanım forumundaki içeriğe bakar mısınız ! Herkes aletin derdine düşmüş, büyük mü-küçük mü ?

@jiddi,
    EEEE....! Bir çanak tuttun,eski başlığı farkeden dolduruyor, Al sana GEYİK MUHABBETİ ! artık doldurmaycam taşırmamak lazım ama hala başlık eskisi kadar olmasada farklı çağrışımlara davet çıkartıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bipekkan -- 27 Ocak 2012; 13:39:15 >

• @ bipekkan
    E arada biraz da şöyle espirili bir başlık-konu olsun dedim. Elbette ki fotoğraf makinalarımızın boyutlarını konuşuyoruz. Başlıkta ve içerikte ben başka bir şey görmedim. Otomobil için derler hani, otomobili sahibinin aslında o manda özelliklerinin dışa vurumudur diye. Büyük ve güçlü otomobil alanların aslında 'özel' hayatında tam aksi yönde özelliklerde oldukları söylenir !..
    Yalnız sanki bir yıldız kaydı ! ! ! "PlutosDaddy -Uzaklaştırılmış - 4 gün cezanın 4 günü kaldı." Acaba sebep buradaki son mesajı mı ?
    "Sebep bazı Leyla bazı Şirindi, hatrım için yüce dağlar delindi, bilek gücüm Ferhat ile bilindi..." Fotoğraf aşkı böyle bir şey işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: jiddi

@ bipekkan
    E arada biraz da şöyle espirili bir başlık-konu olsun dedim. Elbette ki fotoğraf makinalarımızın boyutlarını konuşuyoruz. Başlıkta ve içerikte ben başka bir şey görmedim. Otomobil için derler hani, otomobili sahibinin aslında o manda özelliklerinin dışa vurumudur diye. Büyük ve güçlü otomobil alanların aslında 'özel' hayatında tam aksi yönde özelliklerde oldukları söylenir !..
    Yalnız sanki bir yıldız kaydı ! ! ! "PlutosDaddy -Uzaklaştırılmış - 4 gün cezanın 4 günü kaldı." Acaba sebep buradaki son mesajı mı ?
    "Sebep bazı Leyla bazı Şirindi, hatrım için yüce dağlar delindi, bilek gücüm Ferhat ile bilindi..." Fotoğraf aşkı böyle bir şey işte

@jiddi,
    Zannetmiyorum. Çünkü bende, Hakan' da adlı adınca değilde uzaktan imalı konuşuyoruz. Ama ahlak polisliğine meraklı bir zat-ı muhterem çıkarda şikayet ederse bilemem de bana kalırsa imzasındaki bir Fince kelimeden kaynaklanmış olabilir. Mesajlarındaki imza kısmı silinmiş. Şimdi yazmayayım o kelimeyi benide harcarlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bipekkan -- 27 Ocak 2012; 13:50:47 >

• PlutosDaddy konu dışında filan baya takılıyor.Tutamamıştır belki kendini
  • Vay be :) Bazen diyordum sayısal çıkşın 645D alırım ama Traş oldu benim için artık :)

http://camerasize.com/compare/#211,239

Ben benim aleti seviyorum ya boyu posu on numara :)

Zaten büyüklüğü değil işlevi önemli derler ya :D :D
  • Hakan Beyi neden banladılar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sh@rKs-PoWeR

PlutosDaddy konu dışında filan baya takılıyor.Tutamamıştır belki kendini

En son birisiyle "evlenip boşanmış kadınla evlenilir mi?" adlı konuda tartışıyordu. hararete kapılıp adama sövmüş olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

quote:

En son birisiyle "evlenip boşanmış kadınla evlenilir mi?" adlı konuda tartışıyordu. hararete kapılıp adama sövmüş olabilir

Bu arada jimi K7 oyuncak gibi kalmış 645'in yanında

• quote:

@Sh@rKs-PoWeR,
    Tabi mümkün. Ben DH' de %90 Fotograf ve bazen tek-tük lap-Top, uydu ve oto bölümüne takılırım.
    Ama biri merak edip imza kısmında yazılı kelimeyi araştırmışsa bir ihtimal diye düşünmüştüm.
    Gerçi zaman zaman öyle münasebetsizliklerle karşılaşıyorum ki, fıttırmamak elde değil. Artık öylesine mesajları beni doğrudan hedef alsada görmemezlikten geliyorum. Sonuçta hırlayıp kuduruyorlar ama malum sonunda susuyorlar. Bu nedenlede bir kişi hariç O da sürekli milleti yanıltmaya yönelik abuk subuk mesaj attığı için şikayet ettim. Bunun dışında şikayetimde olmamıştır.

• 645D de nasıl bir gövde varsa artık. Kömür sobası gibi maşallah. Yanına ne seçersek ufak kalıyor
  • Valla hocam öyle insanlar varki bazen bende deli oluyorum.Bu bölümde ne kadar yobaz , bilgisiz , geri kafalı ve örümcek beyinli insan varki anlatmakla bitmez
  • quote:

quote:

quote:

Yok zaten normalde kendi sınıfındaki gövdelerden küçük :) Ama orta formatın yanında çok komik durmuş :)

• quote:

Orijinalden alıntı: jimi1984

quote:

quote:

quote:

Yok zaten normalde kendi sınıfındaki gövdelerden küçük :) Ama orta formatın yanında çok komik durmuş :)

http://camerasize.com/compare/#204,239

• quote:

645D de nasıl bir gövde varsa artık. Kömür sobası gibi maşallah. Yanına ne seçersek ufak kalıyor

@Piêr Dé Sans,
    645D' nin de ağababası var Canon EOS 1DX
     Makinaların büyüklüğünü hiç bu kadar iyi karşılaştırmamıştınız !.. Mağazaya gitme, buraya gel !
  • quote:

Valla hocam öyle insanlar varki bazen bende deli oluyorum.Bu bölümde ne kadar yobaz , bilgisiz , geri kafalı ve örümcek beyinli insan varki anlatmakla bitmez

Turkiye'nin profili
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozturert

quote:

Valla hocam öyle insanlar varki bazen bende deli oluyorum.Bu bölümde ne kadar yobaz , bilgisiz , geri kafalı ve örümcek beyinli insan varki anlatmakla bitmez

Turkiye'nin profili

Aynen öyle

• quote:

Orijinalden alıntı: t u r g a y

Hakan Beyi neden banladılar ?

hakan bey kimdi?

--------

ayrıca 645D nasıl bi makina öyle, yiycek gibi bakıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ed - -- 27 Ocak 2012; 15:51:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crosshair

quote:

Orijinalden alıntı: t u r g a y

Hakan Beyi neden banladılar ?

hakan bey kimdi?

--------

ayrıca 645D nasıl bi makina öyle, yiycek gibi bakıyo

@Crosshair,

PlutosDaddy = Hakan Bey,
    Site biraz yavaş yükleniyor ama mutlaka bir ziyaret etmelisiniz.
    http://www.hakanfriberg.com/

645 D yiyecek gibi bakıyorsa, Canon EOS 1DX nasıl bakıyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: bipekkan

645 D yiyecek gibi bakıyorsa, Canon EOS 1DX nasıl bakıyor ?

Cevap vereyim :)
    Canon EOS 1DX yemiş gibi bakıyor !..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.